Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 783
  • 796
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
http://grabo.bg/plovdiv/proletna-smiana-na-4-gumi-i-balans-s-do- … -0rgsk?affid=6540

това НЕ го препоръчвам , пролетта сменяхме гуми там по оферта
Ужасно претупано обслужване , после и двете коли имахме проблеми със спадащи гуми от не добре почистени джанти и се наложи да доплащаме за оправяне ......

# 227
  • Мнения: 45
Момичета,минавам да споделя колко съм разочарована.Купих си ваучери за солариум в Бизар от Грабо.Офертата беше 25 минути за 9,80 и и уж имало 5 солариума,което предполага ,че няма да има много народ.Отивам за пърпи път и какво да  видя списък! със записване за дни напред  Shocked .Тоест солариумът е само 1.Цените обявени на място 30 мин.за 12 лв Shocked Питам защо?То момичето си глътна езика  ooooh!  Много съм разочарована от Грабо и от това" студио" при положение че за първи път се решавам  на солариум,само  защото пишеше ,че са 5 нови солариума и се надявах и лампите им да са нови и наистина с  филтри.  #2gunfire

# 228
  • София
  • Мнения: 13 261

Сега остава и да кажеш кой от ресторантите на Гребната база е този?  Wink  Ако се влезе от към бариерата пред стадиона има един до самата бариера, после един на алеята преди да се стигне водата (имаше чешмичка там). После има някакъв ресторант близо до спортното училище и помещенията за лодките. Мисля, че едно от заведенията под трибуната също е ресторант. И последният, който се сещам е онзи големият пред входа на зоопарка.

Личи си, че се стопли времето, нали?  Laughing. Отново се включвам активно в темата с хапването.  hahaha

# 229
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз от кога те заплашвам, че ще се засечем някъде  Mr. Green
Майтапът настрана. Не знам кой точно е ресторантът от офертата. Не съм се разхождала в района от 2 години сигурно. Но си взех ваучер, за да имаме под ръка подсигурено хапване, че токувиж благоверният решил да ме изведе на разходка по гребната  Whistling ... мечти ... мечти ... Но зян няма да стане. Ако той не прояви инициатива, сама ще го завлача до там.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Това е големия ресторант,има си и табела даже.Едната му старана се пада на улицата към зоопарка.Другите наоколо са по-скоро кръчми.И аз бих си взела,ама мойто мило няма да се върне до тогава...а може и да стане.Ще мисля.Но ресторанта е хубав,за кухнята незнам обаче. Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 13 261
 tandonova79 , благодаря! Аз, за разлика от ТуиГ, редовно се разхождам там, но не съм обърнала внимание на имената им.  Grinning  Май обаче няма да се възползвам, защото събота и неделя задължително е зает със сватби, а ние винаги сме там в почивните дни. Не отказват и на други посетители, но ги слагат в някое ъгълче на двора (били сме на топло време). 

п.п. Чак сега видях какво са писали в офертата, ама кой да прочете  ooooh!:
Цитат
• Зала с 300 места;
• Градина с 500 места;
• Конферентна зала 50 места;
• Оркестър, диско водещ и фолклорна програма

Няма как да се сбърка с малките кръчмета наоколо.  Grinning

А някой опитвал ли е мексиканското тако? Става идеално за похапване по време на разходка.  Laughing

Туиг, последния път зарязах мъжа ми и децата, взех  фотоапарата и се разходих сама около гребната база. Толкова ми беше приятно! То беше и някакъв голям студ, по Коледа, но беше невероятно спокойствие и красота.

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 21:57 от Тaня67

# 232
  • Мнения: 203
Включвам се да похваля тази оферта http://grabo.bg/plovdiv/hapvane-za-chetirima-1kg-svinski-vrat-na … i-kartofi-0vfkv9v за хапване!
Много сме доволни, пържолките бяха супер, обслужването също беше на ниво, усмихнати, любезни /което все по-рядко сякаш се случва/.Слагам оценка 10/10.Със сигурност ще отидем пак и без ваучер!Който отиде там да не забрави да си поръча от кравайчетата-УНИКАЛНИ са!

# 233
  • Мнения: 8
Включвам се да похваля тази оферта http://grabo.bg/plovdiv/hapvane-za-chetirima-1kg-svinski-vrat-na … i-kartofi-0vfkv9v за хапване!
Много сме доволни, пържолките бяха супер, обслужването също беше на ниво, усмихнати, любезни /което все по-рядко сякаш се случва/.Слагам оценка 10/10.Със сигурност ще отидем пак и без ваучер!Който отиде там да не забрави да си поръча от кравайчетата-УНИКАЛНИ са!
А за децата има ли нещо,някакви забавления?И зала за нупушачи има ли? Тракия ни е доста далеч,живеем в Кичука,но може и да идем.Щом отзивите са добри.

# 234
  • Мнения: 203
Aniani7676  за децата няма забавления, но ние бяхме без тях  Wink Има зала за непушачи.

# 235
  • Мнения: 8
Разбирам.Само че,ние няма на кого да оставяме малчо и все се съобразяваме.Тъкмо сега получих поща и видях това:
 http://www.superoferti.bg/offers/Vkusna-vecherya-za-chetirimasal … v--na-chovek.html

И това:
 http://www.superoferti.bg/offers/Famoznoto-mesno-plato-Chardakat … 0--namalenie.html

Вече грабнахме два от вечерята за четирима и един от голямото плато.Много ни е наблизо и ни е страшно удобно,че има чудесна детска зала с аниматор.

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 16:57 от Aniani7676

# 236
  • Хасково
  • Мнения: 441
Аз НЕ препоръчвам този комплекс. Копирам си мнението от друга тема:
Да предупредя, за да не се опарите като мен.
Вчера писах, че с приятели се чудим между Чардака и Мегдана. В крайна сметка решиха, че не им се тропат само хорца и все пак да е с жива музика и избрахме Чардака(а пък и бях чела доста добри отзиви за комлекса). Е да, ама не! Първо влизаме и трябваше 10 минути да чакаме отпред да дойде разпоредителя да ни насочи, защото отиваме за пръв път и освен ако не отваряме вратите една по една, няма как да се разбере кое е Гладиатор, кое Чардака, кое Романтика (толкова ли е трудно да се сложат табели). Както и да е, насочиха ни надолу по отвратително стръмните стълби и от коридора ни лъхва миризма на застояло и гнилоч.
Още по потресена бях като влезнах, оказа се, че е мазе, като на стара възрожденска къща, но много по- зле, без никакъв въздух и тази миризма   Еми не знам как някой би си направил сватбата вътре, честно казано, каквито снимки видях в сайта им. Естествено, ние бяхме  и единствените излъгали се да направим резервация за там, тоест единствените посетители на така наречения ресторант.
Преместихме се в зала Романтика(не знам кое точно е романтичното, ама хайде), защото в компанията бяхме с пушачи и не можеше да сме в Гладиатор, където има детски кът. Донесоха ни поръчката доста бързо, чак се учудихме в началото. Оказа се, че всичко е претоплено на микровълнова явно. А юнашката салата, която си поръчах трябваше да е с овче сирене. Еми това беше, не знам как да го нарека, да кажем най-достоверното овче сирене,което съм опитвала, защото миришеше така, все едно овцата е лежала върху него.  Просто отвратително!!!
Единствено от персонала сме доволни, бяха много мили, но дотам.
  Съжалявам, поста ми стана доста дълъг, но не искам да се подлъгвате като мен. В крайна сметка не разбрахме как е в самия Гладиатор( където първоначално бяхме решили да сме, преди да разберем, че е само за непушачи), но не вярвам да е кой знае колко по-добре.

# 237
  • Мнения: 8
Драга Ивайла,ама толкова много неверни неща си написала,че аз като редовна посетителка ще ти опонирам.С приятелски семейства ходим там поне 2-3 пъти седмично,и винаги с предварителна резервация понеже все е пълно.А за да е така,явно има за какво.Признавам,че не сме фенове на долното заведение с живата музика,ние не обичаме чалга.Но мнозинството от народа слуша явно.В Гладиатори кухнята винаги е на ниво.А за романтиката,пак ставаш смешна.Щом за теб пламтящата камина и свещта на масата,а и тихата и приятна музика и уютна обстановка не е романтика,кажи кое е?Може би на село на двора,където овчето сирене ще го извадиш директно от овчарника
?Е,може би в Хюстън сте свикнали само не Шератон положение,ние в Пловдив не сме толкова изискани,като хюстънлии...

# 238
  • Мнения: 54
Aniani7676  заинтригувана съм от офертата - може ли да ми обясниш , детския кът който се вижда на видеото - зала “Фемили” в кой ресторант е или с кой от двата ваучера ще може да го ползваме?

# 239
  • Мнения: 8
Ваучера пише,че може да го ползвате във всички зали,без събота май само.Залата с детския кът е зала"Фемили",цялата за непушачи,към ресторант "Гладиатори".Ние си направихме резервация на 5 април,четвъртъка.И сме казали при хубаво време да сме в градината,и там има за децата разни неща.

Общи условия

Активация на акаунт