За Пролет силно ФЕВРУАРчето копнее, навънка иска вече да щурее-29

  • 33 134
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 447
Времето и тука е отврат.... ooooh!  Цял ден затворени вкъщи...
БобчоHug слушат с по едно ухо...Баткото е зомбиран пред тв-то и само се караме за това. Малкия пък се опитал да се пребие, така и не разбрах как, щото "не видях, гледах си детското"....Бях в кухнята- приготвях обяда, чух тропортене, последвано от рев... Тичам към хола, да видя какво става, нашия върви към мен и реве- гледам цицина на главата. Питам батко му, той не видял...
Миленка, браво на твоята дружка...По-често да ти го взимат... Mr. Green
Зелда, няма да се учудя,ако са...затова й я питах...На мен преди време така всъщност ми откриха таласемият..
Теди, наистина са ви големи схемите... Crazy
Тони, точно ината и постоянството ми са проблем...Не устоявам на изкушения, и гладна не мога да стоя, особено пък като не знам, че не трябва да ям, огладнявам зверски.... ooooh!
Бендж, ти как си със Ситемата? Резултат?
 Офф, и на мен ми се иска да си заживеем отделно...ама хич не го виждам скоро...Освен ако не спечелим от тотото... Mr. Green та по тоя повод вчера си викам "аз хубаво чакам печалба ,ама бива и фиш да си пусна"  Laughing Та освен да стиснете по един палец да ударим някоя и друга хиляда...не съм лакома за милиони... Whistling

# 346
  • Мнения: 991
Здрасти!

Тук сме си и ние, то не че има къде да сме на това време ...  Rolling Eyes
Захванала съм последният сезон на "Отчаяни съпруги" и съм се зарибила яко /останаха ми два епизода  Blush/!

Бобърчо още кашля, пие един куп лекарства - хем за кашлица, хем противоалергични и ако не спре ще правим изследвания ...  Crossing Arms Сега яде геврек!  Mr. Green

За мъже не ми се коментира, моя бива, ама като получи някой факс и ми иде да го прЕбия!  ooooh!

# 347
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен. wavey
От отдавна не съм се разписвала тук ама Мартин вече грам време не ми оставя.
Аз ще пратя утре снимка за колажа ,че днес Лори ми писа на фейса та и на нея много и благодаря,че ме уведоми. Hug
Ще гледам утре да се разпиша пак. Peace

# 348
  • Мнения: 29
 Hug
Изпуснах Ви много, но Симето не ме оставя да се допра до компа. Дано всички сте здравички!
Лека вечер!

# 349
  • София
  • Мнения: 2 481
Публично се самонаритвам за проявената несериозност и нулевата ми активност в прекрасната ни тема Simple Smile Разбрах, че трябва да изпратя снимка за колажче, но на кого?

Иначе вече съм на работа, добре се подредих, по цял ден як гърч, там нямам възможност ни за форум, ни за фейсбук. Обещавам да изчета всичко в неделя, че графикът е много стриктен- утре работа, после чистене, събота- майка и баба на гости, в неделя- аз на гости...нетипично за мен бурен социален живот. Поне така времето ми минава по-бързо.

На Пухан хемоглобинът е 112 и днес не е проходил  Sunglasses Wink.

Целувки на всички!

# 350
  • Мнения: 426
dobigrig@gmail.com
заедно с име на детенцето и ник на мама
Тук съм аз, опитвам да Ви чета...нямам време да пиша...
ММ е цяла седмица е командировка и е супер гадно....но след малко си идва...та ще гледам да се отчета  Hug

Аз всички Ви подсетих май  hahaha

# 351
  • София
  • Мнения: 2 481
Пратих аз, ориентирах се Simple Smile

# 352
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
И аз тук чета но време за писане няма.

 Hug за Ради и Боби. Много е гадно да видиш детето си паднало, Ади Hug и за вас.

Теди, Светле, Тони  Hug Hug Hug много е гадно да те делят. Стискам палци за проблемите с бавачките да се разрешат а на Тони за килцата, тя и така си е добре но ... човек се усеща най-добре

Мъже, я ги строявайте малко да влизат в крак че какво е това отношение #Cussing out #Cussing out #Cussing out ММ като си е тук си играйка с дреб, хранят се но сам не иска да го къпе а за приспиването не става. Пробва се човека но шефа крещи МАМАААА-МАМАААА и така. Преди бяхме зомбирано семейство, всеки на компютъра си и ако си кажех по някоя дума Rolling Eyes но нещата се промениха.

Понеже съм леко казано завеяна и направлението ни за изследванията изтече. Нали беше болен и на АБ, после да се оправи хубаво, после тати си дойде и така си отлетя един месец и сега ще трябва да си ги плащаме. И отивам днес да питам педи дали не може да даде ново и тя ми каза че не може и ми вика ама я влизай че аз ти звънях за ваксина да идвате. И така набързо ни боцнаха крачето. С педи не можем да го удържим, и двете сме го стиснали и това се гърчи като червей. За пръв път го държа на ваксина Crossing Arms ми гадно ми е. Е пак си гледах на другата страна.

Така, толкова от мен за сега. Отивам да спя но преди това ще ви сложа един мноооого hot man (жалко че няма човече с течащи лиги Joy)Ако ми падне хич няма да му простя. Изгледах Хавай 5-0 заради него hahaha

# 353
  • Мнения: 3
Извинявам се, че нахлувам ей така ни в клин, ни в ръкав и още се извинявам, че ще ви постна нещо на английски  Sad , но сега го чета и бягам да лягам, обаче много ме зачовърка въпросчето:
Вашите деца сочат ли предмети и неща средно по веднъж на 2 минути  Shocked ???
Ето статийка, която разправя, че по това време децата яко сочели и така искали да научават думи. Симо изобщо не сочи  Sad Заглежда се с интерес в неща и аз по погледа му евентуално да разбера, че се чуди и му го казвам...не че ме пита  Thinking
http://www.babyzone.com/toddler/toddler-week-by-week/clever-toddler-week-58_72608
Бягам да лягам, дано ми отговорите  Hug

Иначе се натрупа добър брой снимки, до неделя още повече дано има  Party

Снежи дано не са скъпи изследванията и по-важно, дано са суперски Hug

# 354
  • Мнения: 11
Здравейте!                                                                                                                                                           Приспах детето и мъжо и седнах да почета и напиша някой ред. Относно изследванията и моето направление е към изтичане,но все когато е хубаво времето и решим да отидем той не иска да пика.В сряда щяхме да ходим,и от 7 сутринта съм го замолила но недаде,а вечерта ме напика.Но утре отиваме,стискайте палци да му взема урина и всичко да е наред най-важно.                                                                                                                                                                Другото за което исках да пиша е за соченето на предмети.Гошко постоянно сочи към нещо с думите "дай де",дори когато иска да му отворя някоя кутийка или нещо друго пак така"дай де" и ако не му обърна внимание вика.Много започва да се налага и сърди.Но към всичко проявява интерес да го разучи.                                                                                                                                                                   Днес се опитвах да го науча да си казва името и му повтарях " гггг като Гошко",а той на всяко "г" се смееше с глас и накрая почна да повтаря само "г" Laughing.  А да питам вашите деца как са с думичките,какви начини използвате за да ги учите?                                                                                                                                                                 За сега това е от мен лека нощ!

# 355
  • Мнения: 426
Зелдичка, бързо да си кажа
Ние само това правим с Бобо-не съм чела статията-утре, като Бобо заспи на обяд.
Не мога да кажа дали сочи на две минути, но много сочи-чак ММ ми вика, абе да няма някой, който не виждам в стаята  hahaha
Иначе го уча да дава разни предмети-посочвам дадения предмет, казвам името му и го карам да го донесе...жънем някакъв успех, но не кой знае какъв  Joy няма да е гений. За това пък си глътна изцяло не многото думи, които знаеше  Wink Сега казва само тате с протегнати ръце към баща си ...не знае той кой му сменя памперса май  Grinning
Постоянно прави бели, ама постоянно-научи се да си отваря вратите /бравите/ и постоянно тича из къщи /съответно пада и реве/. Вчера така си дрънна китарата в ръба на холната маса, че мислех да го водя на доктор...ама мина му  Grinning твърда му е главата.
Петната му не минават...явно бяха поредните 30лв на вятъра с 30% отстъпка  Grinning Утре ще пробвам на Йоанка методът, пък да видим.
Спането-постоянно се буди, реве, пак спи и пак реве......и така-пак почна да си ляга в 23.30часа  Tired
Дани-колкото лещени зърна са-най-големите   bouquet
За къпането-седи си прав и се усмихва, така докато му измия пишката. После го слагам седнал и му давам гуменото пате и си го къпя без проблем. Къпя го в голям леген /30л/.
Разбрахме се с яденето с моят син-без филмчета, без ТВ, без клипчета по компютъра и без играчки  bowuu Яде чинно и отваря голяма уста-може да ме помислите за лоша майка, ама това не се издържаше...Напъхах му 3-4 лъжици насила, той рева, тръшка се и почна да си хапва.
До сега нищо не съм го карала насила-дори скоро една от мамите с които излизаме ми каза, че не съм го оставяла и една минута да реве, веднага съм го взимала и за това ми се качвал на главата...
За гърне-няма скоро да се научи...мисля да му вземем от тези пръстените за деца, но още се чудя.
Стиснати палчета за Ники-дано се размине само със сиропа!
Тони  Rolling Eyes за какви 46 кила говориш, не ми е ясно много  Grinning За 52 също...
Мъже-ММ много помага, но уви само когато е в къщи, а това не е много често...Много късно се прибира и ми е тъжно, когато Бобо повтаря тата,тата и гледа към вратата  Cry
Сигурна съм, че изследванията на Борянка ще са добри, като дойде време за тях  Hug
Много се възхищавам на мамите, които си кърмеха и още кърмят децата дълго време  Hug   bouquet
Бобо да оздравява и да спира да кашля вече!
Бобчо и Ради  Hug
И да си кажа пак
Много Ви обичаме всички!

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 02:01 от Мама на Боян

# 356
# 357
  • Мнения: 4
Добро утро и хубав ден, момичета  Simple Smile! За работещите мами (и за мен в това число) последен от работната седмица  Simple Smile.
Благодаря ви! За пожеланията и за отзивчивостта... щастлива съм, че ви има  Heart Eyes.

# 358
  • Мнения: 115
Доброютро! Зелдичка, моЙто  диване не сочи, сочи само мен, демек,  гушни мееее Mr. Green, и казва - там, т.е. в кухнята, сочейки вратата. Браво на мамите, които  липсваха напоследък и са се разписали  bouquet. Бобърчето бързо да  приключва с  болести и лекарства Naughty., друго, друго.. ми не помня, все съм си недоспала. И да се оплача, и нашия тати ще  е командировка от неделя през нощта, до вторник може би Tired, ми не искам  пък.. Не сме се делили, освен, когато сме били по болници, я той,  я  аз... Честит рожден ден на Дидишонче  bouquet! искам вече  пролееееет Crazy. Редактирам се, видях, че за скачане на въже говорите, та, понеже в обучението ми влизаше  и това(повечето ми колеги станаха  фитнес инструктори) та съм малко в час. Скачането на въже не е за препоръчване за жени с по-дебелички бедра Peace, получава се мускулна маса, стягат се, но не се губи от обиколката Peace. Карането на колело е супер препоръчително, плуване също:)) На теория съм мноо добра, ама на практика  261uu Animal Pig. Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 08:51 от Gallini

# 359
  • Мнения: 181
Наденце,миличка тук сме,но интернета ми е много скапан,а настроението още повече,такова нещо в живота си непомня,толкова ми е депресарско,че сега като ви чета с такива проблеми и не искам да се оплаквам ooooh!по темите няма да се включвам,но ще кажа само няколко думи за нас,здрави сме и послушни,хапваме,правим крачки,но много предпазливо и все търсим ръчичка,Дани е толкова добро дете и не прави билички,не реве и не се тръшка,заспива си сама вечер,хапва всичко ,каквото й предложа,а бе дете мечта,без да се хваля Peaceрезултати са ни добри,зъбите вече не мога да ги преброя,но са най-малко 14-15 Rolling Eyesотивам да хапвам и после за кухня,извинете ме,че не се включвам,но наистина ми е тягостно,МНОГО ВИ ОБИЧАМЕ Hug Hug Hug
и да ви метна Дани смоята мама,не бяха се виждали от 5 месеца,няма да ви казвам какво радост беше Peace

Общи условия

Активация на акаунт