Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след 17

  • 32 151
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 540
Току що излезе  съобщение (по данни в турски сайт) за участието на Брад Пит и Фахрие Евджен във Великолепния век.  newsm78  За него се пише отдавна, но за първи път срещам името на Фахрие.
Дано я видим, екипа има практика да кани гост актьори.  Praynig

http://life.dir.bg/news.php?id=10130648&nt=5

Не искам да ви разочаровам, но според мен има някаква грешка.  Wink В смисъл ,че пише, че участва Фахрие, а не ще участва и Фахрие. Това ме навежда на мисълта, че вероятно пишещият се е заблудил, тъй като навремето се говореше, че Фахрие ще играе Роксолана, но не знам какво стана и повериха ролята на тази Мерием. Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 7 893
Жалко ако е така за Фахрие  Sick ама май по този повод се появиха онези писания , а и после доколкото помня изобщо не съм сигурна заради това е отказала и роля в Иффет.За "интимните" сцени говоря и отказа да играе такива  Hug

# 737
  • Мнения: 14 510


    Така беше Кали стигаше се и по-далеч  в отношенията през 60-те ,но или когато си я подкарал "през просото"или когато обичаш  както Ясимин  Ахмет  и не мислиш за последствията.

 Колкото до пианото сигурно е в дома му. Купил го е за да се упражнява за онова знаменито изпълнение в студиото...... Упорито момче си е Джансел.
 Спомням си  ,че през лятото  се е упражнявал много дълго време в бармански умения и ние го видяхме и бяхме много впечатлени...

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 19:36 от sebilMM

# 738
  • Мнения: 8 540
Жалко ако е така за Фахрие  Sick ама май по този повод се появиха онези писания , а и после доколкото помня изобщо не съм сигурна заради това е отказала и роля в Иффет.За "интимните" сцени говоря и отказа да играе такива  Hug

Доколкото знам за "Великолепният век" не е отказала.  Hug Поне не се появиха такива писания, като за "Иффет", където претенциите й бяха единствено за сцената на изнасилването.  ooooh! Според мен причината да не я вземат във ВВ по-скоро е това, че тя тогава участваше в "Листопад", а режисьорката беше казала, че иска непознато лице, а точно тогава всички свързваха Фахрие с Неджля, а и тя още имаше ангажимент към "Листопад". Peace Това обаче са само мои предположения, иначе не знам какво точно е станало, но така или иначе не се получи. Sad

# 739
  • София
  • Мнения: 7 893
Каквото и да е жалко , мислех че поне нея ще видим дори в епизодична роля  ooooh!

Зимата ще го ударим  повторение на ЛП и които иска на СЛ Hug

Няма ли да се местим  Тинче малко закъсняхме ма привършихме темата .То с тия снимки и новини , какво друго да е  Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 14 510


                - споменаваме непрекъснато играта  на Джансел и Берен , но и /Нежлет/ малеееее не му зная името за срамотите играе перфектно. Чак сега започнаха да говорят  за него и награждават.

# 741
  • Мнения: 510
Имам проблем с компа
Една страница я зарежда 10 минути,но ви чета
Видях хубави снимки и щастлив Джансел
Дано Фахрие участва в този проект

# 742
  • Мнения: 14 510



                          

# 743
  • София
  • Мнения: 5 334
Вечерях, Шаци. Embarassed

НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629153.0

# 744
  • Мнения: 14 510



        Като гледам какво гелосване ,какво лакиране пада по косата  и стъргане по брадата- как да не си дава човека почивка на  окосмените части newsm78







                                 

# 745
  • Мнения: 1 095



        Като гледам какво гелосване ,какво лакиране пада по косата  и стъргане по брадата- как да не си дава човека почивка на  окосмените части newsm78

                                  

Себи, ще си ходи както си иска..., то няма угодия на "почитателките", така не го харесвали, пък иначе..., а за остаряването..., то няма такъв дето да става млад, ама дай боже всекиму на 38 години изглежда на 38 (като Джансел), а не на 48...
Важното е "хората" около него да го харесват..., а е видно, че има такива, и че го харесват...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 20:26 от kali_georgieva

# 746
  • Мнения: 14 510


      Към края на тема 17- да ви поздравя с песен от моята младост.Дано  успея ,че и моат комп си играе с нервичките ми... hahaha hahaha hahaha



                         

Общи условия

Активация на акаунт