CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 17

  • 53 173
  • 747
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте! Случайно попаднах на темата ви. Търся около 10 работнички, жени за работа в Аксаково, Варненско. Ако някой проявява интерес, нека ми пише. Ще обясня каква е работата и какви са условията.
Става въпрос за склад дрехи втора употреба. Дрехите се сортират по качества, на артикули, по модели и сезони, дори по вид материи. Специфично е, затова и са малко хората които могат да се научат. Всички си мислят че е лесно, а в един момент като започнат става компот. Wink Затова отскоро предлагаме обучение от няколко часа на всички заинтересувани, което е няколко часа. За тези няколко часа и ние и те виждат дали биха се справили с работата. Ако имат желание и поне някакво начално разбиране над работата в първите часове ги наемаме.Самото обучение продължава с месеци. Не е лесно , защото за тази работа трябва поне малко интуиция и разбиране кои дрехи са модерни и кои не. За съжаление практиката ни е показала че който не схваща нищо първите часове, не схваща и след месеци обучение. Иска ни се работата да не е мъчение нито за нас, нито за работниците.
Работи се в склад , който е 2 декара, поради което е трудноотопляем и зимата се работи на около 15 градуса. Работата е на крак, поради което е добре да нямате проблеми с кръста и краката,за да не се усложнят. Работи се на норма, затова ни трябват енергични хора. Заплатата е 600 лв. ТД и СО, бонуси при надвишаване на нормата. Работното време е от 8 до 17.30 , има 4 почивки през деня.

Пуснали сме обява и в джобса разбира се. Фирмата ни се разширява непрекъснато и често имаме нужда от още работници.

За съжаление като работодател и погледа ми над кандидатите досега в джобса е че повечето си търсят работа на която цял ден да си клатят краката, да са на топло и чисто. Незнам защо кандидатстват и какво очакват кандидатствайки за работа в склад. Имах кандидатки, които дойдоха,поканени  на работа на 20 сантиметров ток.

Та ако има мъжки момичета тука, които смятат че ще се справят, нека ми пишат на лични.

# 166
  • Мнения: 803
Здравейте!
Доста изчетох от темичката ви и ми беше интересно, хубаво е позитивното настроение и уважение, което се усеща тук!
Аз също попаднах (за втори път  Laughing ) в армията на хората, очакващи коледното чудо да се случи и да се появи нова работа! Та реших и аз да се запиша във вашите редици. Първо ЧЕСТИТО на намерилите работа и успех на останалите!
Преди много месеци не можех да повярвам, че ми се случиха толкова много лоши неща - загубих си работата, бях много болна, кризата точно беше започнала...През много перипетии минах и сега осъзнавам колко грешки съм правила! Терапията за излизане от това състояние започнах с гледането на филма "Тайната". Препоръчвам го на всеки, който се нуждае от ново начало!
Надявам се, че ще ме приемете във вашите редици!  Hug
 

# 167
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Момичета, честито на всички започнали работа.
И най-вече на Нинчето. Тя отдавна търси.
Надявам се да не излезеш от темата.

# 168
  • Мнения: 2 495
Момичета, честито на всички започнали работа.
И най-вече на Нинчето. Тя отдавна търси.
Надявам се да не излезеш от темата.
Благодаря ти, fam!  :bouquet
Тука ще съм, разбира се, но сигурно ще се включвам по-рядко.Междувременно аз си потготвих  документите и ги предадох на счетоводтството.Готова съм за работа,нямам търпение! Crazy
Вети, какво стана с интервюто?

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 19:06 от Нинчето

# 169
  • Мнения: 989
Момичета, имам въпросче:

Предстои ми да започна работа в банка (Пиреос). Позицията е на личен асистент на Директорката на Малки и Средни предприятия и Бизнес центрове. Някой може ли да ми каже дали всички са с еднакви костюми или дали всяка банка има строго определени цветове, които трябва да се спазват? Аз ли трябва да си закупя костюмите или те се предоставят от банката? Предполагам, че това ще го обсъдим при подписването, но ми се иска да разбера тези неща предварително, за да мога да си подбера дрехите или да се снабдя с такива.

