«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ўев, плетиво и бродери€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
420-434 от 741 отговора

—тара «агора

ћнени€: 7
нещо савсем се отнесох

списанието е брой 57/третото/
÷итирай

—тара «агора

незнам защо не мога да помест€ точни€ адрес нещо не ми се получава
сайта е ћи𠬈зани€-детско плетиво
÷итирай

—офи€

ћнени€: 114

Ѕез таговете за картинка.  Smile
« ѕоследна редакци€: пн, 30 €ну 2012, 11:14 от big pufana »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 286
Mauqli много са хубави, сивото на шала е страхотно. јз също плета в колата, редовно си нос€ нещо в чантата като излизам, за всеки случай Laughing
—бъдваща мечти, чудесни са, може ли схема на шала?
ћенделеев, много е хубава и тво€та жилетка bouquet

≈то от тук съм гледала за шала със соломонови€ възел http://www.youtube.com/watch?v=2yeNV45URLA и http://www.youtube.com/watch?v=8us27gcOPD4&feature=related
÷итирай

нещотърсачка Ќј–÷» Love is everything

ћнени€: 2 128
—нежинка, професорката, armenia, Pig Pufana много благодар€, че сподел€те ваши€ опит и правите опити и за нас! bouquet

Freja Moon35 35 35 благодар€ сърдечно, ама къде ме сложи и мен при светилата в плетенето?! “ак да се каже аз дълги години б€х със замразено членство в клуба на плетачките.  hahaha —ега се опитвам да си възстанов€ отдавна забравени неща и да науча нови. ѕод секрет - мо€т мъж ме гледа "много лошо", като ме види с инструментариума и се спуква от см€х. ѕризнавам си, че сигурно сме смешна картинка с котарака ми като се разправ€ме чи€ е собствеността върху кълбетата и за какво служат!  35  ато се умори се кротва, и само ме "наглежда" изкъсо така:
÷итирай

—офи€

ћнени€: 44
«дравейте, аз от скоро почнах да плета, основно за дъщеричката ми. »мам два въпроса към вас: јко сте поръчали стоки от хоби€рн, за колко време се достав€т в —офи€? (аз направих поръчка в четвъртък и все още чакам, а си искам нещата  Rolling Eyes). » втори въпрос: продава ли се н€къде в Ѕългари€ такова нещо: http://www.ebay.co.uk/itm/KNITPRO-CUBICS-ROSE-WOOD-SHORT-FIXED-C … em9503fdc7fb#shId ? “е са по-къси от обикновените...искам ги за ръкави за малките дрешки (предпочитам да си плета "кръгло", т.е. без да се налага шев...
Ѕлагодар€ ви предварително!
÷итирай

—тара «агора

big puf благодар€ много,че нещо съвсем се забатачих Laughing
÷итирай

—тара «агора

pocahontas80 аз лично не съм вид€ла,а си търс€ отдавна.јко н€кой има инфо ще се радвам да го сподели. »мам при€телка във ‘ранци€,ко€то до сега ми е изпращала доста нещица,но това не съм се сетила да и поръчам.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 637
Mendeleev, много ти благодар€ за схемата!!

pocahontas80, за да реша този проблем с късите корди, есента си купих куки със смен€еми корди - така най-късата е 12 см, най-дългата става 120 см. јз си ги купих онлайн - ето тези - беше най-изгодни€ вариант - горещо го препоръчвам:
http://www.knitdenise.com/pages/about-denise#knitting
÷итирай

—офи€

Manzhelka, благодар€ ти за отговора, но аз искам самите игли също да са по-къси, не само кордата. »наче си поръчах от ибей комплект 18 бр. обръчи от бамбук, различни размери, но все още ги чакам...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 114
«дравейте, аз от скоро почнах да плета, основно за дъщеричката ми. »мам два въпроса към вас: јко сте поръчали стоки от хоби€рн, за колко време се достав€т в —офи€? (аз направих поръчка в четвъртък и все още чакам, а си искам нещата  Rolling Eyes).

ќбади им се и питай по кой куриер са ти ги пратили? ƒнес би тр€бвало да ги получиш нещата. јма това е все пак ... хоби прежди.

Ќа втори€т ти въпрос отговар€м  с този линк - http://www.knitting4fun.com/index.php/Shop-Now/KnitPro-Needles/K … all-products.html

ћоите са оттук! ј бебешки ръкави можеш да плетеш с 4 или 5 куки също.  Smile
÷итирай

—офи€

÷итат на: big pufana link=topic=634335.msg20968685#msg20968685 date=1327928136
 ј бебешки ръкави можеш да плетеш с 4 или 5 куки също.  Smile
[/quote

Smile »менно тези куки (заострени на двата кра€) ги чакам от хоби€рн, а и други неща. Ѕлагодар€ за отговора!
ћай днес н€ма да им се обаждам, но утре ще питам какво става...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 081
 ъси обръчи с по-къси игли на ADDI съм виждала в —офи€,
магазина в безистена срещу —ъдебната палата.
јз си б€х взела, защото и аз обичам ръкави без шев, но не
ги намерих за удобни - моите ръкави са по-тесни от обръча, а късите
игли са по-трудни за манипулиране при плетене.  Peace
÷итирай

ћнени€: 321
јз пък намерих тук - обръчи с къса корда
÷итирай

¬арна

ћнени€: 637
јми куките от ƒенис, за които писах също са къси - със сигурност не повече от 10 см. ќсвен това са гумени (и куките, и кордата), така че освен, че можете да плетете с т€х в самолет  35, плетенето се плъзга много при€тно и лесно и никъде не задира. «а сравнение: аз също имам и бамбукови от ибей, но с бамбуковите се плете по-бавно, отколкото с металните на јдди например (ама на јдди цените са непоносими). ѕуфанка е дала много хубав линк със сери€та —имфони€ - красиви са, но са и много скъпи. ћоите гумени на ƒенис, които са от размер 3.75мм до 10 мм, с пет или шест размера корди, включително с доставката от ўатите ми изл€зоха под 70 лв.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
420-434 от 741 отговора