БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 059
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
А аз да покажа най-първото си гобленче ушито доста отдавна  newsm62
И готовият Макуин-може и да съм показвала-дано не се повтарям  newsm57

# 61
  • Мнения: 7 803
Донси, честит празник  Hug

# 62
  • Мнения: 8
Донсита , ЧРД!  bouquet
Сис , прекрасна тема.  Hug
И аз да си покажа зайчето, подарък за имения ден на едно дете. Смених малко от цветовете, но така ми изглежда по-свежо.

Извинявайте, но немога да го намаля, ако някой може да ми каже как.

Големия гоблен седи и чака  Embarassed, но като знам колко е бавен с тези единични бодове трябва да се организирам.

# 63
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
Някой има ли по-хубава схема на това? Може и нещо друго с новобрачна двойка.





http://crossstitch.about.com/od/variousholidaypatterns/ig/Bride- … -Symbol-Chart.htm  Blush

# 64
  • Мнения: 482
Благодаря! Много е хубаво, но аз исках нещо дребно за картичка, чак и перлено картонче си поръчах Simple Smile Ще го мисля още малко, но свърши ли ваканцията, трябва да почна нещо.

# 65
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
Благодаря! Много е хубаво, но аз исках нещо дребно за картичка, чак и перлено картонче си поръчах Simple Smile Ще го мисля още малко, но свърши ли ваканцията, трябва да почна нещо.

 Blush

# 66
  • Мнения: 124
Ето последното творение на свекървата. Подарък за две дечица момченце и момиченце.

А, конците са сбирщайн, както аз се шегувам с нея.

# 67
  • Мнения: 3 961
mibobo Ще ми кажеш ли как закрепи гобленчето в рамката за снимки?

# 68
  • Мнения: 11 843
mibobo Ще ми кажеш ли как закрепи гобленчето в рамката за снимки?

Ами аз понеже също незнаех как да го направя и накрая реших да изрежа едно бяло картонче колкото е отвора, по същия размер изрязах и панамата и ги залепих едно за друго с двойно лепящо тиксо. После ги поставих и накрая затиснах с гърба на рамката и готово  Simple Smile.

# 69
  • Мнения: 883
Донсита, Честит рожден ден и от мен! Здраве, късмет, любов, слънчеви и усмихнати дни!

# 70
  • Мнения: 3 961
И на мен ми се въртеше някаква такава идея - да залепя панамата направа на гърба на рамката с двойното тиксо, ама май ще е по-добре да намеря картонче. Благодаря, че сподели  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 209
гол  запис и от мен... Честито на патерица на  рожденичките и поздрави на всички за красотите, които творите.. Hug  bouquet

# 72
  • Враца
  • Мнения: 871
Аз малко изоставам с шиенето ,но си имам уважителна причина.. ето я..   Laughing голям е калпазанчо..Вишенка е виновна.. ще си пращам гоблените на нея,да ми ги шие тя,като ме задоми ..с Арчи!   Wink

# 73
  • Мнения: 434
Да знаеш, че ти завиждам.Голям сладур .

# 74
  • Мнения: 643
Ина , разгледай и тук за малки сватбени мотивчета

http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?/topic/119430-%d0%b8%d1% … 1%8b/page__st__20

Общи условия

Активация на акаунт