ШУМЕН - 20!

  • 109 764
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 370
Вивианка, кога ти е удобно?

# 121
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Преди обед ми е чудесно за една разходка и после взимам кухня и се прибирам.
Ние сме почти готови. Само чакам каката да и стане принцесата и да закуси.

# 122
  • Мнения: 4 370
Аз днес още в 8.30 бях навън.  Rolling Eyes Ако искаш да се уговорим за понеделник преди обяд. Къде ти  е удобно да се видим?

# 123
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Да, най-добре така да направим. Аз тръгвам от Оборище и също излизам сравнително рано. Навсякъде по центъра ще ми е удобно.

# 124
  • Мнения: 329
Привет, шуменки   bouquet

И аз ще съм такава за около месец и имам питане  Blush
Знаете ли къде има магазин за електроуреди втора употреба в града? Казаха ми за един магазин на пазара ама там е за нови уреди с транспортни дефекти и са доста скъпи  Confused

И още един въпрос кажете ми добър педиатър за всеки случай, ако ни се наложи  Blush

Предварително благодаря   bouquet

# 125
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Привет  wavey

То може да ги водят с транспортни дефекти в този магазин, но са си втора употреба колкото и лъскави да изглеждат (пиша го от опит) колкото им е гаранцията толкова и експлоатацията. Имах пералня купена от този магазин изхвърлих я месец след края на гаранцията.
Педиатър не смея да препоръчам, май почти всички са на едно ниво.

# 126
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Момичета, да знаете салон, в който предлагат терапия за коса на Милк Шейк? Мястото, където ми я правиха, вече не я предлага  Sad

# 127
  • Мнения: 970
Привет  wavey

То може да ги водят с транспортни дефекти в този магазин, но са си втора употреба колкото и лъскави да изглеждат (пиша го от опит) колкото им е гаранцията толкова и експлоатацията. Имах пералня купена от този магазин изхвърлих я месец след края на гаранцията.
Педиатър не смея да препоръчам, май почти всички са на едно ниво.
Без да е като реклама майка ми си купиха чисто нов хладилник от там, с транспортен дефект и вече няколко години го ползват без проблем, може и да има втора употреба, но определено има и чисто нови.

# 128
  • Мнения: 329
Привет  wavey

То може да ги водят с транспортни дефекти в този магазин, но са си втора употреба колкото и лъскави да изглеждат (пиша го от опит) колкото им е гаранцията толкова и експлоатацията. Имах пералня купена от този магазин изхвърлих я месец след края на гаранцията.
Педиатър не смея да препоръчам, май почти всички са на едно ниво.
Без да е като реклама майка ми си купиха чисто нов хладилник от там, с транспортен дефект и вече няколко години го ползват без проблем, може и да има втора употреба, но определено има и чисто нови.

Благодаря ви че споделихте  Peace
За мен няма значение дали са втора ръка или с транспортни дефекти - въпроса е че са много скъпи. Търся готварска печка и цените бяха 600-700лв.  Shocked За толкова пари ще си купя нова  Naughty
 Търся нещо до 300лв, а не двойно  Crossing Arms , за това търся втора ръка.
Посъветваха ме да питам някой таксиметров шофьор  Wink

Хубав ден ви желая  Peace

# 129
  • Мнения: 4 370
Или може да си купиш печка от ръка. Каква точно си търсиш - тип Раховец или от тези с керамичните плотове?

# 130
  • Мнения: 329
Може и с керамичен плот, може и с нормални котлони, но поне един от тях да е бързозагряващ. Купуването от ръка ме притеснява заради липсата на гаранция  Confused Какво ще я правя ако след 2 месеца се повреди...

# 131
  • Мнения: 4 370
Е да! Не се сетих за гаранцията. Мислех си че ако опишеш какво точно търсиш, може тук някой да предложи нещо подходящо, но пък гаранция няма.

# 132
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Сякаш съм останала с впечатлението, че летните месеци повечето ел. уреди имат промоционално намаление в по-големите магазини (ако не търсиш определена марка и модел разбира се) в поредни години си взехме ел. печка, хладилник, двата климатика и втората пералня последно. Преди 3 години така се сдобих с моята мини печка (така си я наричам понеже фурната ми е по-тясна), с две котлончета едното бързозагряващо много прилича на Раховеца. А цената беше повече от приемлива, върти ми се сякаш из главата нещо като 250 или по-малко, не беше със сигурност по-скъпа. Но мъжа ми пък обикаля и разглежда сам (аз бях с вече голям корем  Laughing ) промоциите може би към месец.

# 133
  • Мнения: 329
От магазините за елетротехника знам само Техниполис в Тракия и Зора на пазара. Тия дни ще провера във втория.
В технополис са ми скъпички печките  Embarassed

Иначе от промоции е най-изгодно пазаруването  Wink

Вчера купих триколка от Детски свят и днес като захлади ще се возим  Heart Eyes
Ей, голяма жега, направо се чудя къде да се заврем да се разхладим  ooooh!  Купих и нови играчки че то по цял ден вкъщи се чудя как да се забавляваме  Crazy

# 134
  • Мнения: 4 370
Ако си харесаш нещо от Техномаркет, мога да ти дам карта да ползваш 7% отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт