WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 114 519
  • 320
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Kazwam se Pavel, na 26 godini, Kazanlak. Po-rano imah nepriqtnoto 4uvstvo, 4e se plakna, kato varvq. Ne ukrivam, 4e sam marzeliv, ne iskam da hoda na fitnes i da mi se prismivat kak izglejdam i kak se trese slaninata mi. Tova e minalo, piq Otslabvane Forte treti mesec, sredno po 7 kilograma mese4no e dobar rezultat s malka zaguba na wreme. O6te 2 meseca i 6te vlqza v normata, za Nova godina 6te zapi6a kurs po tanci. Sam napravih dobriq izbor.

Павка, да си жив и здрав, ще дойда в Казанлък и ще почерпя, само ми кажи как се поръчват тези пущини и колко струват. Намислил съм си една цифра,ако е повече-няма да стане, ще си седя дебел и грозен. А, кажи и това, само за млади хора ли помага или и за четирсетгодишни също. Пиши ми – за Петко от Килифарево

# 301
  • Мнения: 0
Здрасти, Ангел се казвам, от Варна съм. търся си нещо за отслабване, ама наистина да действа! не чакам вълшебства, защото не вярвам на такива работи. Ей тъй, за няколко килограма на месец. Павка, пусни малко повече информация, помагай! искам да се убедя.

# 302
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм Петя от Ловеч. след раждане качих килограми и не мога да ги смъкна до днес, пробвах какво ли не. търся си подходящо средство,без никакви магии и врачки. какво може да ми препоръчвате? какви са тези хапчета Отслабване, ще действат ли в моят случай? Има ли някаква опасност за здравето, вече не кърмя, ама знае ли човек...

# 303
  • Мнения: 0
Здравейте, чета тук разни неща, мисля че не всички са честни. Аз искам да коригирам мое старо грешно мнение. Ползвах през зимата тези хапчета, до втората седмица не бях забелязала никакъв, ама разбирате ли-никакъв ефект. Вярно, че после изведнъж дръпнаха назад килограмите, ама кой да знае?! И като започнах да пиша до онази фирма, скъсах се от писане, какво ли не им наговорих... Ами като не ми отговаряха на писмата, ядосвах се, излязох от кожата си. Вдигнах по едно време телефона и като почнах една патардия, а насреща момичето ми казва-госпожо, ама успокойте се моля, писали сме ви на тези и тези дати и изброява... погледнете казва в спама. И това се оказа вярно, писали ми хората, ама не съм проверявала и там в спама на компютъра. Как да е,смутолевих някакви извинения, момичето каза че такава им е работата и приключихме.Ама имам едно на ум,че не винаги вината е другаде,може и ние да сме малко криви. Колкото за хапчетата за отслабване, полски ли са, американски ли, мисля че не е важно, действат, на мен са ми от полза Стефанка

# 304
  • Мнения: 1 095
Ооох, аман от рекламни лица  Mr. Green

# 305
  • Мнения: 0
Драги женички, не се лъжете, не вярвайте на всичко писано! Живеем във виртуален свят и всеки те мотае. Свят ми се зави да чета тук разни пишман мнения, да не сме в детската градина случайно или все чакаме някой да вземе решение вместо нас самите. Дали да ползваме или да не ползваме хапчета, ами смешна работа направо. Що не питате дали да си купите сандвич или шоколад, да не е вредно, да не ни излъжат, да не е скъпо, ама кой е производителят, а има ли гаранцйя, а като го изям ако не ми хареса какво правим, ще ми върнат ли парите, ако го изплюя?! Не знам кой ги пише тези глупости, кой всява такава неувереност или така е модерно хората да нямат мнение и да не могат да решат. Аз съм ползвала таблетки за отслабване купени от аптека, нито се сърдих на някого, нито съм искала пари обратно, кой ти ги дава, че да искаш. Ползвах после таблетки купени в интернет, имаше гаранция, доволна съм, че не стана нужда да правя рекламации, всичко се сбъдна. Няма да назова хапчетата, да не помислите че правя реклама или ше ми плащат да пиша похвали. Доволна съм и сама си го избрах.

# 306
  • Мнения: 0
Здравейте,за съжаление се поддадох на тази реклама без да направя необходимото проучване. При мен нещата протекоха абсолютно идентично с мъжкия глас ,който ме убеди да купя голяма опаковка, естествено ефект нула, опит да си върна парите - ефект нула и т. н. Лекар съм  и това което безплатно ми предложиха за компенсация от първите таблетки бяха таблетки със съдържание на кофеин 200мг. За бога момичета, не купувайте и не поръчвайте - ОПАСНО Е!!!!!.Със същото без хаберие биха Ви изпратили наркотици, или екстази. Дано Комисията за защита на потребителя се намеси и се спре тази измама!!!

# 307
  • Мнения: 0
Ех, ето още една излъгана! Т.е. - аз. Пих ги 30 дни, без абсолютно никакъв ефект. Даже малко се притеснявам, че започна да ме боли стомах, гладът ми се активира...... Като ги спрях, започнах 90-дневната диета и ето, че за 8 дни съм свалила 2 кг. Може да не е много, но поне се храня и не пия нещо, чието съдържание е съмнително. Сега се чудя дали, ако им върна опаковката и дам номер на банкова сметка ще ми възстановят 87 лв. или ще ме ощипят с другите, които са в сметката ми? Има ли някой, който да си е получил обратно парите?

# 308
  • Мнения: 0
Мили дами, след прочетеното по темата се отказах от покупката на тези "Вълшебни" хапчета, за което не съжалявам!
Ще се опитам с по-здравословна храна.

# 309
  • Мнения: 7
Момичета, моля Ви, не се заблуждавайте от рекламите и не взимайте подобни хапчета. Те само могат да навредят на организма ви. Имам поне 5 приятелки, които вече си изпатиха от тях и в момента са с по 7-10 кг по-пълни от когато и да било преди това.
Ето малко информация за нещата, които съдържат и колко са опасни

http://www.aktivnipotrebiteli.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8% … D0%B0%D0%BD%D0%B5

# 310
  • Мнения: 0
Маниак съм на тема патенти и марки
Направих справка в патентно ведомство на република България и във ВАЙПО - международна организация за търговски марки и патенти
Такава марка '' Wheight Loss'' или ''Отслабване "" няма , и няма как да има ,защото не може да се регистрира марка или патент който да съвпада с продукта и неговия клас стоки
Тоест например не мога да регистрирам марка ''чай шипка'' но мога да регистрирам марка ''горски дар '' с подзаглавие шипков чай.
По логиката на производителя и запазения знак на марката - той е единствения в света които може да продава продукти за отслабване ( това съвсем не е така.
Преди имаше по известна беше АКай бери което също не беше регистриана марка а просто съставка която не може да се регистрира като марка.
2 пример не мога да отворя фирма която продава захар и да запазя марка ЗАХАр която никой друг който продава захар не може да използва върху опаковката си ( понеже това е диркеното описание на продукта и неговата потребност )

Що се отнася до Продукт отслабване предполагам че нарочно са го кръстили така за да може трудно да го намерите в гугъл след като не сте доволни след покупка.
Понеже сайта трудно им се запомня а пък има други фирми с други продукти и реклами на първа страница в търсачките които пречат на намирането и .

# 311
  • Мнения: 0
Здравейте на всички мами участващи в темата за хапчетата за отслабване weight loss.Прочетох доста коментари и реших и аз да разкажа моята история. И така на кратко : направих моята поръчка някъде през януари 2012г. мисля че някъде около 15,01,2012. на следващия ден ми се обадиха да потвърдя поръчката и ми казаха че до 5раб.дни ще пистигне и така като се започна едно чакане минаха поне 2 седмици и аз вече разубедена от прочетените мнения във форумите и от закъснението на поръчката реших да я откажа.Някъде през февруари ми се обади оператор от куриерската фирма да ме попита  искам ли да ми бъде доставена поръчката тъй като ако искам може да я откажа, защото доста хора от региона са казали ,че за нищо не стават аз съм от Своге и ставаше на въпрос за момичета от гр.Нови Искър и всичко това ми го каза операторката на куриерската служба.И аз ги отказах.И днес3,11,2012г. си отварям e-mail пощата и виждам писмо от въпросната фирма ,че по не знайни за тях причини не съм си взела поръчката и ако искам мога или да я приема или да я откажа НО ТРЯБВА ДА ЗАПЛАТЯ 9ЛВ. КУРИЕРСКИ РАЗХОДИ ,като на мен не ми казаха нищо от съответната куриерска фирма и това става половин година след отказа ми от поръчката.И това ако не е изнудване Вие преценете.Благодаря!!!

# 312
  • Мнения: 101
Здравейте,

Вие бяхте поръчали нашата хранителна добавка за  подпомагане отслабването, при
което избрахте начин на плащане „с наложен
платеж“.

За съжаление и поради неизвестни за нас причини, не сте си взели пратката от
куриера.

Не се безпокойте, можем да Ви я изпратим още веднъж.

Както знаете, цената на поръчката включва транспортните разходи.

Фирмата, в която работя, покрива тези транспортни разходи и заплаща на
куриера, който Ви донесе пратката.

Ако се отказвате от тази поръчана от Вас покупка, то транспортните разходи –
9 лева – остават за Ваша сметка.

Моля Ви за бързо решение относно тази покупка, за да не бъдете натоварени
лично с покриване на тези вече извършени транспортни разходи.

Ако все още искате да получите нашият продукт, но поради независими от Вас
причини не сте имали възможност да го получите – НЯМА НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ – ЩЕ ВИ
ГО ИЗПРАТИМ ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЕЗ ДА ПЛАЩАТЕ ЗА ТРАНСПОРТ.

Моля потвърдете, че все още искате да закупите и получите нашия продукт. Това
можете да направите на следния телефонен номер: +359 2 491 79 17

Сумата за покриване на разходите за транспорта до Вас в случай на отказ от
покупка, следва да се преведе пряко по сметката на Логистичната фирма:

Massive Dynamic ООД (за Active Food Supplements)
Банкова сметка: BG26RZBB91551002331838
SWIFT: RZBBBGSF
Банка: Райфайзен Банк, ул. Гогол 18-20, 1504 София
Сума за плащане: 9 BGN

Внимание - моля допишете в заглавната част като основание за плащане Вашия
телефонен номер или e-mail адрес, за да можем да отнесем плащането към Вашата
поръчка и да приключим окончателно с този въпрос.

При възникнали съмнения или въпроси  оставаме на Ваше разположение.

С уважение,
Андрей Крумов
Център за обслужване на клиентите
тел. (02)491 79 17



ТЕЗИ НЕ СА НАРЕД  И НИ СЕ СПИРАТ ПРЕД НИЩО  !!!СЕГА РЕКЕТИРАТ КОГАТО СИ ОТКАЗАЛ ПОРЪЧКАТА  !!!

# 313
  • Мнения: 0
  Здравейте, момичета !
  Миналия вторник си поръчах хапчетата и пристигнаха вчера.
  Отдавна исках да си направя експеримент с тях и с някаква диета и да видя колко ще отслабна.
   В момента съм 72 килограма и целта ми е да сваля 15 ! Дадох си време 1 месец... за колкото ми стига една опаковка от хапчетата.
  Не съм говорила със самата фирма за таблетките, но се надявам да няма никакъв проблем в това, че публично ги изпробвам.
  Експериментът ми ще започне този понеделник, след 3 дни. Всичко относно диетата ми и мен е написано в блога ми. Ако наистина се интересувате от ефекта на тези неща, следете постовете ми.
 
   www.otslabvam.blog.com

  Влезте тук и прочетете. И след това очаквайте началото. Започвам да ги пия на 12-ти Ноември !

# 314
  • Мнения: 0
Здравейте, аз моля да ми пращате резултати на мейла(s_qkova@abv.bg), за което предварително благодаря!  Аз бях 68 кг.когато ги почнах, след 2 седмици вече бях 70, не Ви го пожелавам !!!

Общи условия

Активация на акаунт