Премахване на боя за коса с витамин C

  • 211 050
  • 624
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 976
напълно е възможно, но не се знае.. пробвай Wink на такива въпроси никой тук не може да отговори,защото на всяка коса действа по различен начин. Успех и сподели после!   bouquet

# 166
  • Мнения: 0
Говорих със фризьорката ми и тя каза, че тази техника помага при тъмни коси, но след като аз съм патешко руса, няма да ми помогне. Боядисах се на ново със тъмна боя, косата ми е приятно изгоряло и сега слагам шепи арганово масло  Grinning Grinning Grinning

# 167
  • Русе
  • Мнения: 166
Говорих със фризьорката ми и тя каза, че тази техника помага при тъмни коси, но след като аз съм патешко руса, няма да ми помогне. Боядисах се на ново със тъмна боя, косата ми е приятно изгоряло и сега слагам шепи арганово масло  Grinning Grinning Grinning
няма да стане,купи си No yellow shampoo да ти матира цвета на косата стоиш между 5-10 мин., маската има ефект към боя ,но не към оттенъци.Аз от кафява нуга станах медено червена ,но добавях и малко сода бикарбонат към шампоана от това имаше много полза сега цвета много ми хареса,направих си и балеаж със златни кичури.

# 168
  • Мнения: 0
Аз също се боядисвам с къна.. преди няколко дни ми щукна идеята,че вече не искам да съм черна.Доста неща съм чела и знам,че махането на черния цвят е практически невъзможно,попаднах днеска на тази тема и мисля да го пробвам..изчетох всички постове и си мисля само едно.. искаме някакъв цвят,мажем се (независимо станало или не) после ревем,че не го искаме и търсим най-щадящ метод за оправяне на положението ако може даже да е и евтин ама и да не ни съсипе косата хах даже да я подхрани.Тъжно но факт не мислим съсипваме си косите после искаме всичко да е 6..

# 169
  • Мнения: 0
Здравейте,
днес цял ден чета по темата и реших да пробвам и аз.Косата ми е черна от доста години.Последно се боядисвах в черно преди Нова година.Миналата седмица реших обаче,че не желая да съм вече черна и сложих червена боя.Корените ми станаха червени,но краищата са си все така гарванови.И така днес смесих витамин С+течен +кисело мляко+стимулант за коса на Икаров+арганово масло и ще видим моята различна формула дали ще има ефект след 1ч.Искам да съм червена това е просто.Стискайте палци,ще пиша пак,за да кажа какво се получи.

# 170
  • Мнения: 0
Мили дами ефект върху черното нулев Sad само червените ми корени станаха по-ярки и това ме принуди да се намажа пак с червена боя цялата,за да не е толкова фрапантна разликата.Следващия път с remover ще пробвам само краищата.

# 171
  • Мнения: 18
Да се включа и аз
На кратко аз сам с кестенява коса но честно казано не сам си виждала цвета от 16 год.
За сметка на това сам се виждала с всякакъв друг цвят дори с зелен,но основно сам се задържала на русото , та сега съм кадифено червена но искам пак да си стана руса,можели  червеното да го махна,ще станели ?

ще се радвам ако някои с опит ми отговори,приатен ден.

# 172
  • Мнения: 1 976
ще станеш рижа  Peace

# 173
  • Мнения: 18
 Hug   рижа не ми се иска да ставам,като морков била сам и такава но не сега     Laughing

# 174
  • София !
  • Мнения: 1 240
Ех , колко хубаво че отрих нещо по въпроса .. До скоро бях бременна , и 9 месеца не си пипнах косата , не за друго ами защото моя мъж е много суеверен и не ми позволяваше нито да подстригвам , нито да боядисвам  Laughing По принцип естествения ми цвят е тъмно русо , а се правя черна , от една страна така се получи добре че не си боядисвах косата 9месеца , защото много искам да сваля това черното  Sick В момента на половината е моя цвят , другата половина надолу е черното още .. Ще взема да пробвам тоя метод дано помогне  Praynig  Simple Smile

# 175
  • София !
  • Мнения: 1 240
Днес пробвах като че има малко ефект , не знам да не би пък аз да не съм направила смеската както трябва  newsm78 Взех витамин Ц начупих го хубаво , и в една купичка го забърках с бебешки шампоан Бочко , и после намазах сместа на косата си поседях така около 40мин. . Така ли трябва да се направи или бъркам нещо  Simple Smile  newsm78

# 176
  • София
  • Мнения: 6 257
Здравейте. Искам да направя платинено бели кичури, но никога не стават. Дайте някаква идея, хитринка, освен фризьор, защото и там ударих на камък.
Какъв цвят ти е основата?

Днес пробвах маската наистина изсветля, а съм тежък случай боя-къна-боя, но естествената коса не я изсветли.
Тази смес не действа ли на принципа на римувъра - сваля боя, но не изсветлява косата?

ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС Е как да продължавам процедурите занапред, защото с това тепмо корените ми скоро може и да станат руси.... Joy а надолу вървим с по 1-2 тона едва едва
Както писах в началото на темата, на 1ва стр. - от температурата на скалпа винаги корените 'дръпват' по-бързо и при изсветляване на цялата коса първо се мажат дължините от ок. 1-2см. от корена и накрая корените. Съжалявам, че бях забравила за този метод, наскоро се потъмних в къщи (без да искам, уж по-тъмно руса боя, пък станах кестенява), та се изсветлявах пак с боя; а с тази маска + домашните маски пак щеше да падне.

# 177
  • Мнения: 4
bunny,
Не бъркаш никъде. Аз процедирах по същия начин. Опитай още 1-2 пъти и може би ще забележиш по големи резултати.

# 178
  • Мнения: 0
Моми4ета и аз имам една рецепта за изсветляване, много е ефикасно:
В 400гр водка слагате 2 лимона втривате в косата и цвета пада.
Това с витамин С-то е почти същото
Третирах  косата си вече  но съм малко оранжева Crazy с разлика корен-дължина hahaha искъм пепеляв цвят  Flutterно незнам коя боя да ползвам, имате ли съвети?
Ориентирала съм се към тъмно русо...

# 179
  • Мнения: 1 525
Понеже искам да си изсветля косата...та пак съм тъмна Sad
Правих се с нюанси на кестен.
В желанието ми да съм с по-светла коса си взех цвят лешник.
И станах по-тъмна...
А сега на къде  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт