Първите движения на бебето-кога ги усетихте?

  • 55 260
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз към 20 г.с. Скоро ще ги усетиш и ти Peace

# 76
  • Мнения: 3 356
Аз го усетих някъде средата на 3м.Ама мойто и тогава си беше диване,и сега си е такова-за минутка не се спира.

# 77
  • Мнения: 8 242
18 седмица ..
Нещо като бълбукане в корема ..
И защото имам много гъдел.. ама МНОГО МНОГО .. Просто като се размърда бебочето и умирам да се хиля  hahaha

# 78
  • Мнения: 280
 При мен  пърите ритничета бяха в 17 г.с., но моя приятелка ги усети през 6 месец. Лри всеки е различно така , че няма място за притеснение.  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 410
Към края на четвъртия месец. Не се притеснявай, ще усетиш.

# 80
  • Мнения: 3 478
И аз в края на 4-я месец.

# 81
  • Мнения: 2 674
4.5 - 5 мес

# 82
  • Мнения: 3 810
Аз и двата пъти усетих по- рано отколкото пише в книжките. Отначало докторката каза, че сигурно го бъркам с газове, но после каза, че зависи от чуствителността на матката.

# 83
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
В началото на 5 месец беше. Усетих лещо подобно на потреперване на мускулче. Веднага, обаче разбрах, че това е детенцето ми.

# 84
  • Мнения: 4 428
Моето бебе го усетих за първи път "съзнателно" към 14-15 г.с., въпреки че всички ми повтаряха, че не е възможно толкова рано при първа бременост. Истинските ритничета вече ги усетих към 17 г.с.

# 85
  • Мнения: 40
Привет и от мен! Както и останалите мами са те посъветвали и аз ще ти кажа да не се притесняваш излишно - всяко бебче с характера си! Grinning
Аз за първи път усетих моето в края на 4-я месец и повярвай когато се случи веднага ще познаеш, че е бебето. Сигурна съм, че това много скоро ще стане  Hug

# 86
  • Мнения: 903
Аз усетих бълбукането по средата на 4 месец, а ритничета още не съм сигурна, но май няма за сега, а на видеозона видях как ме ритна, а нищо не усетих. Доктора каза, че е индивидуално. Разликата от газове до мардане на бебчето е минимална, но все пак се усеща, че се движи. Поне според мен е така.  Party Party newsm51 newsm68 Успех на всички мами. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 721
четох, четох и май се убеждавам, че съм си усетила бебо. стана в края на 15 г.с. нещо като газове, но май беше бебо. После усетих като помръдване, пърхане. Научила съм се да вярвам на усещанията Crazy си и затова си мисля, че е бил бебо newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 9
четох, четох и май се убеждавам, че съм си усетила бебо. стана в края на 15 г.с. нещо като газове, но май беше бебо. После усетих като помръдване, пърхане. Научила съм се да вярвам на усещанията Crazy си и затова си мисля, че е бил бебо newsm78
Чужала ли е някоя от вас, че точно 170 дни след парвото двийение на бебето, ще родите, независимо кога е термина ви? newsm78

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 10:03 от Аурелия

# 89
  • София
  • Мнения: 2 967
ДОСТА КЪСНО КЪМ 6-ТИ МЕСЕЦ. БЯХ ДОСТА ПРИТЕСНЕНА, НО СЛАВА НА БОГА, НЯМАША ПРОБЛЕМИ.

Общи условия

Активация на акаунт