fisher price ili giordani .....

  • 2 196
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А къде сте виждали играчки на fisher price?
пипи в "Бонжур" за нова година бяха напълнили с Фишер Прайз

# 16
  • Мнения: 551
fisher price  са много безлични и еднообразни , аз съм за Джордани които са много  качествени .

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 21:47 от krisi 1975

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
Според мен и едните и другите са много хубави. Аз лично предпочитам Фишър праис, но разнообразието им в БГ не е много голямо, като гледам сайта им май тук внасят най - малко хубавите. Джордани имат по - голямо разнообразие и са малко по - евтини като цяло

# 19
  • Мнения: 1 381
А къде сте виждали играчки на fisher price?
пипи в "Бонжур" за нова година бяха напълнили с Фишер Прайз

Също и вмагазините " Марсел" могат да се намерят.

# 20
  • Мнения: 878
ami da momicheta ,pravi ste che njama goljamo raznoobrazie tuk na Fisher Price ,a i sa po-skupi.Az imam vuzmojnost da si gi kupuvam po internet ot Germany ,i mi izlizat mnogo po-izgodno ,a i ima neshta koito tuk vuobshte ne sa gi chuvali.Kupih si naprimer lulkata Morski chudesa - neshto unikalno e ....za 140lv ,a tuk v Premaman i iskat 280 lv smile3511 ,a snoshti se prestrashih i si vzeh i igrachkata za kosharka za kojato pisah veche ......Mnogo sum happy Simple Smile dano i na bebo da mu haresa kato se rodi ,inache shte si ja puskam na mene newsm47
Vuobshte sum se zaredila s tehni neshta ,puk da vidim ,to malko ostana oshte  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 228
abe imat edna igrachka za kosharkata ,muzikalna e ,vurtjat edni mecheta ,sveti otdolu ,a otgore ima edno neshto koeto projektira oblacheta ,izglejda mi super .....sushtata na Gordani e hubava ,ama ne e s tolkova ekstri  newsm78 .Mai shte vzema tazi na fisher price.Pratiha mi takava lulka i e superska ( ot 0 do 6 meseca ) lulee go ,ima 8 melodii ,izdava zvuci na vulni i chaiki ...abe kakvo li ne pravjat horata ,samo mir da ima  Grinning

Точно тази играчка я имаме, донесоха ни я от Германия (или от щатите, не помня вече), но има и по-удачни варианти. Мечетата са в много бледи цветове и не са толкова интересни за малките бебоци. Обаче пък има няколко много хубави мелодии, дъщеря ми направо се омагьосваше от тях.

OFF: Jujolinka, ако пишеш на кирилица, повече хора ще ти четата постингите.  Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
jujolinka  би ли казала тази игра4ка на Fisher-price как се закрепя на леглото,става ли за сгъваемите кошарки? и как става после за шкаф4ето? би ли споделила как може да се поръ4ва от Германия , кои саитове?

# 23
  • Мнения: 5 228
Не става за сгъваема кошара, само за дървено легло с пръчки.

# 24
  • Мнения: 878
ееейййй ,сори за латиницата ,ама по цял ден работя с нея и така съм свикнала,че не ми прави впечетление newsm51
ще гледам да пиша вече на кирилица smile3521
чау Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 897
Може ли някой да ми каже дали люлката за новородени на Fisher Price има и вибрация?  Иска ми се люлката да е и с вибрация, но не знам от къде да намеря...Иначе и ние си имаме тази музикалната играчка за кошара с меченца или пчелички не знам точно какво е, но още не сме я сглобили и не съм чувала мелодиите и. Освен това е донесена от Франция, тук не съм попадала на играчки на Fisher Price.

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
тук не съм попадала на играчки на Fisher Price.
Играчки има на много места. Аз ходя предимно в Бонжур и то защото обикновено имам ограничено време за обиколки, но там цените са по-високи

Общи условия

Активация на акаунт