Колко често купувате дрехи на децата си?

  • 6 419
  • 91
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз напоследък харча доста за дрешки. Каквото ми хареса купувам и накрая се оказва,че има дрешки,които не е обличала изобщо ,а вече са й омаляли.
Колко горе-долу харчите,но само за дрешки. Аз сметнах ,че за предния месец са около 150 лв.дори малко повече.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Слава Богу, имам възможност да му купувам дрехи от чужбина за без пари направо.Така че - около 40-50 лева да речем.С уговорката, че това не е всеки месец, а да речем - на три месеца 150 лева накуп.
Миналия месец се обзаведохме с фантастична зимна джинсова канадка, която тук би струвала около 80-100 лева, от Коломбо за 16 $ JoyТам шият маркови дрехи на ишлеме и хартисалите или с дребни дефекти ги продават на черно направо без пари GrinningДА живее далаверката newsm44

# 2
  • Мнения: 2 000
Не повече от 20 лева. А някои месеци и нищо не купувам. Определено не съм от майките, които гледат децата им всеки ден да са с нови дрехи. Чак като се поизносят или скъсат тогава купувам нови.

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Понякога изобщо не купувам дрехи. Повечето от дрехите на Деси са от братовчедка й Тони, която е по-голяма с 11 месеца. Всичко е като ново. Понякога майка ми й купува, а за мен и за баща й не остава време да се "вредим" да й купим Laughing

# 4
  • Мнения: 46 511
Нищо не харча за дрехи  Embarassed
От раждането й до сега съм купила 4 бодита и то защото беше спешно, застудя и не й стигаха тези с дъклгия ръкав.
От изписването, Коледа, Нова година, Рождения, Имения й ден и Кръщенето събрахме всичко, което й е нобходимо. Всеки гост искаше да му определим какво точно да подари и казвах това, което й беше нужно  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 577
Не повече от 20 лева. А някои месеци и нищо не купувам.

И аз така.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 342
Не бих могла да определя колко харча месечно за дрехи на Дани, защото и при мен има месеци, в които просто не се налага да му купувам дрехи. Принципът ми е да не влизам в магазини за дрешки, ако в момента няма нужда от нищо. Ако преценя, че има нужда от нов панталон например, тогава тръгвам на пазар. И купувам само панталон - нищо друго. Установих, че позволя ли си "просто да разгледам" някой детски магазин, излизам с покупка/няма начин влезеш ли, да не си харесаш нещо.../. А наистина специално за малко дете инвестицията в дрешки не си струва особено...

# 7
  • Мнения: 2 241
Месечно и аз не мога да кажа, защото обикновено му купуваме сезонно по няколко ката дрехи, за което отиват 200-300 лв. накуп, а после ако се наложи купувам по нещо дребно, онзи ден например му купих още една пижама.

Като ходя в чужбина винаги му нося по нещо, понякога наистина излиза по-евтино, последно му купих страхотно яке от С&А за 13 евро, беше на промоция. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 39 759
Зависи от сезона и от израстването Simple Smile Панталони, които съм купила в края на миналата зима може да носи и сега. Но се оказа, че и става само един Simple Smile С ботушките ще изкара. Космонавта не съм го мерила, но мисля, че ще й стане.
За градински дрехи дадох към 30-40 лв, но мисля да изкара сезона Simple Smile Имаме шивачка в квартала, която шие евтини детски дрехи и обикаля градинките и къщите.
Но лятото имаше няколко инвенстиции ... на вятъра ... облякла е 2-3 костюмчета по веднъж и сега в торбата и на Лавендърката.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Средно,разхвърляно по месеци около 50 лв.някъде общо за двамата,като се има предвид,че малкия износва всичко от батко си.Не купувам дрехи без да им трябват наистина,ей така щото нещо ми е харесало в момента.Знам колко бързо умаляват,а и ценя труда и парите.

# 10
  • Мнения: 5 299
Аз бях много ентусиазирана, когато беба се роди и купувах като смахната дрехи почти всеки ден. Накрая като почнаха да омаляват и като почнах да прибирам все нови и нови, които е обличала само по 1, 2 пъти - ми се приплака. Сега зимата не купувам нищо, най-малкото е , че не излизаме изобщо навън, но съм се наточила на пролет да пазарувам яко. Въпреки, че ме е яд, тя тогава ще е на 1 годинка ве4е и няма да и умаляват толкова бързо дрешките. Аз самата не съм си купувала почти нищо, за разлика от Викториа, но не ми пука и без това имам да отслабвам Mr. Green Но разходите ми през пролетта и лятото надвишаваха доста над 100 лв.

# 11
  • Мнения: 1 410
През лятото купувах по нещо почти през ден - за да се фръцка фуклата с нови дрешки, пък и ми беше много приято да й купувам разни неща. Сега повечето време си прекарваме вкъщи и с тези пюрета само се цапа и затова купувам много по-малко дрехи. Заредих само за зимата топли и дебели дрешки за около 100лв. и смятам да не взимам нищо скоро (ако не се изкуша от нещо разбира се).
Таткото вече много ни се кара за безмислените покупки и съм спряла Wink

# 12
  • Мнения: 2 401
Белинда, дай подробности моля те, как точно ги пазаруваш тия дрешки?

# 13
  • Мнения: 3 777
Нищо не харча. Подарили са ми дрехи до 2рата година.
Само 3 бодита за зимата съм купила. Не съм маниачка на тема дрехи.
В тази възраст, едва успява да ги облече по 3 пъти и умаляват.
А и ме заринаха с дрехи подаръци и сега не ми се налага да купувам нищо.

# 14
  • Мнения: 1 512
Разходите ми за дрехи на Кристина са разпределени по- скоро сезонно или според това, от което наистина се нуждае в момента. Макар че понякога се случва да купувам дрешки, които ги носим по 5-6 пъти, и после ги прибирам за зестра Mr. Green
Последните ми големи харчове бяха за дрешки за яслата (анцузи, памучни блузки с къс и дълъг ръкав), пантофи, зимни дрешки и ботушки. Значи за три месеца от септември до момента сме изхарчили ок. 150 лв.
Сега дрешки ще купуваме чак напролет, и то само ако има нужда.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ми на месец сигурно около60-70 лева,но му купувам по нещо всеки път като изляза за нещо друго (я пижамка,я блузка и т.н.)Има естествено периоди в който нищо не му купувам...много е различен разхода Peace

# 16
  • Мнения: 8 505
Не купувам ежемесечно,а в началото на всеки сезон-около 150-200-250лв на тримесечие.

# 17
  • Мнения: 603
Не купувам много дрешки. Имаме си в наследство, а също и  подаръци. Има месеци, когато не купувам нищо. А последният месец по повед студеното време - около 40 лв.
Средно на месец сигурно харчим не повече от 5 лв.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Завиждам на мамите дето имат "наследство" CryАз давам по около 60-70лв. месечно поне и то ми излиза толкова,защото предимно от чужбина купуваме дрешки,имаче сигурно повече щях да давам в Бг

# 19
  • Мнения: 1 866
На мен ми е трудно да преценя колко давам на месец, но определено избягвам да купувам излишни неща. Много мразя да се трупат дрехи, които не се носят. Трябва да кажа че и много ни подаряват. Особено в началото. Иначе като реша че има нужда от дрехи с удоволствие пазарувам за детето си. Аз също купувам от чужбина по Интернет при сезонните намаления. Нещата са качествени и много дрехи излизат по-евтини, дори и с транспорта.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Зависи. Този месец около 100 лв за ботушки, джинси, пуловерче, но миналия  не съм и купувала дрешки. През лятото и купувам много често, ама сега само необходимото Sunglasses

