Дидим

  • 199 143
  • 521
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Ами там е проблема - 3*и по ниски  хотели и пансиони могат да се ползват само от самостоятелни туристи просто защото са твърде малки за да сключват договори с ТА.Другото вярно е , че са удобни за хора търсещи тишина и спокойствие и почти задължително без деца - за тях няма атракции , басейни , анимации , няма купон , няма изхранване тип угояване , т.е. това което ние търсим.

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Относно застраховките - някои от агенциите сключват застраховки, при които туриста отива където пожелае и си заплаща мед. услуга и съответно като се прибере тук в Бг показва документ за платената сума и му се възстановява. Има агенции които сключват застраховки, при които човек си получава безплатен преглед, но това трябва ясно да е написано или да се пита тур. фирма с която се пътува.
Относно категоризацията - не бил рискувала с 3 звезден хотел, това е моето мнение!

Аз винаги държа застраховката да е с Асистънс и да е в размер на 10 000 евро.
Дудинка, сподели кое е хотелчето в Айвалък, в който сте били за 28евро/ден и по какъв начин сте направили резервацията. Може и на лични.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 294
Относно застраховките - някои от агенциите сключват застраховки, при които туриста отива където пожелае и си заплаща мед. услуга и съответно като се прибере тук в Бг показва документ за платената сума и му се възстановява. Има агенции които сключват застраховки, при които човек си получава безплатен преглед, но това трябва ясно да е написано или да се пита тур. фирма с която се пътува.
Относно категоризацията - не бил рискувала с 3 звезден хотел, това е моето мнение!

Аз винаги държа застраховката да е с Асистънс и да е в размер на 10 000 евро.
Дудинка, сподели кое е хотелчето в Айвалък, в който сте били за 28евро/ден и по какъв начин сте направили резервацията. Може и на лични.

miss july не съм ходила в такъв хотел в Айвалък, по принцип не съм фен на Айвалък  Simple Smile

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Относно застраховките - някои от агенциите сключват застраховки, при които туриста отива където пожелае и си заплаща мед. услуга и съответно като се прибере тук в Бг показва документ за платената сума и му се възстановява. Има агенции които сключват застраховки, при които човек си получава безплатен преглед, но това трябва ясно да е написано или да се пита тур. фирма с която се пътува.
Относно категоризацията - не бил рискувала с 3 звезден хотел, това е моето мнение!

Аз винаги държа застраховката да е с Асистънс и да е в размер на 10 000 евро.
Дудинка, сподели кое е хотелчето в Айвалък, в който сте били за 28евро/ден и по какъв начин сте направили резервацията. Може и на лични.

miss july не съм ходила в такъв хотел в Айвалък, по принцип не съм фен на Айвалък  Simple Smile

От цитата на peterky2002 останах с впечатление, че ти си почивала в Айвалък  Blush

# 289
  • Мнения: 10
Хора, НИКОГА не хоете в buyuk anadolu didim resort, това е най-смотаня хотел в който съм пребивавал в Турция. Пълна пародия, ПЪЛНА!!! Всичко му куца. Не ходете там.

Подкрепям с две ръце. Вчера се върнахме  оттам. Хотелът реално отговаря на 3 звезди + голям басейн. Стаите са добри, басейнът също и с това се изчерпват плюсовете. Чистят стаите всеки ден, но ваната не я измиха нито веднъж.
Храната отговаря на 3 звезди - салатният бар става, останалото е от най-евтиното - на закуска един вид колбас, 1 вид сирене и кашкавал; месо почти няма, да не говорим в какви количества ти слагат - едната вечер имаше пиле на грил, готвачът разряза 1 горно бутче на две за двама души, ние не си тръгнахме и той отряза още 1 бутче на 2 и само дето не ни изгони. Сладките неща са с нишесте, вкл и повечето торти.
На бара на басейна коктейлите за турците са без пари, на българите искат по 10 лири. Бар на плажа няма.
По цял ден кънти яко чалга, българска. Аниматорите са много слаби.
Отношението също не е добро. Последната нощ ни бяха мушнали под вратите бележка, че ако не освободим до 11ч ще ни глобят (в правилата на хотела, в договора ни с агенцията, във ваучъра за настаняване, навсякъде си пишеше 12ч). Някои хора им се вързаха. Жалко изпълнение.
В събота като дойде новата смяна лоби бара отвори с 1 час по-късно - да не би някой да си сипе безплатно кафе вместо да му вземат 4 лири.

Като цяло хотелът не струва.

# 290
  • Мнения: 1 186
Хора, НИКОГА не хоете в buyuk anadolu didim resort, това е най-смотаня хотел в който съм пребивавал в Турция. Пълна пародия, ПЪЛНА!!! Всичко му куца. Не ходете там.

