За ужасните гъбички по краката

  • 999 951
  • 914
  •   2
Отговори
# 900
  • Мнения: 65
Ясно! Simple Smile Просто наистина незнаех как точно да процедирам.... Ползвах какви ли не неща и резултат никакъв. Много Ви благодаря за съвета!!!!! Simple Smile

# 901
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Преди няколко дни дъщерята я нападнаха (на 3,5 години), ходене на кожен лекар, после изследване на нокти и кожа и изписаха polinail а преди това за кожата дектакор. Тези мазила които се рекламират по телевизора рядко помагат. Аз си докарах такова чудо от казармата и с какво ли не съм пробвал и мога да кажа, че само ексодерила помага на кожата, но не на ноктите.

# 902
  • Мнения: 1
Педикюристка съм от много години. Проблемът с подсичането на кожата медуу пръстите на краката се решава лесно. Чиста бяла вълна се слага в подсечената част да изолира влагата като се внимава да не убива и да не наруши кръвообращението. Слага се на подсеченото място. Носи се през деня, вечер се маха, една порцийка може цяла седмица да се носи защото вълната се самопочиства. После се слага нова и така докато искате Simple Smile Проблем е изпотяването и кожата става мека. Там трябва да е сухо, затова крем не се слага никога между пръстите на краката. Може вълна или  талк. Но талкът винаги се слага на измито и сухо а вълната и на мръсни крака става Simple Smile Чорапите да не са много стегнати и не памучни , защито памукът е хидроскопичен н и задържа влагата. Купете чорапи от тънка вълна, бамбук или синтетика. След измиване , краката се подсушават , особено между пръстите напр.с тоалетна хартия. Ето пример http://www.iloisetvarpaat.fi/sidostarvikkeet/lampaanvilla.html

# 903
  • Мнения: 10 057
Скрит текст:
Педикюристка съм от много години. Проблемът с подсичането на кожата медуу пръстите на краката се решава лесно. Чиста бяла вълна се слага в подсечената част да изолира влагата като се внимава да не убива и да не наруши кръвообращението. Слага се на подсеченото място. Носи се през деня, вечер се маха, една порцийка може цяла седмица да се носи защото вълната се самопочиства. После се слага нова и така докато искате Simple Smile Проблем е изпотяването и кожата става мека. Там трябва да е сухо, затова крем не се слага никога между пръстите на краката. Може вълна или  талк. Но талкът винаги се слага на измито и сухо а вълната и на мръсни крака става Simple Smile Чорапите да не са много стегнати и не памучни , защито памукът е хидроскопичен н и задържа влагата. Купете чорапи от тънка вълна, бамбук или синтетика. След измиване , краката се подсушават , особено между пръстите напр.с тоалетна хартия. Ето пример http://www.iloisetvarpaat.fi/sidostarvikkeet/lampaanvilla.html
Това го чувам за първи път и разбива досегашните теории за памучни чорапи и антимикотични кремове.
Ще се пробва при нужда ( в момента нямам такава), но не знам тази вълна как се самопочиства.
Не бих се престрашила да ползвам една и съща.

# 904
  • Мнения: 227
Ето един начин за премахване на гъбички.В гореща вода се сипва обикновена белина.Ако може да се накиснат когато е гореща,зависи кой колко търпи,киснат се до изстиване на водата.Пробвали сме го с моя мъж има ефект.  Simple Smile

# 905
  • Мнения: 5 689
Ето един начин за премахване на гъбички.В гореща вода се сипва обикновена белина.Ако може да се накиснат когато е гореща,зависи кой колко търпи,киснат се до изстиване на водата.Пробвали сме го с моя мъж има ефект.  Simple Smile

За гъбички по ноктите на краката ще има ли ефект?

# 906
  • Мнения: 227
При нас има ефект.Пробвайте надявам се да съм била полезна.

# 907
  • Мнения: 4 208
При нас има ефект.Пробвайте надявам се да съм била полезна.

Има ли някакво съотношение вода:белина или на око?
Колко пъти се прави тази процедура, за да има ефект?
Благодаря предварително!

# 908
  • Мнения: 227
При нас има ефект.Пробвайте надявам се да съм била полезна.

Има ли някакво съотношение вода:белина или на око?
Колко пъти се прави тази процедура, за да има ефект?
Благодаря предварително!
Водата в легена да покрива стъпалата,белината към 100-200 мл аз слагам толкова и тази процедура е правим около след 3,4 месеца.Естествено гледаме естествените материи чорапи и обувки.

# 909
  • Мнения: 47 981
С какво да третирам маратонки след поява на гъбички? С някакъв спирт да намажа, бях чела за някакви препарати преди време, но темата е доста голяма...

# 910
  • Мнения: 571
I believe I can fly
 Извинявайте, ама на какъв лекар сте ходили? Дермотолог или? Много ще съм Ви благодарна, ако ми препоръчате някого...
Така е, дълго време се лекуват гъбичките на краката. Съветвам те да спреш всички мазила за 2седмици, включително и лак ако слагаш и тогава да отидеш на лекар за изследване, моята дерматоложка така процедира, защото иначе пробите ще са замърсени и не може да се рабере реалното състояние. Аз се лекувах като пиех Орунгал 2 пути по 2 таблетки 7 дни след това 21 дни почивка и така 3 месеца.
Виж тази публикация, дерматоложката ми  е обяснила подробно:
 http://www.drkaliasheva.com/services/bolesti-na-noktite

# 911
  • Мнения: 176
I believe I can fly
 Извинявайте, ама на какъв лекар сте ходили? Дермотолог или? Много ще съм Ви благодарна, ако ми препоръчате някого...
Така е, дълго време се лекуват гъбичките на краката. Съветвам те да спреш всички мазила за 2седмици, включително и лак ако слагаш и тогава да отидеш на лекар за изследване, моята дерматоложка така процедира, защото иначе пробите ще са замърсени и не може да се рабере реалното състояние. Аз се лекувах като пиех Орунгал 2 пути по 2 таблетки 7 дни след това 21 дни почивка и така 3 месеца.
Виж тази публикация, дерматоложката ми  е обяснила подробно:
 http://www.drkaliasheva.com/services/bolesti-na-noktite

Уоу, винаги съм мислела че гъбичките по краката не са чак такава напаст и че се премахват лесно! 

# 912
  • Мнения: 35 961
Моля да бъде пусната тема №2.

# 913
  • Люлин
  • Мнения: 378
Педикюристка съм от много години. Проблемът с подсичането на кожата медуу пръстите на краката се решава лесно. Чиста бяла вълна се слага в подсечената част да изолира влагата като се внимава да не убива и да не наруши кръвообращението. Слага се на подсеченото място. Носи се през деня, вечер се маха, една порцийка може цяла седмица да се носи защото вълната се самопочиства. После се слага нова и така докато искате Simple Smile Проблем е изпотяването и кожата става мека. Там трябва да е сухо, затова крем не се слага никога между пръстите на краката. Може вълна или  талк. Но талкът винаги се слага на измито и сухо а вълната и на мръсни крака става Simple Smile Чорапите да не са много стегнати и не памучни , защито памукът е хидроскопичен н и задържа влагата. Купете чорапи от тънка вълна, бамбук или синтетика. След измиване , краката се подсушават , особено между пръстите напр.с тоалетна хартия. Ето пример http://www.iloisetvarpaat.fi/sidostarvikkeet/lampaanvilla.html

Сигурен съм, че този метод, преложен от Milva Minova е ефикасен.
Аз искам да предложа метод при подсичането на кожата меджу пръстите на краката, лично изпробван от мен преди години.
Просто намазвате 2-3 пъти местото с йодова тинктура, обикновенния йод познат от всички. Това са гъбички и йода ефектно ги премахва. С изненада ще откриете как се премахва подсичането на кожата само за 2-3 дни.
Успех.

# 914

Общи условия

Активация на акаунт