# 21
  • Мнения: 8 769
Старая се да не купувам излишни неща, а само най-необходимото. Когато беше по-малка дъщеря ми се поувличах, но виждайки,че не може да износи всичките си дрехи се посрях. Има месеци, когато не купувам абсолютно никакви парцали.
За дребен даже е още по-оскъдно-в неговата възраст все още всичко е унисекс, и носи доста нейни дрешки, както и много подаръци. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 407
И аз нищо не харча.Всичко ни е от погачата.Купила съм само 3 бодита,2 чоропогашника и едно горно якенце, а и 2 шапки!Харча за играчки по 20лв на месец!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 559
Ами доста  Embarassed, чак ме срам да напиша колко като чета някои мнени япо-горе  - аз явно съм комплексарка, че са две и сав по-ощетени от другите деца, котио са по 1 и гледам да компенсирам с дрехи - после ги някои продавам почти нови във форума, други подарявам на нуждаещи се и на приятелки и така.
Зная, че звучи тъпо - но няма да спра да купувам - пусто лакомо ми е окото  Confused.
По повод подарените дрехи - много малко от подаръците ми харесват - пример много хора са влюбени в полара, а моите деца се обриват от него , други пък не съвпадат като размер и сезон, трети визуално не ми харесват ..... абе сбъркана работа.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ле-ле,чак се почувствах неудобно Embarassed Аз съм яка маниячка явно.Нямам празно излизане Confused Днес излизах за малко и се върнах с един джинсов сукман Embarassed За другите дребни джунджурии изобщо няма и да споменавам. Купувам това,което ми харесва,дори и да не е много нужно. С тая космическа сума,май съм за лечение newsm78. Не сме богати,просто повечето пари с които разполагам ги харча за дрешки.Добре,че ни е добър татито,определя ми месечен бюджет за мой и на Алекс дрехи,но този месец малко по-прекалихДобре,че мъжото ми е готин,че ако беше някой скръндза...да ме е пратил да работя Tired

# 25
  • Мнения: 2 784
Около 30-40, но много от нещата са втора употреба. Такива хубави дрешки има, че български много рядко купувам. Нови и вземам обикновенно бодита, чорапи, чорапогащи и обувки.Детето има много по-богат гардероб от мен напоследък, ама нали е мамината глезана...

# 26
  • Мнения: 1 102
Много харча, все се зареквам че това е последната покупка за сезона, но не мога да не вляза в детски магазин. Месечно над 150лв. Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Носим дрехи, които са ни подаръци.

Рядко купувам дрешки, само ако наистина има належаща нужда от нещо.

# 28
  • Мнения: 1 107
Благодарение на близките и приятелите ни  Heart Eyes изобщо не сме купували дрешки, само веднъж-два пъти съм се изкушила да взема нещо, което ми хване окото  Simple Smile

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Дотук освен 2-3 бодита и космонавта, май нищо друго не съм купила, ааа и 4 чорапогащника.
Засега всичките му дрешки са подаръци от роднини и приятели и не виждам смисъл и аз да тръгна да му купувам. Има си детенцето доволно количество дрешки, като умалеят, ще купя. Но все така се получава, че като дойде някой на гости и хоп, носи дрешка за подарък Hug и аз съм мноого доволна.

# 30
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Не мога да кажа конкретна сума, но не много. Основно давам пари за бельо и обувки, като с обувките се поувличам. Повечето дрехи са ни наследство от близки приятели или подаръци /за каката/, а за бебето количеството дрехи е огромно. Естествено, че и аз не се сдържам и купувам, но чак пък сума не се получава.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Малко се поувличам с пазаруването на детски дрехи. От 100 до 250 кинта давам приблизително за тримесечие, което ми се вижда много за дрехи които му обличам веднъж или въобще. Последно му купих яке на безумна цена и още на следващия ден му подариха още две...Сега ще подаря едното, а другото добре че е голямо и ще го запазя за другата година Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 2 164
Почти нищо не харча за дрехи. Повечето са и подаръци, аз лично съм купила много малко.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз съм от харчещите майки. Въпреки че мойто бебе е още малко, не мога да се спра да не купувам. Май от как се е родила за нея съм похарчила за дрехи повече пари, отколкото за себе си. Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Слава Богу, имам възможност да му купувам дрехи от чужбина за без пари направо.Така че - около 40-50 лева да речем.С уговорката, че това не е всеки месец, а да речем - на три месеца 150 лева накуп.
Миналия месец се обзаведохме с фантастична зимна джинсова канадка, която тук би струвала около 80-100 лева, от Коломбо за 16 $ JoyТам шият маркови дрехи на ишлеме и хартисалите или с дребни дефекти ги продават на черно направо без пари GrinningДА живее далаверката newsm44
Я ни светни как и ние да се сдобием с хубави дрешки - някой ти ги носи или ги поръчаш някак си????
Иначе обичма да му купувам,просто ми доставя удоволствие,но се простирам според чергата както се казва!
Имаше една тема за какво ще направите ако ей сега ви попаднат 1000 лева? - отивам веднага в детски магазин и ги изхарчвам там до стотинка!!! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 215
Мен направо ме досрамя като гледам какво сте написали. Аз просто не мога да с еспра като става въпрос за Емма, купувам и то купав скъпи неща; купувам и от България, купувам и от чужбина, просто ще стестя сумата, която харча на месец, че ще кажете, че съм полудяла. То затов аи детенце има гардероб по- голям от моя, де.

