Трансфер на оплодени яйцеклетки - дайте инфо

  • 1 608
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Привет момичета, не съм писала отдавна, за съжеление направих инвитро, но е неуспешо, но замразихме 3 оплодени яйцеклетки и този месец, след подготовка ще ми ги връщат, как става това, трябва ли да лежа след трансфера и изобщо всичко което трябва и не трябва да правя

# 1
  • Мнения: 7 718
Съжалявам.
Иначе е същото като след ин-витрото.

# 2
  • Мнения: 172
Съжалявам.
Иначе е същото като след ин-витрото.
След инвитрото имаш предвид, че се лежи и се почива, а самата процедура, бият ли инжекции за нещо?

# 3
  • Мнения: 7 718
Едно и също е. Трансфер. Каквото преди - това и сега.

# 4
  • Мнения: 508
Мими 79,много сьжалявам 3а несполу4ливия опит ин витро Sad  Крио трансфера е сьщото както при ин витро трансфера.Лекарите препорь4ват да се води нормален живот.При подготовката няма такава стимулация с инжекции,няма естествено и пункция.Важното е да не 3агинат при ра3мра3яването.При мен от три,останаха две.Вьорьжи се с по3итивни мисли и се остави на лекаря си.Кога е трансфера,да стискаме палци?

# 5
  • Мнения: 1 951
Мими, съжалявам, че не си успяла, стискам палци сега да стане  Praynig

# 6
  • Варна
  • Мнения: 841
Съжалявам Миме, надявах се да се похвалиш, дано следваия път стане! Praynig Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 612
Мими съжелявам миличка!
И аз съм в твоето положение. Имам 3 замразени ембриончета.
И аз да попитам:
А някакви лекарства за стимулиране на лигавицата и подтискане на имуннта система (Дехидрокортизон) дават ли се? Колко често има прегледи преди трансфера и пият ли се противозачатъчни преди това?

# 8
  • Мнения: 172
Оф ужас вече, .............благодаря на всички които ме подкрепят и аз съм с вас момичета, каквото ще става да става , че много нерви вече дано има за какво, аз ще ходя на преглед една седмицапреди цикъла, след това предполагам че ще ми направят схема, ще пиша и ще разказвам, сигурно за другия цикъл ще бъде трансфера, ще кажа кога да стискате палци

# 9
  • Мнения: 1 612
Мими стискаме и палци мила!
Моля те пиши какво става и как протичат нещата при теб!
И на мен ми предстои същото и бих искала да знам подробности.
Ще се молим за теб!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт