Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

домашно приготвено картофено пюре и зеленчукови пюрета от бурканче, напр. на хип пюре от морков и картоф? Друг вариант: може ли към безмлечните зеленчукови пюрета от бурканче да се прибавя от адаптираното мляко?
Цитирай

на кой му пука, майна

Да, може  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Може разбира се.Аз съм добавяла адаптирано мляко към зеленчуковите и местните пюрета.
Цитирай

София

Екстра!
Цитирай

РусЙе

Да може, но аз давах млякото след пюрето Very Happy
Цитирай

В страната на Любовта !!!

АМ съм добавяла   chef !
Цитирай

София Западен парк

Извинявайте, за глупавия въпрос, но нали се замества млечно хранене, защо трябва да се слага допълнително мляко в пюретата ?
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

домашно приготвено картофено пюре и зеленчукови пюрета от бурканче, напр. на хип пюре от морков и картоф? Друг вариант: може ли към безмлечните зеленчукови пюрета от бурканче да се прибавя от адаптираното мляко?

Може , може - аз така правих Peace
Цитирай

СОФИЯ

Смесвай без притеснения!
Аз какви ли не помийки съм сътворявала Laughing
Цитирай

София

Извинявайте, за глупавия въпрос, но нали се замества млечно хранене, защо трябва да се слага допълнително мляко в пюретата ?

Аз (и не само Wink) смятам, че млякото е основната храна за бебетата до навършването на 1г. и до тогава не съм пропускала мляко в което и да е хранене (под една или друга форма).
За мен заместване на млечно хранене означава да се даде храна, различна от кърма или адаптирано мляко в шише, но не и изобщо да се елиминира млякото в храната, която се дава.

А на въпросите на Alexa-да и да Very Happy.
Цитирай

Пловдив

Да може да се смесват. Добавям мляко и още как, и към домашно приготвените и към купените.
Цитирай

София

Естествено, че може! Важното е на бебо да му е вкусно. А нали в стомахчето отива на едно място всичко...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.