# 36
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Въпреки че имам опит от баткото,защото тогава купувах като луда и аз Wink сега като видя нещо хубаво пак го купувам.Великото ми прозрение е само да купувам по-голямо,за да й става поне2 месеца Embarassed

# 37
  • Мнения: 289
Честно казано никога не съм смятала колко пари давам на месец, сезон ит.н. просто защото ме е страх. Ама са много. Не се удържам, ей Embarassed Като беше бебе до годинката някъде имахме постоянни пратки от по 2 куфара на 3 месеца от кръстника и от Швейцария - дрешки от тяхното момиченце - ама нови направо, тя жена му ходеше във Франция да си купува специален сапун за петната от ябълков сок напр. Освен това всяка седмица изкупувах магазина втора употреба, а точно до нас пък видите ли - едно страхотно сладурско магазинче за какво newsm78 - ами да! детски дрешки. Сега се оправдавам, че не ни пращат толкова често отвън и "детето няма!" На всичкото отгоре най-добрия ми приятел е собственик на фирмата, която внася Sandic и най-вече BARBY обувките. Сетете се дали ги нямаме всичките. Да взема да се засрамя и да спра, а newsm12

# 38
  • София
  • Мнения: 7 035
Майчета, виждам че някои от вас пишат, че пазаруват чрез ИНТЕРНЕТ от чужбина и пак им излиза по-евтино, бихте ли дали някакви адреси? newsm78с

# 39
  • Мнения: 1 107
Майчета, виждам че някои от вас пишат, че пазаруват чрез ИНТЕРНЕТ от чужбина и пак им излиза по-евтино, бихте ли дали някакви адреси? newsm78с

www.gymboree.com, http://store.babycenter.com
Ние нямаме кредитна карта, но от тези онлайн магазини съм правила списъците с подаръци за Филип на приятелите ни в Щатите. Дрешките са много качествени, много хубави, особено в Gymboree  newsm10

# 40
  • Мнения: 303
Откакто я има дъщеря ми забравям да пазарувам за себе си. Но съм като луд с картечница като тръгна по детски магазини Crazy Задръстила съм гардероба й от дрехи, които никога няма да износи. Вие често ли купувате дрехи?

# 41
  • Мнения: 3 777
Аз лично не купувам.
Подарили са ми дрехи за две деца.
Не си падам и маниачка на тема дрехи, при положение че след второ обличане омаляват.

Единствено чорапки и и 6 бодита съм купила, а вече е на годинка.

# 42
  • Мнения: 46 511
И аз като Slunce  Grinning
Купила съм 4 бодита до сега  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 489
Не знам през какъв период,но когато ми грабне нещо окото задължително го купувам.Ако се въздържа да го купя,защото имаме бая дрехи,после се връщам и го купувам.

# 44
  • Мнения: 2 609
Бе гледам да не купувам много, ама...
Лятото купувах повече, сега, зимата съм се кротнала малко Mr. Green

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Честно казано от подаръци не остава ред за нас да купуваме  Mr. Green РД ни е лятото, а именния зимата и в повечето случаи ме питат от какво има нужда. Случва се и да получава дрешки за подарък без повод - някоя от бабите го харесала и го купила Simple Smile Много рядко ми се налага да купувам нещо / когато наистина има нужда /. Писнало ми е да се чудя къде да прибирам умалели вече дрешки и затова се въздържам от излишни покупки.

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
В началото много купувах.Сега вече рядко и само ако
има нужда.

# 47
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В началото много купувах.Сега вече рядко и само ако
има нужда.
И аз бях така, но сега гледам да се ограничавам. Много от нещата които му купувах не можах и по 1 път да му ги облека. Въпреки, че и сега има доста дрехи които, както каза, не може да износи.
А за себе си вече съвсем забравих да пазаря. Обожавам да обикалям из детските магазини, а за магазините за дрехи за големи мразя да обикалям.  Confused

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 16:33 от Tinka79

# 48
  • Мнения: 2 000
На няколко месеца купувам 2-3 неща и като умалеят или се скъсат купувам нови.

# 49
  • София
  • Мнения: 771
Купувам, когато има нужда или ако нещо много ми хареса. За зимата накупувах всичко накуп и напоследък съм се поспряла.

На подаръци не разчитам и не предпочитам да се подаряват дрехи.

# 50
  • Мнения: 5 299
Купувам постоянно - смахнала съм се на тази тема Mr. Green Сега малко съм си наложила, и избягвам да се отбивам в детските магазини, защото винаги се изкушавам. Сега наближава смяната на гардероба, и съм се наточила здраво Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
Много често. В месеца поне по няколко дрешки купувам.

Дариа носи само дрехи, които аз съм избрала и много малко подарени, защото не харесвам това, което й подаряват, колкото и рядко да се случва.

Явно аз знам как да купувам или Дариа расте бавно, но дрехите си ги носи по няколко месеца, да не говорим за една от дънковите й поли, която й ставаше цяла година. По принцип гледам да купувам по-големи дрехи, защото харесвам децата  'размъкнати', а не с окъсели крачоли и ръкави.

След като вече от близо 2 години обикалям детските магазини вече съм се ориентирала чудесно кое от къде мога да купя и като цяло съм много разочарована от липсата на избор както що се отнася до обувките, така и за хубавите детски дрешки.  ooooh!

# 52
  • Мнения: 1 107
Ако вляза в детски магазин купувам по нещо, но се чудя защо изобщо влизам  newsm78
Редовно пристигат чували с дрешки от Щатите, които са страхотни Mr. Green Да са ни живи и здрави приятелите   Hug

# 53
  • Мнения: 5 577
Рядко ...

# 54
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Незнам откога не съм купувала нова дрешка на Деси. Племенницата ми е с 11 месеца по-голяма и сестра ми дава омалелите дрехи да ги доизносване. Понякога така ми се иска да й купя нещо, но при условие, че гардеробчето й е пълно се въздържам.

# 55
  • Мнения: 384
Обожавам да пазарувам за дъщеря си Heart EyesНямаше от кой да взимам дрехи,а и неисках,защото ми доставя удоволствие да й купувам аз.Не се ядосвам ако взема повече за нея,яд ме е,че аз също не купувам за себе си.Спрях да се интересувам от дамските магазини,а само детските ме вълнуват.Но от Нова година реших да си обръщам повече внимание,за сметка на бебешките нещица.

# 56
  • Мнения: 411
Купувам като луда,само да изляза и това ми е първата работа..... Embarassed

# 57
  • Мнения: 1 425
Аз купувам на сина ми всичко накуп два пъти в годината. Преди зимата и преди лятото. През другото време, ако ми хареса нещо тогава.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не знам през какъв период,но когато ми грабне нещо окото задължително го купувам.Ако се въздържа да го купя,защото имаме бая дрехи,после се връщам и го купувам.

и аз така Peace

# 59
  • Мнения: 1 581
Много разумно пазарувам - обикновено на сезон, като спипам някоя разпродажба, купувам повечето неща наведнъж. Почти няма дрехи, които да не носи, докато като бебе повечето дрехи си останаха нови. Много по-важно е да му купуваме играчки според мене, вместо дрехи, които да не носи. Дойде ми сега акъла в главата  Laughing

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Всяка седмица поне по една дрешка,понякога се увличам с повече ,но само понякога

# 61
  • Мнения: 1 202
Обикновено му купувам на пролет и после есента .

# 62
  • Мнения: 236
Умирам от кеф малкото ми джудже да е добре облечено. Пък и нали е момиченце, кипря я с всичко, за което аз вече съм пораснала. Умирам си за красиви шапчици, финтифлюшки и тем-подобни... Simple Smile Така че отговора на тоя въпрос е - купувам горе-долу всеки път като мина покрай бебешки магазин  

# 63
  • Мнения: 1 410
Бе гледам да не купувам много, ама...
Лятото купувах повече, сега, зимата съм се кротнала малко Mr. Green

По този повод днес като излязохме с бебка ходихме до един нов магазин и има прекрасни дрешки. Как ме засърбяха ръчичките само smile3508, имаше прекрасни джинсови гащеризончета и още много, много красоти, но добре че имах само 15 лв. в мене, че щеше да стане чудо.

# 64
  • Мнения: 2 047
  Много ни харесва да пазаруваме за дъщеричката ни с мъжа ми. Само на 2 месеца е, но почти през 3-4 дни й купуваме нещо - дрехи, играчки, шапки каквото харесаме.

# 65
  • Мнения: 219
Купувам и то много, кеф ми е, но и понякога ме хваща яд на мен, че като видя нещо красиво едвам устоявам.  Сега почвам да купувам за пролетта.

# 66
  • Мнения: 4 668
Много купувам за моето момченце ! Даже понякога прекалявам , но ми доставя голямо удоволствие да е супер облечен. Не обичам да ми подаряват дрехи - все са някакви , които не бих му сложила . Иначе и аз нещо позабравих за себе си откакто се е родил и ще трябва да променя малко положението .  newsm03

# 67
  • София
  • Мнения: 3 688
обожавам да влизам по детските магазини
даже моя гардероб съм занемарила.....
напоследък се въздържам защото доста понатрупахме

# 68
  • Мнения: 7 186
Засега не съм купувала много дрешки, защото имам много от племенницата, стигат поне за 3 бебета Wink и няма смисъл. Освен това и от подаръци съм натрупала много. Simple Smile Иначе и аз имам голям мерак да купувам ама засега няма смисъл да трупам излишни дрехи, които няма да се износят.

# 69
  • Мнения: 353
Hug smile3501До края на първата година  по рядко купувах дрехи,защото имах много подарени.След това за всеки сезон се сменяше гардеба,защото  дрехите не ставаха,въпреки че винаги съм купувала по голям размер.След третата годинка детето започна уж по бавно да расте,ама пък тръгна на градина,така че положението си остана същото.В градината се цапа много и му трябват повече дрехи,а след често пране се износват,та често купувам дрешки.

# 70
  • Мнения: 4 629
Купувам по-често отколкото имаме нужда Laughing Обичам да купувам дрехи HugЗнам, че имаме в повечко, но пък ми е кеф Laughing

# 71
  • Мнения: 1 237
Гледам да купувам само когато има нужда, а има и от подаръциВъздържам се,защото няма смисъл.

# 72
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ами на нас все ни подаряват приятели  та на нас не остава ред.ама да си призная накои път ми писва все да ни подаряват,защото ми се иска и аз нещо да си им купя,та досега имаме всичко на всичко 4-5 дрещки купени от мен,като не броим чорапките и гащите.

# 73
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Всеки път щом вляза в магазин за детски стоки купувам по нещо,направо съм се вманиачила.Ето вчера бяхме до детската борса и пак излязохме с една торба,не само с дрехи,де.Добре,че мъжа ми ме изкара по-бурзо,че и 2 щяха да са малко. LaughingВече незнам къде да ги помествам дрехите,имаме и доста подаръци,някои хич не са обличани.

# 74
  • Мнения: 8 505
В началото на всеки сезон.След това-ако се наложи.

# 75
  • Мнения: 585
Ох това изглежда е голяма мания за всички мамчета.
И аз все викам няма повече да купувам и току си харесам нещо  Money

# 76
  • Мнения: 1 645
О, да купувам и то доста често.Мъжо някой ден ще ме натупа Mr. Green
Ами какво да правя,мания ми е.Сега зимата съм се кротнала,но до кога не знам,гледам да заобикалям детските магазини...........щото лошо става.