Подкрепям с две ръце. Вчера се върнахме  оттам. Хотелът реално отговаря на 3 звезди + голям басейн. Стаите са добри, басейнът също и с това се изчерпват плюсовете. Чистят стаите всеки ден, но ваната не я измиха нито веднъж.
Храната отговаря на 3 звезди - салатният бар става, останалото е от най-евтиното - на закуска един вид колбас, 1 вид сирене и кашкавал; месо почти няма, да не говорим в какви количества ти слагат - едната вечер имаше пиле на грил, готвачът разряза 1 горно бутче на две за двама души, ние не си тръгнахме и той отряза още 1 бутче на 2 и само дето не ни изгони. Сладките неща са с нишесте, вкл и повечето торти.
На бара на басейна коктейлите за турците са без пари, на българите искат по 10 лири. Бар на плажа няма.
По цял ден кънти яко чалга, българска. Аниматорите са много слаби.
Отношението също не е добро. Последната нощ ни бяха мушнали под вратите бележка, че ако не освободим до 11ч ще ни глобят (в правилата на хотела, в договора ни с агенцията, във ваучъра за настаняване, навсякъде си пишеше 12ч). Някои хора им се вързаха. Жалко изпълнение.
В събота като дойде новата смяна лоби бара отвори с 1 час по-късно - да не би някой да си сипе безплатно кафе вместо да му вземат 4 лири.

Като цяло хотелът не струва.
не съм съвсем съгласна, тъй като почивахме там през май и нещата бяха далеч по розови, от това което е коментирано в последния пост.вана нямахме и не мога да коментирам, но стаите чистеха всеки ден, кърпи се сменяха нон стоп, както и тези за плажа си ги сменях по два три пъти в деня, предвид, че бяхме с дете на година и половина. стаята я освободихме със закъснение и нямаше никакъв проблем. за анимацията не мога да кажа, кой знае какво, че детето лягаше рано и ние си гледахме филми на лаптопа с питие в ръка. за храната, да не отговоря на 5 звезди, както и хотела е 4, но като се има предвид, че това е хотел на турските миньори и синдикати, то бе доволна.  плодовете куцаха, но и за парите които се предлага хотела е поносимо. да всеки има право на мнение и претенция, тъй като плаща, но е добре да се сравняват нещата и от другите страни, а не само  еднозначно. Веноса също е 5 звезди, но цената е двойна, а храната не е в пъти повече по добра, но това е и въпрос на вкус.

# 291
  • Мнения: 48
аз искам да попитам за интернета в хотел аурум,в акбюк,има ли в стаите и безплатен ли е?

Интернета е безплатен. Няма в стаите. Има в ресторанта, лобито "северният пъб" и "лонджата". Добър е.
интернета беше много зле и това беше мнението на мнозинството българи с които говорих.не че е болка за умиране 10 дни без интернет,ама само напразно мъкнах таблет. Laughing

# 292
  • София
  • Мнения: 11 116
Ето и моето мнение от другата тема:

Здравейте,
аз изчаках новата тема за да разкажа за нашата почивка в Дидим.
Хотела Buyuk Anadolu Didim Resort‎ се оказа пълно разочарование, очаквах нещо добро поне колкото Dıdım Beach Resort, където сме били преди 5 години. Но всичко се оказа много по-зле.
На рецепцията бяха супер нелюбезни, когато се оплаках, че климатика в стаята не работи получих в отговор "ОК"! Климатика така и не проработи за 7 дни, за сметка на това вентилатора в банята спря да работи. Принципно не съм любител на климатиците, но хотела е със западно изложение и от обяд до залез пече страшно, а в стаята е АД.
Друго дразнещо нещо беше, че анимацията беше почти само на турски, от време на време се вмъкваше по някое друго изречение на английски, както и поздрав за българите, който е приблизително от сорта на "Евала бе братко!" "Българската" музика беше само чалга - Азис и още няколко подобни...
Анимацията на турски е обяснима с това, че хотела е пълен 90% с турци, голяма група българи и единици англичани и руснаци. Някои туркини влизат в басейните забулени в някакви шушляци, което си беше шок. В края на престоя ни почти не ми правеха впечатление, но в началото беше странно.
На баровете обслужваха с предимство турците, а на направена забележка за това от една българка и се отговори "Тук е Турция..."!
Около басейните има сложена някаква синя боя против хлъзгане, но от нея не е останало много и сега освен, че е грозно е и доста хлъзгаво. Доста дечица се пребиха тичайки около басейните. Иначе самите басейни се чистят много обстойно, всеки ден.
Морето е много плитко и топло, лошото е че плажа на хотела е в непосредствено съседство с градския плаж и няколко пъти разни външни хора се бяха настанили по шезлонгите...
Храната беше чудесна, резултата е + 2 кг.  Wink
Ако се сетя още нещо ще допълвам...
И снимки: https://www.facebook.com/inabg/media_set?set=a.10203014598390513 … 333960&type=1

# 293
  • Мнения: 114
Да се включа с отчет за почивката ни в Дидим хотел Веноса.Бяхме там до 06-10-2014.Препоръчвам хотела.луксозен,просторен,два големи басейна +детси пързалки.На брега на морето.Добра храна и хигиена.Големи открити пространства,красива градина.Бяха много любезни  и след като освободихме стаите в 12 ч. ни казаха,че можем да ползваме всичко-храна ,басейни до отпътуване ни.
Отново да призовавам- не пътувайте с "Евелин-Р" #Cussing out и "Динита" #Cussing out-бургаски фирми-отвратителни стари автобуси,неточни,шофьорите на "Динита" бяха толкова изморени/явно ги карат да шофират без почивка/,чеказваха"...трябва да  пушим за да не заспим"Ако имате въпроси ,пишете ми на лични.

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 38
Момичета, темата е доста дълга и не мога да я изчета. Опитах се, но няма да успея. С мъжа ми сме се насочили към хотел Garden of Sun 5* в Дидим. Имате ли лични впечатления от него?

# 295
  • Мнения: 21
Момичета, темата е доста дълга и не мога да я изчета. Опитах се, но няма да успея. С мъжа ми сме се насочили към хотел Garden of Sun 5* в Дидим. Имате ли лични впечатления от него?

Аз бях там Октомври.За цената хотела е добър.Стаите са прилични.Храната е разнообразна.Басейна е голям.На 10 мин е от крайбрежната улица.Няма собствен плаж,но на 5 мин има доста голям градски плаж,цената на шезлонга е 6 т.лири.Преди това бях два пъти и в Дидим beach Elegance който е срещу Garden of Sun,той ми харесва повече,макар че има чета доста оплаквания.А забравих да кажа в Garden of Sun има много добра  вечерна анимация  Grinning

# 296
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Здравейте.Има ли някой да е почивал в хотел Рамада? Ние си резервирах ме от    30май.

# 297
  • Мнения: 3
Относно застраховките - някои от агенциите сключват застраховки, при които туриста отива където пожелае и си заплаща мед. услуга и съответно като се прибере тук в Бг показва документ за платената сума и му се възстановява. Има агенции които сключват застраховки, при които човек си получава безплатен преглед, но това трябва ясно да е написано или да се пита тур. фирма с която се пътува.
Относно категоризацията - не бих рискувала с 3 звезден хотел, това е моето мнение!
[/quo
Хора, НИКОГА не хоете в buyuk anadolu didim resort, това е най-смотаня хотел в който съм пребивавал в Турция. Пълна пародия, ПЪЛНА!!! Всичко му куца. Не ходете там.

Подкрепям с две ръце. Вчера се върнахме  оттам. Хотелът реално отговаря на 3 звезди + голям басейн. Стаите са добри, басейнът също и с това се изчерпват плюсовете. Чистят стаите всеки ден, но ваната не я измиха нито веднъж.
Храната отговаря на 3 звезди - салатният бар става, останалото е от най-евтиното - на закуска един вид колбас, 1 вид сирене и кашкавал; месо почти няма, да не говорим в какви количества ти слагат - едната вечер имаше пиле на грил, готвачът разряза 1 горно бутче на две за двама души, ние не си тръгнахме и той отряза още 1 бутче на 2 и само дето не ни изгони. Сладките неща са с нишесте, вкл и повечето торти.
На бара на басейна коктейлите за турците са без пари, на българите искат по 10 лири. Бар на плажа няма.
По цял ден кънти яко чалга, българска. Аниматорите са много слаби.
Отношението също не е добро. Последната нощ ни бяха мушнали под вратите бележка, че ако не освободим до 11ч ще ни глобят (в правилата на хотела, в договора ни с агенцията, във ваучъра за настаняване, навсякъде си пишеше 12ч). Някои хора им се вързаха. Жалко изпълнение.
В събота като дойде новата смяна лоби бара отвори с 1 час по-късно - да не би някой да си сипе безплатно кафе вместо да му вземат 4 лири.

Като цяло хотелът не струва.
не съм съвсем съгласна, тъй като почивахме там през май и нещата бяха далеч по розови, от това което е коментирано в последния пост.вана нямахме и не мога да коментирам, но стаите чистеха всеки ден, кърпи се сменяха нон стоп, както и тези за плажа си ги сменях по два три пъти в деня, предвид, че бяхме с дете на година и половина. стаята я освободихме със закъснение и нямаше никакъв проблем. за анимацията не мога да кажа, кой знае какво, че детето лягаше рано и ние си гледахме филми на лаптопа с питие в ръка. за храната, да не отговоря на 5 звезди, както и хотела е 4, но като се има предвид, че това е хотел на турските миньори и синдикати, то бе доволна.  плодовете куцаха, но и за парите които се предлага хотела е поносимо. да всеки има право на мнение и претенция, тъй като плаща, но е добре да се сравняват нещата и от другите страни, а не само  еднозначно. Веноса също е 5 звезди, но цената е двойна, а храната не е в пъти повече по добра, но това е и въпрос на вкус.

te]

# 298
  • Мнения: 4 127
има ли вече завърнали се тази година от веноса
сега прочетох последните коментари и не бяха добри
ние ще сме там от 6 юни

# 299
  • Мнения: 48
Имам питане за хотел Аурум муун,откриха ли го и има ли някой да разкаже подробности? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт