Дългокърмещи майки, да пообщуваме! - част 32

  • 32 729
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Лека полека и аз да се запиша при вас.
С моето момче се кърмим успешно вече 1г. и 5м. Може би съм от малкото щастливки със здрав нощен сън от около 8-мия му месец, но за сметка на това през деня е като скачен за мен.
И ние имахме проблем с връзката кърмене-приспиване. От известно време не го оставям да заспи на гърда. В момента, в който започне да се унася го премествам в кошарката му. С леко потупване по дупенцето заспива почти веднага. Така успях да включа и таткото в ритуала по приспиването Wink.

# 736
  • Мнения: 1 365
Да се включа и аз при вас. С моето момче се кърмим вече 1 година и 10 месеца. Имаме голям проблем с нощното НЕспане...

# 737
  • Мнения: 732
Да се включим и ние с нашия скромен стаж от 1 година и 3 месеца.Имаме голям проблем с нощния сън ,или по скоро с липсата на такъв.Дребния се буди на всеки час и без да суче не заспива,много е изтущително както повечето от вас знаят.С това се примирих вече,но не е единствения ни проблем.За съжаление никой освен мен не може да приспи детето,плаче ужасно докато не отида аз да го приспивам.По принцип не заспива на гърда,насуква се ,после си взима бибата и така заспива.Защо тогава не дава друг да го приспи.Приемам съвети всякакви.В случаите ,в които опитва друг да го приспи задължително му давам да суче преди това.

# 738
  • София
  • Мнения: 6 181
Нощният сън поне при нас беше накъсан заради никненето на зъбките. След излизането на последните нещата доста се успокоиха.  Peace Но на теб този момент вероятно ти  е далечен...
За приспиването за съжаление не мога да дам съвет, може някой да има подобен опит.

# 739
  • Мнения: 732
Ако наистина не спи спокойно заради зъбите,значи имам сериозен проблем,още нямаме нито един зъб и още дълго ще го мъчат.Но не съм сигурна,че е от това,защото спи неспокойно само нощем,следобед спи по 2 часа непробудно.

# 740
  • Мнения: 11 607
Позволих си да пусна

НОВА ТЕМА


Весело посрещане на новата 2013 година! Hug

Общи условия

Активация на акаунт