# 77
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Всеки месец купувам по нещо. Последния малко попрекалих май Thinking
Иначе Нели носи само дрехи, които аз съм купувала. Бабите отдавна знаят за това правило и не рискуват  Twisted Evil

# 78
  • Мнения: 382
Като се замисля май доста дрехи има newsm78,но и доста му купувам.Представям си ако беше моми4е какво щеше да е Laughing

# 79
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Откакто я има дъщеря ми забравям да пазарувам за себе си. Но съм като луд с картечница като тръгна по детски магазини Crazy Задръстила съм гардероба й от дрехи, които никога няма да износи. Вие често ли купувате дрехи?

Леле, а аз сигурно съм по зле и от теб. Направо съм като болна. Бях пускала и аз наскоро тема за това.
Преди около 2 месеца бях дала около 150 лв. за нейни дрехи. Това в рамките на две седмици Embarassed Но си ги износва, повечето.

# 80
  • Мнения: 449
Като луда съм на темата, с тази разлика, че не съм забравила и себе си и...мани, мани...Ама ми е кеееееееф!!! Laughing

# 81
  • Мнения: 2 529
Като беше бебе (до годинката някъде) Wink направо се оливах в купуването, а и баща му мъкнеше с всяко свое пътуване до Щатите (значи почти всеки месец) купища дрехи. Сега много по-умерено гледаме на темата дрехи и купуваме предимно необходими неща Simple Smile Играчки купуваме много.

# 82
  • Мнения: 1 370
Ами аз лично му купувам дрехи, само когато нещо ми вземе акъла. За всичко останало се грижи нашата баба, заради която трудно му затварям гардероба. Имаме дрехи, които не е обличал никога

# 83
  • Мнения: 3 932
Всеки път, когато не6то mи хареса, пък ако е на проmоция...съm напразо неудържиmа Embarassed Embarassed Embarassed

# 84
  • Мнения: 505
i az imam mnogo kato podaruci koito ne moge da izosi. Taka mi se 6te da i kupuvam az no kak kato 6kafovete i se pruskat po 6evovete Sunglasses. No ni6to kato porasne 6te i kupuvam Grinning

# 85
  • Мнения: 1 520
Когато преценя че има нужда от нещо. Или ако нещо кой знае колко ми е хванало окото, което е рядко. Но виж играчки прекалявам с купуването.Не знам как да спра.

# 86
  • Мнения: 14 133
И аз, когата преценя, че има нужда от нещо.

# 87
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Купувам постоянно - смахнала съм се на тази тема Mr. Green Сега малко съм си наложила, и избягвам да се отбивам в детските магазини, защото винаги се изкушавам. Сега наближава смяната на гардероба, и съм се наточила здраво Heart Eyes




Все едно аз съм го писала   Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 215
Тъй тъй, аз не само дрехи купувам, почнах и с другите неща да прекалявам- в момента Емма има 12 шишета, всичките различни, две колички зимна и лята (метнала съм око и на трета), две столчета за храна и изобщо мани мани..... Някой трябва д ани сложи спирачката, че и двамата сме з аубиване....

# 89
  • Мнения: 2 271
Купувам само като има нужда от нещо,но баби и лели я затрупват с дрехи и играчки!

# 90
  • Мнения: 134
До сега не съм купувала, освен 1 боди и няколко шапки, чорапки.Подариха ни много дрехи и за сега не е нужно да купувам.Но като се позатопли времето ще се пусна по магазините. Grinning

# 91
  • Мнения: 10 758
Различно.Понякога всяка седмица купувам, понякога и по 2-3 месеца не купувам.Обикновенно като ходя в чужбина им купувам дрехи за 1 сезон.Много по-евтино ми излиза, ако ги купя от БГ.
Ето днес например правих преподреждане на гардероба на дъщеря ми.Октомври месец бях извадила зимните дрехи и й подредих тези, които й ставаха.Гардероба се напълни, аз останах доволна, че ще изкара сезона без излишни покупки.Да де, ама съм забравила, че диването ми расте като гъбка Mr. Green.Днес като почнах да вадя, ми те всички блузи й малки Embarassed.Оставих 5-6 пуловерчета и другата седмица съм на детски шопинг Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт