Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 782
  • 796
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 3 640
Поста ми не е адресиран към никого конкретно,опитах се да бъда полезна с информация.Колкото до силанта -просто дадох пример.Аналогично е и със зъбният камък.
Чистенето на зъбен камък,не е коремна операция определено,но повярвайте ми то е по -сложно от направата на пломба на зъб.Неправилното почистване може да има фатални последици-но няма да досаждам с подробности,които не интересуват никой.Пак казвам-опитах се да дам полезна и важна информация.

# 676
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 169
Поста ми не е адресиран към никого конкретно,опитах се да бъда полезна с информация.Колкото до силанта -просто дадох пример.Аналогично е и със зъбният камък.
Чистенето на зъбен камък,не е коремна операция определено,но повярвайте ми то е по -сложно от направата на пломба на зъб.Неправилното почистване може да има фатални последици-но няма да досаждам с подробности,които не интересуват никой.Пак казвам-опитах се да дам полезна и важна информация.
Благодаря за информацията,но това се отнася за всички подобни козметични процедури.
Нещо конкретно срещу лекарката ли имате в предвид? Тя жената си е стоматолог,не е хваната от улицата и предполагам,че си разбира от работата.Със същата сила може да важи за всеки лекар,а не само за тези,които пускат ваучери,нали?Гаранция няма.  Peace

Някой ползвал ли е услугите на фотограф Даниела Василева:  http://grabo.bg/otstapka-za-profesionalna-fotosesiia-na-otkrito-0vz4r4t?affid=6540&affid2=7 newsm78
Аз не съм ползвала услугите конкретно на тази фотографка,но офертата е повече от изгодна.
Ние си бяхме взели фотосесия от тази оферта и определено горната е по-добра. Peace

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Пак е време за суши Simple Smile
http://grabo.bg/vreme-za-ekzotika-sushi-set-s-30-hapki-0vn7v4

Отзиви за този суши бар на Гладстон? Помня, че миналия месец се коментираше по повод на оферта, някой посети ли го, доволен ли е?

Aз имам ваучер от миналия път.. днес се обадих да поръчам за утре, понеже имаме малък повод и ми се искаше нещо по-различно.. но казаха че имат доста заявки и нямало как да стане за утре  #Cussing out
Предложих вариант да мина да си го взема, т.е. да не ми го доставят - но пак не става - нямало да смогнат  #Cussing out и ме оставиха за следващия ден...  #Cussing out

Та така.. в събота, евентуално, ще мога да дам отзиви как е сушито, но ако някой вече си е купил ваучер, да си знае, че е по-добре 2 дни по-рано да резервира, за да не остане с празни клечки Simple Smile  Mr. Green

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 40 900
Да дам отзив за офертата-подстригване,измиване,маска и изсушаване в Естетик(Тракия)-доволна Peace После си оформих и веждите,та и козметичката е добра Peace Май ще им стана клиент,че ми е наблизо.

# 679
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
За салон за красота Esthetique някой да има мнение?

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 40 900

Бу,над теб Laughing Peace

Имаше и други добри отзиви Peace

# 681
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852

Бу,над теб Laughing Peace

Имаше и други добри отзиви Peace
Тю, ще взема да си допия кафето, преди да задавам глупави въпроси. Благодаря.

# 682
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За тези, които изпуснаха сладоледа от миналата оферта - http://grabo.bg/razhladi-se-v-jegata-originalen-italianski-slado … a-vkashti-0bqt92b

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Благодаря `ТуиГ! Аз имам закупен ваучер, но още не съм го използвала. В неделя май ще му дойде реда Simple Smile

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 3 640
Pupitka ,не познавам лекарката и нямам нищо предвид нея конкретно.Едва ли е хваната от гората,сигурно и диплома има.Да,напълно права си гаранция няма -може и 100 лв да заплатиш и да получиш лоша услуга.

# 685
  • Мнения: 19
Момичета, търся оферта за Турция, Гърция, Охрид - 2-3-4 дена- края на септември или началото на октомври , с добри отзиви.
Искам да направя подарък и да не разочаровам.  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 164
Благодаря `ТуиГ! Аз имам закупен ваучер, но още не съм го използвала. В неделя май ще му дойде реда Simple Smile
Сега ме подсети,и аз имам 2,все още не съм ги използвала.
Някой може ли да ми каже дали е възможно да си изберем сладолед на място,или предварително трябва да го заявим? newsm78

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
http://grabo.bg/liato-bez-komari-10-grivni-protiv-komari-s-vkliu … a-dostavka-05d5m3

Мнение за тази оферта-ефективна ли е при малки деца?

# 688
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Aнели -чела съм противоречиви мнения за гривните. Аз съм си поръчала за 3 долара, но още не са пристигнали.. После намалиха цената на долар и нещо. Wink
Като пазаруваща от Китай и къде ли не Joy, като видя такива оферти с такива цени ..и . ooooh!

# 689
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Благодаря `ТуиГ! Аз имам закупен ваучер, но още не съм го използвала. В неделя май ще му дойде реда Simple Smile
Сега ме подсети,и аз имам 2,все още не съм ги използвала.
Някой може ли да ми каже дали е възможно да си изберем сладолед на място,или предварително трябва да го заявим? newsm78
Отидох на място и си го избрах. Взех два ваучера за по половин килограм с мисълта, че искам да опитам поне два вкуса. Но се оказа, че мога да взема ваучер за един килограм и да опитам от всички. Жената ми сложи от всички, които си избрах до килограм. Очаровах се от този с вкус на кафе. Любимият ми йогурт е малко по-кисел от познатия ми вкус, но жената ме предупреди за това. Не виждам разлика за качеството на сладоледа от тези, които масово се продават, но не  съм разочарована определено.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт