Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 060
  • 624
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 314
Аз махнах тъмния цвят  ooooh!  сега кажете как да се отърва от червеникавия отенък  Tired все още се забелязва леко и мн ме дразни 

# 136
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Само с вит.С ли се изсветли?

# 137
  • Мнения: 3 314
Да  Peace  И с домашни маски  Simple Smile Вит.Ц ми махна доста от тъмния цвят   

# 138
  • Мнения: 46
Здравейте и аз имам въпрос относно изсветляването на косата или по скоро съвет.
На 24 години съм побелях много малка на около 13 има мноого бели коси. Къносах се с червена индийска къна,после спрях,къносах се тъмно кестенява или нещо такова,след това отново спрях.
Преди 2 години някъде започнах да се боядисвам с безамончната на Шварцков цвят тъмно кестеняв.сега от няколко месеца се боядисвам с тази на Лореал безамонячната пак тъмно кафява,но седи много тъмна само на слънце си личи че кафенее.Косата ми по принцип е тъмно кестенява вече и аз не помня много каква е...Искам да попитам дали има смисъл да пробвам процедурата с витамин ц,искам да я изсветля леко да стане пак тъмно кестеняво,но да не седи толкова тъмно,но искам и да е с безамонячна боя отново,защото косата ми е къдрава и дълга съответно суха....Моля ви за съвет...аз нямам много опции за промяна на коса,ако се подстрижа съм като кошница,поне цвета да си сменя Sad
Благодаря ви предватително!

# 139
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Пробвай,мисля че ще стане-ако не от първия път,то след 2-3 процедури/веднъж седмично/ PeaceИ аз искам да изсветля косата си-къносвах я преди време,после станах тъмнокестенява с боя,а желанието ми е да постигна светлокестеняв цвят Wink Изсветлявах с вит.С два пъти досега и има видима разлика-червенее,рижавее едно никакво Confused,но все пак посветлява и ще ми даде основа за по-светлия цвят Peace

# 140
  • Мнения: 46
Днес си взех бебешки шампоан Бочко и витамин ц,ще пробвам...много искам да я направя 1-2 тона по светло тъмен шоколад или нещо такова...дано да ме хване ще ми се преди нова година да си направя нов цвят....по принцип си мия косата два пъти в седмицата ще направя една процедура днес и една във вторник,сряда и ще видя какъв е резултата.Яд ме е,че започнах да се боядисвам по тъмна а не близо до моя цвят,но повече ме притеснява къната дали не се е наслоила много въпреки,че не съм се къносвала от много време.Благодаря за отговора ще опитам и ще споделя надявам се да стане много!

# 141
  • София
  • Мнения: 3 167
petqqqq2 Според мен, ако цветът ти е от къна - резултата ще е минимален или нулев, но пробата няма да навреди. Пробвай маска с хума - според мен по-добре ще смъкне къната.

# 142
  • Мнения: 46
Здравей Vanian.С къна не съм се боядисвала от години,започнах с безамонячната,защото от къната белите ми коси станаха оранжеви.Използвам тъмно кафява боя но се вижда,че е такава само на слънце иначе си изглежда черна.Искам да я направя тъмен шоколад или нещо такова...Вчера изпробвах маската с витамин ц и не виждам особен резултат,но мисля да пробвам още 1-2 пъти.Стрих една опаковка и детски шампоан Бочко и стоях около час и половина.Може и аз да не забелязвам де незнам.Мисля да пробвам с 2 ампули по 5мл,както пишеше по-назад в темата,може би ще е по-добре.Чудя се дали има значение в какъв съд го слагам,а също така,косата ми е доста дълга и гъста и може би трябва да сложа повече витамин ц?

# 143
  • Мнения: 1 976
здравейте момичета,

преди време бях черна и преди година и нещо ме обезцветиха няколко пъти до рижо, но почнах естествено никаква боя да не хващам в продължение на 1 година и накрая и мацнаха много тъмно кафяво, после червено - нищо! и накрая от няма накъде пак черно.... сега в корените съм тъмно кафява, а ндаолу е кафяво-черно... тъй като мисляа утре да се боядисвам махагоново, ще я пробвам тази маска днес  и ако няма никакъв ефект ще пробвам  онази с меда и канелата, пък да видим  newsm78

# 144
  • Мнения: 9
Момичетаа,мислех,че това с тоя витамин Ц е нереално,но още от първия път смъкна червения цвят от косата ми.Фризьорка която ме видя с червения цвят ми каза,че този цвят скоро няма да го махна,нооооо да няма го:) newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 145
  • Мнения: 1 976
и каква излезе? аз след римуувър на black  изсветлях от черно към тъмен оранж и в корените по-светло и след боя най=светлото русо, за да стане кафяво, станах мн тъмно кафяво с едни странни отенъци абееее няма да го докарате ида искате  Joy Joy Joy Joy и се 4удя дали да него пробвам това с витамина,че мин. път не го направих

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Пробвах и нищо не стана, НО от 1 година не съм се боядисвала и косата ми е израснала до под ушите. Имам наслоена черна и кестенява боя.

# 147
  • Русе
  • Мнения: 166
Зравейте,много отдавна следя,темата и реших да пробвам ,бях се боядисала с Палете мус -Нуга е супер боя няма падане.Бях на кичури реших  да има промяна.Наистина с витамина и шампоана пада но допълнително си пражих маска хума имаше по голям ефект

# 148
  • Мнения: 7
И аз смятам да пробвам ,цвета ми е много тъмно кестеняв до черно а естествения ми цвят е рус..  Heart Eyes и според коментарите по горе и впечатленията от тези които са си правили маската мисля че е до витамина.. може би има разлика дали е течен или на таблетки .. дано да стане  Rolling Eyes .. а относно маската с мед и канела -аз съм я правила и бях с израснали корени ,имаше ефект само в корените ,надолу нищо не стана ...  Sad следователно момичетата с нетретирана коса могат да я пробват (потърсете в гугъл)  .. и все пак ,индивидуално си е Simple Smile

П.С. МОга ли към витамините и шампоана да добавя също и сода и жълтък ? Те също свалят цвета ,така знам ...   Rolling Eyes или да не експериментирам.. ?

# 149
  • Мнения: 7 418
.........
П.С. МОга ли към витамините и шампоана да добавя също и сода и жълтък ? Те също свалят цвета ,така знам ...   Rolling Eyes или да не експериментирам.. ?
    Не бих съчетавала витаминът С ,който е аскорбинова киселина , със содата ...... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт