С шарени яйца и козунаци, очакваме първите МАЙски моми и юнаци!

  • 38 266
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 27
Каква прекрасна новина Simple Smile да са много щастливи цялото семейство, а малката принцеса да е спокойно и будно дете Simple Smile

# 736
  • Мнения: 4
Хайде честито и тук от мен на blagovesna!Желая им много здраве и щастие и скорошно прибиране у дома!

# 737
  • Мнения: 42
И тук да честитя на Благовесна,малката душичка да е жива и здрава, а мама бързо да се възстановява  bouquet
Добре дошли на новите мами и успех до края  Hug
Треперейки чакам събота, вчера ходих на тонове, добри са, но имам проблем с подуването. От вчера вечерта ме боли много сгъвката (между краката) на левия крак, едва се движа и се подувам адски много. Взех си кремчето на Чико за отекли крака и днес ще почивам повече, според мъжа ми това подуване е заради това, че не се спирам, все нещо правя, дано да е така. Имам спомен със сина ми се бях подула, но след раждането, док ми каза, че е от упойката(епидорална), но сега незнам  Thinking
Към мамите раждали секцио и тези на които им предстой, казаха ли ви да правите нещо по-специално предния ден, на мен нищо не ми каза док, само каза сутринтта да отида на гладно и жадно  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 0
Към мамите раждали секцио и тези на които им предстой, казаха ли ви да правите нещо по-специално предния ден, на мен нищо не ми каза док, само каза сутринтта да отида на гладно и жадно  Rolling Eyes
На мен анестезиоложката, която ми е в екипа каза - хапване до 18.00, вода до 21.00. Особено второто ще ми е голяма мъка, щото аз съм голяма жаба, пия вода и през нощта, но ще устискам какво да се прави.
В училището за родители ми казаха - богат обяд, лека вечеря, вода до 00.00, но аз мисля да послушам анестезиоложката Simple Smile
Най-важното е да сме спокойни.
Успех!

# 739
  • София
  • Мнения: 66
Честито бебче на blagovesna. Да е жива и здрава малката принцеса, да радва много родителите си, а на мама бързо възстановяване.

Alex83 първия път раждах със секцио по спешност и бях яла няколо часа преди да родя. Анестезиологът ме попита кога за последно съм яла и пила, предполагам за да съобрази упойката.
Миналата седмица бях на тест за алергии пак при същия анестезиолог, и понеже този път съм планово секцио я питах точно за това. Тъй като екипа, който съм избрала прави операциите рано сутрин в 4 или 5 часа, ми разрешиха да ям до 18 часа, а течности мога да пия до 22 часа.

Аз утре съм на преглед и нямам търпение, да видя колко е пораснала бебка. Надявам се да няма индикации за скорошно раждане, а момата да си седи на топло до средата на май за когато е планирана.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Честито и от мен на Благовесна! Да са живи и здрави, да носи радост на цялото семейство Hug Дано това да е началото на добрите новини Praynig

# 741
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт