С какво мажете бебето след баня?

  • 9 267
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 000
С нищо не съм го мазала.

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Лосион на Бюбхен/с аромат на праскова/

# 32
  • Мнения: 2 922
С лосиона на Мустела. Много съм доволна!

# 33
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Не му ли става нещо? Нали кожата им е суха  newsm78 newsm78. Как да разбера дали му трябва Embarassed ?? Ти как разбра??

# 34
  • Мнения: 4 629
В началото използвах олиото на Нижеа, а сега сме на лосиона на Джонсън

# 35
  • Мнения: 2 000
Не му ли става нещо? Нали кожата им е суха  newsm78 newsm78. Как да разбера дали му трябва Embarassed ?? Ти как разбра??

Нищо не му става. Може би зависи от бебето, но на Митко кожата му е много мека и нежна, и просто не виждам смисъл да го мажа с мазила.

# 36
  • Мнения: 245
Педиатърката ми каза,че мажела своето бебе с мас и зехтин- преварени.Аз редувам зехтин, мас и на нивея олиото.Дупето с крем на Бюбхен.

# 37
  • Мнения: 2 534
Линчувайте ме , ама си я мажех с мас повече от година .
Сега я мажа с изостаналите ми бебешки плажни млека .

# 38
  • Мнения: 2 242
Линчуваме те  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако искате и мене  smile3534- продължавам само с преварен зехтин – естествен растителен продукт. В тия времена не е ясно кое какво е и нямам никаква вяра на фармацевтичната индустрия. Мисля максимално да се придържам към тази формула – биологични и без химии.

# 39
  • Мнения: 78
преварен зехтин. Пробвахме различни видове бебешко олио и мас, но от всичко се обриваше

# 40
  • София
  • Мнения: 8 280
само с бебешко олио.
Нивеа, Пенатен, Бюбхен, Евент. Нямахме проблеми с нилое от тях единствено от Евента съм недоволна, т.к. бе по-мазен и оставаха петна по пелените върху, които го мажех

# 41
  • Мнения: 6 390
преди с зехтин, сега с лосион Джонсън

# 42
  • Мнения: 983
със олиото на Джонсън до сега, но чух лоши отзиви и ще го сменям с това на Бюпхен.

# 43
  • Мнения: 2 609
Съвсем в началото с олиото на Бюбхен, но нещо се разочаровах-почна да ми мирише на гранясало Sick.После минахме през Нивея-олио, Евент-олио и мляко, Джонсън-мляко-сега сме на такова.И него ще сменям, че напоследък кожата на малката е много суха Rolling Eyes

# 44
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
С лосиона на Мустела и преварен зехтин

Общи условия

Активация на акаунт