# 170
  • Мнения: 7 987
Аз винаги съм мислела, че само служителите, които работят с клиенти носят определено облекло, което банката осигурява.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 384
polito_87
имам приятелка в Пиреос-там няма униформа дори за служителите, работещи с клиенти. В някои банки дават сума годишно-за дрехи като има по принцип дрес код-основен цвят например, други гледат просто да си прилично облечен. Но щом служителите на фронт офис са със свободно избираемо облекло смятам с 99.99% сигурност, че такива изисквания към теб няма да има. Така че два работни костюма в подходящи за офис цветове и модели за начало са предостатъчно, а след седмица -две вече ще си се ориентирала.
желая ти успех..работата в банка не е най-приятното нещо на света , но пък качествения асистент може да стигне много далеч.

# 172
  • Мнения: 4 597
Момичета във Варна кои са агенциите за подбор  които работят добре ?

# 173
  • Мнения: 74
Момичета във Варна кои са агенциите за подбор  които работят добре ?
На мен ми препоръчаха Easy Consult.

# 174
  • Мнения: 310
Нинчето, интервюто мина добре според мен. Нямам и опит , за да мога да сравнявам. Става дума за работа в една консервна фабрика на 15-тина километра от града. Недостатък е отдалечеността и това че е по заместване, но това за заместването го разбрах на интервюто. Все пак дават шанс ако се представиш добре през времето което ще работиш, да ти осигурят постоянна позиция. Видяха ми се нормални и симпатични хора, но не знам дали ще има развитие. Мисля че бях първата с която се срещаха. Има само едно нещо, което ги притесни относно мен, но не е свързано с възможности и качества , а е нещо друго, което няма отношение към работата. Това което ще работя (ако ми се обадят) ще е много подобно, даже същото с което съм се занимавала и няма да е нещо ново за мен.

# 175
  • София
  • Мнения: 16 075
Нямат униформи или определени цветове. Всеки ден съм в центр. офис - като цяло облеклото не е в ярки цветове, не е много авангардно. Една млада служителка е в стил милитари, другата - като Барби.
Касиерката  на средна възраст - облечена с прилични  дрехи, но  от втора употреба.
ПОдбери нещо от наличното у дома, няма да ти направят проблем за облекло.

# 176
  • Мнения: 549
Не съм в период на активно търсене, но понадникнах в джобса... Предлагам на вниманието ви това, на което се изхилих, като прочетох:
Цитат
Ако отговаряте на условията изпратете CV със снимка, като по възможност посочите дата, място и час на вашето раждане, за изготвяне на профилна карта.
http://www.jobs.bg/f1321246

И с това "търсим за наш клиент..."  Laughing
Лунен хороскоп ли ще правят, те си знаят

# 177
  • София
  • Мнения: 1 262
Не съм в период на активно търсене, но понадникнах в джобса... Предлагам на вниманието ви това, на което се изхилих, като прочетох:
Цитат
Ако отговаряте на условията изпратете CV със снимка, като по възможност посочите дата, място и час на вашето раждане, за изготвяне на профилна карта.
http://www.jobs.bg/f1321246

И с това "търсим за наш клиент..."  Laughing
Лунен хороскоп ли ще правят, те си знаят

 Laughing Joy  doh doh
А ако не си знае часа на раждане кандидата?!

# 178
  • София
  • Мнения: 30 171
Не съм в период на активно търсене, но понадникнах в джобса... Предлагам на вниманието ви това, на което се изхилих, като прочетох:
Цитат
Ако отговаряте на условията изпратете CV със снимка, като по възможност посочите дата, място и час на вашето раждане, за изготвяне на профилна карта.
http://www.jobs.bg/f1321246

И с това "търсим за наш клиент..."  Laughing
Лунен хороскоп ли ще правят, те си знаят

 Laughing Joy  doh doh
А ако не си знае часа на раждане кандидата?!

веднага справка в АГ-то  Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 1 262
На мен наскоро ми се наложи да си търся часа на раждане, та в Есграон-а ми казаха, но си беше зор  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт