Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 058
  • 624
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Днес за трити път си направих маската резултата не е огромен има някои кичури,които дори не са мръднали Sad. Вече си мисля,че витамин C то в България е много по-слабо от това в клиповете в youtube. Вие, какво витамин ц ползвате ? Аз купих от обикновеното от 2 лв

# 106
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте,момичета  bouquet Хайде, и аз в тази тема Wink Къносвам се от 4 месеца със светлокестенявата смес на Хенафокс-всъщност,получава ми се тъмнокафяв цвят с червеникави оттенъци Confused Естественият ми цвят е светъл,и не се харесвам толкова тъмна.Записала съм си час за боядисване в събота Thinking,мисля обаче утре да направя едно изсветляване с вит.С newsm78 И аз искам да попитам-течните вит.С на колко таблетки се равняват?
Като пробвам,непременно ще споделя резултата Peace

# 107
  • Мнения: 889
И аз искам да споделя,че останах много доволна.Направо съм във възторг и много благодаря на авторката на темата,че ни осведоми за този метод.Аз съм с кестенява коса,но се бях потъмнила доста почти до черно.Опитвах с бои лека полека да из светля косата ама не ставаше.Направих си 2 процедури през 3-4 дни едната с таблетки,а другата с течен витамин.Според мен с течния витамин повече ми се из светли,а съм сложила 2 ампули по 5мл.Скоро ще пробвам още веднъж и се надявам още малко по-светло да стане.

# 108
  • Мнения: 63
И аз съм много доволна, изсветли ми се  Grinning

# 109
  • Мнения: 82
Абе,да ви питам...боядисвахте ли се вече след изсветляването с витамина...какви са ви впечатленията?На мен ми се струва ,че косата ми не задържа боя newsm78
Някой от вас има ли подобни наблюдения или проблема си е само мой?

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
bizaRRe ,аз днес се изсветлявах/на къносана коса/,почти няма разлика в цвета Confused,но пък водата си беше оцветена при изплакването/може би ще са ми нужни няколко процедури/,та-утре имам час за боядисване-искам да премахна червеникавите оттенъци;не знам дали ще "хване" боята,но ще пиша след това как е станало,и за колко време се задържа цвета/ако постигна някакъв Wink

# 111
  • София
  • Мнения: 427
Абе,да ви питам...боядисвахте ли се вече след изсветляването с витамина...какви са ви впечатленията?На мен ми се струва ,че косата ми не задържа боя newsm78
Някой от вас има ли подобни наблюдения или проблема си е само мой?
Да, аз се боядисвах, но смених марката боя и пак много тъмна ставам. Но боята доста се задържа при мен, за жалост.

# 112
  • Мнения: 0
Здравейте ползвали ли сте кислородна вода за изсветляване на косата?

# 113
  • Мнения: 1 306
Здравейте ползвали ли сте кислородна вода за изсветляване на косата?
Свекърва ми от години изсветлява косата си само с кислородна вода, но нейната е естествена, т.е.  не е боядисвана. Кислородната вода не може да изсветли боядисана коса, за сваляне на боя (респективно - изсветляване) се ползва обсъжданата в темата комбинация от шампоан+витамин С Peace

# 114
  • Мнения: 0
Защото майка ми ми каза,че така се е правила от черна руса Simple Smile на мен витамин цто не ми помогна а косата ми е боядисвам 1  годишно и е тъмно кестенява  правих се 4 пъти с витамин ц имаше ефект само в корените, взех decolor Time и ефекта беше минимален.. Купих си боя след 1 седмица искания цвят от мен е светло червено към оранжево , взех най-светлото оранжево и не хвана изобщо само леко в корените... не искам да я обезцветявам косата ми за това си мисля за кислородната вода

# 115
  • Мнения: 750
Само да кажа....че се продава витам Ц на прах! Crazy

# 116
  • Мнения: 54
Аз бях червена 2 години, боядисах се веднъж тъмно кестеняво и не ми хареса. Пробвах и този начин за изсветляване, има някакъв минимален ефект при мен. Фризъорката ми каза да ходя на минерални бани, че червеното се махало много лесно от водата. Помолила съм сега да ми донесат вода от едни извори, и ще докладвам.  Laughing

# 117
  • Мнения: 13 624
Али, само това още не съм пробвала. Червеното и розовото са най-коварните неща smile3516
Витамим Ц-то помогна доста, но не може да махне пигмента напълно

# 118
  • Мнения: 54
Жаки, видях те някъде, че негодуваш, за дето розовото не ти се махнало. Дано успееш скоро. Аз си обожавам яркото червена коса, но моята и без това е тънка, и много и дойде... Та реших да мина на някоя боя - тъмна, по-щадяща. Отивало ми било брюнетка, ама пусто му - хич не се понасям, а боята излезе някаква страшно издръжлива. Два месеца няма сваляне или изсветляване.  Crossing Arms Остана ми само варианта с минералната вода, и ще докладвам другата седмица, надявам се... Няма да ползвам тази от магазина, обаче, а баш си.  Laughing

# 119
  • Мнения: 13 624
Моето почти се махна. Но и доста си скапах косата Confused
Остана лек нюанс, но да се надяваме до месец-два и той да изчезне.

Общи условия

Активация на акаунт