Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 15 -та част

  • 19 338
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 427
Добро утро мили мои,как спинкахте?Аз не много добре,будих се до 00,после бебка като се размърда... #Crazy , нищо,така съм спокойна,вас боли ли ви понякога от мърдането на бебковците?  newsm78 Вчера свършихме със спалнята,цял след обяд помагах на мъжо да чистим,обаче остава още детската да се оправи и изчисти,да чистим коридора кухнята остъкленото....абе има си още много работа,но нали в събота мама ще идва,та ще ми помага.И така,като е готово всичко ще снимам,че Звезди ми се е заканила с тези снимки  Sunglasses Хубав ден ви желая,и мамета бъдете спокойни,темата е най-късметлийската и най-позитивната,в нея са най-борбените същества.Обичкам ви  Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 4 651
Да емси, боли ме от скоро. Явно вече наедря младежът и улучва някакви чаркове. Аз пък се ококорих в 4. Имах газове  Embarassed, а на дребния това никак не му харесва и се мята здраво. Чудя се какво да ям днес. Напоследък все съм така, колкото и да се старая да избягвам газообразуващи храни  newsm78
Докато кукувах взех, че четох из форума за деца с проблеми и съвсем се сдухах. И без това ми е страх голям заради всички лекарства, които пих, що четох не знам  Cry

# 737
  • Мнения: 427
Ахааамммм,искам по бързо да минава времето и да си я гушкам и цунка,и мачкам  #Crazy Я да ви питам какви памперси ще ползвате,аз се двоумя между Пуфис,Памперс и Иви Бейби  newsm78

# 738
  • Мнения: 1 798
Емсичка, категорично Памперс.

# 739
  • Мнения: 4 199
аз съм като че ли най-доволна от Пуфиса, в болницата старшата акушерка също тях най-много похвали, но и Памперс ползвам.

# 740
# 741
  • Мнения: 2 211
Здравей мила, добре дошла в клуба   bouquet  bouquet  Идвай тук да си лежим и да си бъбрим  Hug  След малко ще се включат и другите поспалани или те може би чакат новата ни тема, за да цопнат направо там.

# 742
  • Мнения: 894
Ох, момичета, от сутринта 3 пъти започвам да пиша и все нещо се обърква и не мога да се включа.
Фея, останах в клиниката една нощ. Слагаха ми венозен антибиотик, но имам изписан Зинат 500 мг. за 5 дни 3х1 т. Съвсем леко еднократно кафяво зацапване имах при първото ходене до тоалетна и след това нищо. Вчера при ходене до тоалетна имаше на тоалетната хартия някаква леко оцветена слуз и това е. Друго зацапване засега нямам. Сега основно лежане една седмица. Всичко ще бъде наред и при теб. Нищо не се усеща, беше с пълна упойка. Успех утре! Hug
Дани, голяма си лудетина и истински ме разсмиваш! Laughing

# 743
  • Мнения: 2 211
Лали, тази слуз е цервикална слуз, нормално е да имаш такова течение. Аз ти казах, че всичко ще е 6 и бързо ще забравиш за манипулацията, изобщо не е болка за умиралка. Пък и Ставрев е много добър лекар. Сега от тук нататък - пазене!!!

# 744
  • Мнения: 258
Лали, Hugбраво!Аз първия ден след серклажа като излезнах от упойката не мръднах!иначе казаха 2 часа след манипулацията можете да ставате Rolling EyesАз обаче им казах, че не мога да ставам и ги карах да ми носят подлога LaughingНа другия ден гледам на хартийката в тоалетната въпросната слуз и това беше теча общо взето.Явно като се изправи човек и тези неща си се изхвърлят, за какво са ни? Hug
Звезди, тумбаланке чакам с нетърпение новата тема да се изсиля и там smile3502

# 745
  • Мнения: 560
ето мили мой и новата темичка :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=654842.0

ХАЙДЕ ЦОПВАЙТЕ СЕ В НОВАТА ТЕМИЧКА

Общи условия

Активация на акаунт