Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 52 099
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Искам да се оплача от студио Борсалино. Закупих си ваучер за гел лак, точно преди Коледа, на 23-ти беше, на 26-ти трябваше да пътуваме. Маникюристката ми го сложи, точно след 2 часа 2 нокътя ми се обелиха. Обадих й се, записа ми час за следващия ден. Часове преди Бъдни вече ходих, чаках близо 20 минути, имаше опашка и ми каза едно голямо "СОРИ". Така, че повече не си правя експерименти. Моята козметичка отвори на 25-ти, за да поправи щетите, за което съм й благодарна. Моя приятелка също ходи в Борсалино и не е доволна. Като отишла на записания час за махане на гел лака, маникюристката лежала на диванчето и не можела да говори....

# 736
  • Мнения: 5 539
Отзив за маникюр с Опи в салон NEXT на ул. Ал. Стамболийски, ваучър от Озо:
Маникюристката е много млада и симпатична, но очевидно неопитна.
Всичко приключи за по-малко от половин час, но...
Ноктите ми бяха изпилени на криво, което се забелязва от самолет.
Кожичките не бяха избутани добре; когато го направих вкъщи, нокътът ми се удължи с два милиметра.
Лакът на ОПИ беше явно стар, не се нанасяше добре, прекалено гъст и в резултат на някои нокти покритието беше неравно и на балончета.
Незнайно защо Опи-то почна да се лющи на втория ден. Само за сравнение, вкъщи ползвам лакове за по 2 лв., но ми издържат по 5-6 дни. Не съм мила, нито прала на ръка междувременно.
Изборът на лакове беше беден, само в червено-розовата гама, но това бих го преглътнала, ако не бяха другите неща.
В момента изобщо не си личи, че съм била на маникюр, а са минали 3 дни само.
Някои биха казали: За 5.50 лв. - толкова! но аз не смятам, че има нужда от подобни упражнения.
Като не умееш, по-добре се поучи още, преди да се пробваш на хора. Не знам как им дават свидетелства на новозавършилите.
Честно казано, вкъщи бих си направила ноктите по-добре.
И май засега ще се откажа от офертите за маникюр, защото последните два салона, където ходих, бяха провал.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз се наглеждам на офертите за филъри... Интересното е за Fresh Line, че и моя приятелка се инжектира там, но нито тя видя промяна , нито някой я забеляза променена. 
Иначе чакам с нетърпение да пуснат пак за СПА в Приморец Peace

# 738
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт