Balea, Alverde, Catrice, Essence - 3 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 492
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 104
Аз днес минах в ДМ, уж за малиновия мус, но пак не го взех. Имам дълги нокти и си представям как ми се завира крем под тях. И това ме спря  Rolling Eyes Но си взех лосиона с ванилията, онзи лимитирания. Имам и душ гел, много ми харесва  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 13 627
Снощи за пореден път си затвърдих мнението, че муса с малина не ми харесва! Консистенцията му е различна от ванилията. Ванилията попива веднага и ми прави кожата кадифено мека. Малината седи някакси лепкаво и се получава "кир" ефект.

# 737
  • Мнения: 1 416
Този лосион за ръце с малина:

http://www.dm.de/cms/servlet/linkableblob/de_homepage/7990/data/ … g?v=1331900236000

лепне ли? Хидратира ли добре ръцете или не става за по-сухи ръце?

# 738
  • Мнения: 0
Снощи за пореден път си затвърдих мнението, че муса с малина не ми харесва! Консистенцията му е различна от ванилията. Ванилията попива веднага и ми прави кожата кадифено мека. Малината седи някакси лепкаво и се получава "кир" ефект.

Странно, аз съм наистина адски претенциозна на лосиони, но малината много ми хареса за моя изненада - на моята кожа попива много бързо и я прави много мекичка и еластична. Не мога да сравнявам с ванилията, де, защото не бих могла да преживея миризмата, но например Захарната целувка (онази с лимоните) ми е много по-тежка и мазна. Още едно доказателство, че не всичко което е вървежно във форума ще допадне на всеки  Laughing Hug

Днес помирисах и ескфолианта с buttermilk и лайм, но за мое разочарование е суууупер сладък, очаквах нещо малко по-цитрусово. Освен това на око мернах само 2-3 ексфолииращи частици вътре  Mr. Green Ще го пропусна, и без това съм се затрупала с душ-гелове.

Адри, много ме заинтригува с тези добавки! Мисля да ги тествам, мерси за инфото   bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 6 481
Аз пък ги харесвам и трите(захарната целувка, малината и ванилията).
Като ванилията и малината са с много различни консистенции, то и на едното пише крем, а на другото мус, малинката ми е като кисело мляко, а ванилията като пудинг на д-р Йоткер. Laughing

Аз се разочеровах от мангото с ванилия Confused, първо пулверизатора ми не работеше, второ миризмата няма нищо общо нито с манго, нито с ванилия и изобщо не хидратира или омекотява кожата.

Тези добавки и аз ще ги пробвам, но ми се ще да знам имат ли ефект и за коса и кожа, понеже аз съм с гел и на ноктите едва ли ще ги усетя.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 594
За косата не мога да кажа. Моята е много къса и я подстригвам всеки месец, но не мога да твърдя дали расте по-бързо заради добавките, заради маските, или просто защото не искам да расте  Laughing
За кожата също полагам доста интензивни грижи напоследък и си ми е в добро състояние от преди да ги пия. имаше обаче отделно добавки за кожа, пак от същата серия. Мисля да ги взема следващия път, а и другите ще разгледам  Peace

# 741
  • Мнения: 1
И аз съм много доволна от витамините за коса и нокти, следващата зима ще направя още един курс с тях, защото точно по него време ноктите ми започват да се чупят от студа  Simple Smile

Някой може ли даде отзив и за другите добавки, интересно ми е дали някой е ползвал тези, които се правят на шейкове ?

# 742
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 852
Maцки , ей сега ще направя нова тема.
 pantera666 , мерси ше го видя .


Нова тема  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661056.new#new

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 07:30 от nasito8988

Общи условия

Активация на акаунт