Прочистване на организма от паразити

  • 885 981
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 700
Адриана, можеш да съчетаеш с безглутенова диета. Имам подозрения, че много "народ" се храни в червата ни с пухкави, ароматни бели хлебчета...При мен има драстична промяна в състоянието на стом.чревния тракт към подобряване от премахването на глутена и маята.

stasy, откъде купувате диатомита?

Герито, направи си труда да четеш повече /от темата или др.източници/ Хиляди пъти написахме, че изследванията мн често НЕ показват наличие на паразити, но ги има. Ако не си си правила Основно Пречистване последните 6месеца, значи ИМАШ паразити. Така както ако не си чистила вкъщи от 2 седмици със сигурност е мръсно... Как да разбереш , че има или няма ефект прочистването.Ами слушай тялото си и душата си!

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 21:19 от Mislq

# 1 306
  • Мнения: 3 855
Адриана, можеш да съчетаеш с безглутенова диета. Имам подозрения, че много "народ" се храни в червата ни с пухкави, ароматни бели хлебчета...При мен има драстична промяна в състоянието на стом.чревния тракт към подобряване от премахването на глутена и маята.

Ами аз хляб почти не ям, даже започнах и да замествам млякото със соя.
Опитвам се да гледам и какво ям, като цяло да намалям храната.
Но ето днес, сутринта изпих диатомита с вода на гладно, после пих кафе (със соя), след това на обяд риба със зеленчуци и на вечеря пиле със салата. Това е.
И с извинение, даже не можах да отида и на тоалетна.  Tired

# 1 307
  • Варна
  • Мнения: 483
Адриана, можеш да съчетаеш с безглутенова диета. Имам подозрения, че много "народ" се храни в червата ни с пухкави, ароматни бели хлебчета...При мен има драстична промяна в състоянието на стом.чревния тракт към подобряване от премахването на глутена и маята.

stasy, откъде купувате диатомита?

Герито, направи си труда да четеш повече /от темата или др.източници/ Хиляди пъти написахме, че изследванията мн често НЕ показват наличие на паразити, но ги има. Ако не си си правила Основно Пречистване последните 6месеца, значи ИМАШ паразити. Така както ако не си чистила вкъщи от 2 седмици със сигурност е мръсно... Как да разбереш , че има или няма ефект прочистването.Ами слушай тялото си и душата си!
Както казах започнах да чета темата, но съм на 6та страница, а в момента е 88ма, то е все едно роман чета.
Не ми харесва това твърдение- Имаш паразити и край! Да слушам тялото си? Ами супер- имам чувството, че всичко ми е наред, хубаво и спокойно ми е, но в същото време хормоните ми са на дискотека според лабораторните изследвания.
Да, поне веднъж седмично правя пречистващ ден на плодове и чай, а на няколко месеца правя по-продължително гладуване.
Ако вие, Mislq, не може да ми отговорите, нека ми отговорят тези, които казват, че изкарват гадини. Какво точно имат предвид. Витиеват отговор, не ме устройва.
Щом няма изследване, което да покаже, щом няма реален доказателствен материал (буквално изваден от изпражненията), тогава как знаете, че сте се отървали от паразити?
Чайовете и добавките, които пиете може да влияят на хормони, на перисталтиката, може и плацебо да е. Щом се чувствате добре- ОК, но сами за себе си как знаете, че това са паразити?!
Не се заяждам, щом съм тук и си правя труда да чета и питам, значи ме интересува наистина.

# 1 308
  • Мнения: 33
1. ЧАЙ ОТ ЛАЙКА - силно концентриран по 2 пакетчета на 200мл 3 пъти на ден
2. КОКОСОВО МАСЛО 1-2 суп л-ци на ден
http://www.himalaya.bg/product/325/bio-kokosovo-maslo-studenopresovano-300ml.html

3. ПРОБИОТИК
Винаги се започва с пробиотик, който съдържа 2-3 щама пробиотични бактерии./един месец/.
След това се продължава с такъв който има 4-5-6 щама, после 6-7, 8-10,  10-13-14 щама. Целта на това правило е червата да се заселят отново с унищожените от паразитите имунни клетки, както и да поправят тежките последствия от всички лекарства и глупости които сме изпили, за да се възстанови имунната ни система.
http://www.afya-pharmacy.bg/productbg/365     - Линекс гастро / Linex gastro капсули
3 щама

http://www.marvi.bg/akciq-maxmedica-kolastra_chetiri-shtama-prob … 0-kaps-14010.html                     -  с Коластра 4 щама

https://remedium.bg/probiotics/genesis-laboratories-proviotic-ve … iotic-10caps.html                                                -  не безизвестния с кокиче

http://www.marvi.bg/promo-vitagold-probiotik-komplex-podpomaga-b … -bonus-13232.html  Пробиотик+Пребиотик 7 щама   

http://www.multipharm.eu/product/2717/bio-kult-candea-bio-kult-k … iteta-60kaps.html       - С екстракт от семки от грейпфруд и чесън 7 щама.


https://herbamedicabg.com/hranitelni-dobavki/pro10biotik-pro10biotics.html  - 10 щама

http://apteka.framar.bg/30026803/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D1%83 … B0%D0%BF%D1%81-60   - 14 щама

4. Прополис - 2 пъти на гладно по 20 капки
Клеевата тинктура     -   https://www.pharmalife.bg/khranitelni-dobavki/imunitet/kleeva-tinktura-30-25ml-
5. Пчелен мен - поставяйте във чай или сок, но да е чист пчелен мед
6. Аз приемам и Тройчатка - сутрин и вечер по 1 капсула, мисля да продължа поне 3 седмици.
7. Смляно ленено семе в кафемелачката 1 суп. л-ца със 3-4 суп л-ци кисело мляко. Да се приема на гладно. Но започнете със половин чаене и бавно увеличавайте. Не варете лененото семе. При висока температура обвивката му е канцерогенна. Лененото семе може да предизвика болки в червата, ако там има паразити. Това е признак, че наистина ги има и сте ги раздразнили. Ако не може да издържате на неприятното чувство, поне 1-2 дни в седмицата взимайте по най-малко 100гр. сурово тиквено семе и 15 мин след това приемате чай от сена. Дъвчете хубаво семките до каша. След час може да се храните. Аз използвам Био сурово тиквено семе. Другото семе нещо не ми действа, даже няма и мирис на тиквено семе.
8. Тиквено семе - вече го написах в т.7
9. Понеже в нас има много чайове, не всеки ден, но все пак си правя от глухарче, сухи кори от нар, вратига. С вратигата внимателно, че е отровна, така, че не повече от 1 чаша и то на три пъти през деня, може и мащерка.
10. И нещо много важно - хранителния режим. Всички месеци до сега не бях успяла да сменя начина на хранене и не изкарваш паразити. Започнах с големи количества моркови и ябълки, както и много фрешове.
Спирате всички храни, които дразнят стомаха и червата. Изключи от менюто си всички пържени храни, тежки меса, остави само супер сварено чисто- пилешко месо, без кожи и др.. Изключвате сиренето, кашкавала, салами, пикантни ястия, подпрвки - черен пипер и други такива -  те са трудно смилаеми и несмилаеми даже. Хляб, тестени изделия, сладкиши - глутена дразни червата и може да увеличи - кървенето на червата, безалкохолни напитки -всички без изключение.

Оставяте си кисело мляко, ориз - по възможност кафяв, картофи - не пържени, салати - домати, краставици, пекани червени чушки, без - прясно зеле - то дразни. Кисело зеле може. Зелен фасул, Яхнии от кромид лук, праз манджи със пилешко. Старият фасул манджа и лещата - задължително пасирани. Млечна салата, кефир. Включи зехтин за салатите и манджите и супите - те без фиде, заради глутена. Зехтина в манджите се добавя след като сте сготвили манджата или супата, още докато е вряща и се забърква и се отстранява от котлона, така се запазват свойствата му. Много е полезен за стомаха и червата, но кокосовото масло няма равно.
СОК ОТ МОРКОВИ + СОК ОТ ЯБЪЛКИ - това е кошмарът за паразитите - Също както кокосовото масло, прополисът и пчелният прашец и него го пускаш в чая - 1 кафена лъжичка на всяка чаша чай три пъти дневно.
Морковите съдържат вещество, което убива всички червеи, паразити, бактерии и др. такива, които са в почвата и които го нападат постоянно. Забравих как го наричаха. Това вещество се съдържа в сока от моркови. Паразитите се унищожават, умират като се хранят с него. Това вещество в морковите представлява неговата имунна система. Така, че - СОК ОТ МОРКОВИ + СОК ОТ ЯБЪЛКА В СЪОТНОШЕНИЕ 70% ЗА МОРКОВИТЕ И 30% ЗА ЯБЪЛКИТЕ.
11. Витамин С - 1гр. на ден + витаминА и витаминЕ. Така витамин С се усвоява. Може да взимате допълнително и мулти витамини, но прочетете какво е количеството на витС в тях така че дозата му с приетия муливитамин да е 1 грам на ден
12. Вече си купих и масло от черен кимион - много съм доволна. Наистина съм много доволна, но не знам дали е защото е в комбинация със всичко останало.
И сега да припомня за един пост на потребителка, която разказваше как в едно семейство жената живяла здравословно, поддържала специална диета, а мъжа пиел, пушел и хапвал каквото му харесва. След изследване паразити били открити във жената, но не и в мъжа. Разбира се, че е така, защото при хранителния режим на жената се изхвърлят паразити, а при режима на мъжа се получава запек и подут корем. За да се размножават паразитите е необходимо вредна храна, алкохол, сладко и цигари. Не помня, а и нямам време да търся, коя беше потребителката, която беше разказала историята, но ако го чете нека отговори: Мъжът не е ли с наднормено тегло и огромен корем? Прочетете последната публикация от миналата страница на deizi 1954. Няма смисъл да я копирам. Много добре го е описала. Не е лошо да направите биорезонансна диагностика.
И ТУК Е МЯСТОТО ДА БЛАГОДАРЯ НА ЖЕНАТА, КОЯТО МИ ПИСА И ТОЛКОВА МНОГО МИ ПОМОГНА. БЛАГОДАРЯ ТИ! ТИ СИ АНГЕЛ! ПОЖЕЛАВАМ ЖИВОТ, ЗДРАВЕ И БЛАГОДЕНСТВИЕ НА ТЕБ И ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО!
Да предупредя всички, че докато правите лечението, може да сте повече нервни, да ви се пуши или пие. Имайте предвид, че една част от бактериите и паразитите обитават матката и уретрата. Следователно те могат да бъдат предадени по полов път. В началото ми беше много трудно, режим, хранене и самото усещане. Всяка сутрин, като стана близо 2 часа приемам ту едното, ту другото. Почти не излизам от нас. Ноктите ми за момента са станали толкова твърди, че не мога да ги изрежа, а те бяха крехки и чупливи. Но все още ми пада косата и все още имам едно лющене на ръката. Вече почти не се вижда, но все пак си го има. Надявам се нещо да не съм пропуснала и се надявам да съм ви била полезна.

# 1 309
  • Мнения: 18
Лино, радвам се, че се чувстваш по-добре.

И ДА ТОВА Е НАИСТИНА ОТ КОКОСОВОТО МАСЛО И ОТ МАСЛОТО ОТ ЧЕРЕН КИМИОН, ПРОБИОТИЦИТЕ, МЕДА, ПРОПОЛИСА, СОКА ОТ МОРКОВИ И ЯБЪЛКИ. Мога да те уверя, защото вече го знам от моят опит и наистина резултатите са мноооооооого добри.

Само да обясня, че чаят от лайка е специално за теб, за да успокоим стомаха.

Капките от прополис /Клеевата тинктура    -   https://www.pharmalife.bg/khranitelni-dobavki/imunitet/kleeva-tinktura-30-25ml-

НЕ СЕ ПИЯТ НА ГЛАДНО, А СЕ СЛАГАТ В ЧАЯ, ЗАЕДНО С МЕД, НАЙ-ДОБРЕ ЩЕ БЪДЕ, АКО МЕДА Е ОТ БЯЛ ТРЪН, който да се сменя с  ПЧЕЛЕН МЕД + ПЧЕЛЕН ПРАШЕЦ + КОКОСОВО МАСЛО/1-2 ЧАЕНИ ЛЪЖИЧКИ/. Чаят не трябва да е горещ, а топъл, за да не се унищожат полезните съставки на всички неща които сме добавили. Приема се три пъти дневно, ще напиша рецептата за чая.
Останалото количество кокосово масло - до 2 супени лъжици дневно може с мед или чисто, може да се добавя в топло кафе, мляко с ориз, кремове и т.н.

МЕДА НЕ СЕ КОМБИНИРА СЪС СОК, той се приема заедно с масло - някакво - кокосово, сусамово, орехово, за да се усвоява по-добре. Това е правило - за консумацията на мед по принцип, или с ядки. Не се консумира само мед.

Смляното ленено семе - дразни стомаха и червата, НЕ е заради ПАРАЗИТИТЕ , МОЖЕ ДА ОБОСТРИ ЯЗВА И ДОРИ ДА ПРЕДИЗВИКА ЧРЕВЕН ДИСКОМФОРТ, дори кръвоизлив, ако се прекали с употребата или не се консумира по правилния начин, особено АКО ИМАМЕ СЛАБИ ЧЕРВА, А ТОВА Е ТАКА ПРИ ЧЕРВА ПЪЛНИ С ПАРАЗИТИ.
Така, че ако някой държи да го приема, то това трябва да е под формата на ЛЕНЕНО МАСЛО, НО ТОВА МАСЛО ИМА ПОДКРЕПЯЩА И ПОДХРАНВАЩА ФУНКЦИЯ, КОЯТО НЕ Е СВЪРЗАНА С активното УБИЙСТВО НА ПАРАЗИТИ.
ТИКВЕНИТЕ СЕМКИ - ТЕ СЪЩО ДРАЗНЯТ СТОМАХА И ЧЕРВАТА,ТАКА ЧЕ ВНИМАТЕЛНО, затова СМЛЕНИ + МЕД или в комбинация с коксово масло, с малко мед.

МАСЛОТО ОТ ЧЕРЕН КИМИОН Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.  КОКОСОВОТО МАСЛО също. ПРОПОЛИСА също.

ПРОБИОТИЦИТЕ СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ, ЗАЩОТО ТЕ СА ТЕЗИ КОИТО СЕ БОРЯТ С ПАРАЗИТИ, ВИРУСИ, МИКРОБИ, БАКТЕРИИ И ПРИ НАЛИЧИЕТО НА ТАКИВА В ЧЕРВАТА НИ, ТЕ ПРОСТО НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ВЕЧЕ. НЕОБХОДИМО Е ДА БЪДАТ ВЪЗСТАНОВЕНИ, ВЪЗОБНОВЕНИ ЗА ДА ИМА КОЙ ДА СЕ БОРИ С ТЯХ И ВСИЧКИТЕ ИМ МИЛИОНИ ЯЙЦА.

Сокът от моркови + сок от ябълки - до 1 литър на ден, разпределен в два приема, но прясно изцеден, без да се оставя втория прием в хладилника - горещо препоръчвам, заради веществото съдържащо се в морковения сок, което унищожава паразитите.

Хранителния режим е препоръчителен поне за 3-4 месеца, ако ви е трудно да го спазвате, ПРАВЕТЕ САМО ТОВА КОЕТО МОЖЕТЕ. Идеята е  да се разтовари организма от токсините - нашите и тези от паразитите. Знаете, че те отделят своите вещества/урина, екскременти и прочие/, които безумно затормозяват и без това слабата и едва мъждукаща имунната ни система, плуват в кръвтта ни и прочие. Затова са нужни пробиотиците, сока от моркови + ябълки, пчелният клей. Изчистване на кръвтта, черен дроб, бъбреци - това се прави и с чайове ще пусна линкове за това.

А черният кимион и кокосовото масло са безкомпромисните убийци на паразитите и освен това дават енергия и храна на клетките и на имунната система, те са СУПЕР ХРАНА.

Ето ги и витамините - 100% натурални на Алайв -

https://revita.bg/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0% … multivitamini-1g/
Необходимо е да се приемат ежедневно, както и пробиотиците, тъй като паразитите се хранят с нашите витамини и минерали и оставят нашите клетки без храна или в огромен недостиг на витамини и минерали и по този начин се нарушават всички механизми и функции в нашия организъм.

Ще напиша и рецепта за чая. Понеже поста стана дълъг, ще го оставя за следващия път.

Не ми каза,че имаш косопад? Веднага ще ти пратя какво да вземаш и ще ти обясня причината за него.

Иначе много се радвам, че вече усещаш разликата   Grinning Grinning Grinning













Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 11:11 от m.kote

# 1 310
  • Мнения: 2
В отговор на запитването от Гери. Когато прочистваме организма си чрез биорезонансна терапия,  предварително си правим диагностиката и след провеждането на определен брой процедури трябва да си направим контролна диагностика. Иначе няма как да разберем докъде сме стигнали с прочистването. Защото това е един дълъг и сложен процес. Добре е да започнем с препарати за засилване на имунната система и съответните билкови чайове според вида на паразитите. Също така много полезни в това отношение са и пептидите.

# 1 311
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Взех на мъжа ми Тройчатка, на предната страница прочетох за чай от вратига, мащерка, кора от нар, само не разбрах комбинация от 3те или всяка по отделно?

# 1 312
  • Варна
  • Мнения: 483
.

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 15:57 от //Герито//

# 1 313
  • Мнения: 18
tq i toi, добре взимаш Тройчатка, но защо не я комбинираш и с други продукти. Например ленено семе, някакъв чай против паразити (напр. вратига, мащерка, кори от нар или нещо друго). При мен например излизат, но благодарение на потребителка, която ми писа и ми направи схема, сега ги изкарвам без да ме боли, без да кървя и всякакви такива. Е, не са в такива количества, но все пак излизат. Аз пък се притеснявам, че постоянно излизат и се чудя дали пък това не е проблем, защото преди излизаха само с лекарства.
Имам и въпрос към всички повече информирани. Да знаете нещо за маслото от ЧЕРЕН кимион? Някакви страхотни отзиви четох. Някога били се спасявали от чума с него. Пък и било вълшебно срещу паразити. Но аз вярвам на отзиви от хората, които са тук и разказват подробно.


Лино, идеята е да се изчистят паразитите неусетно, плавно и изцяло от организма и това може да се постигне без лекарства. Има достатъчно ефективни възможности за това. При това абсолютно безвредни и без никакви тежки последици за организма, нещо което не е валидно за лекарствата, които освен паразитите, биха могли да убият и теб. Освен това всяко лекарство може да се справи горе долу с определен вид паразити. Ако имаш няколко различни вида, ще трябва да пиеш лекарства предназначени за всеки вид поотделно. Да не говорим, че те не унищожават яйцата на паразитите, които ще се излюпят и  кръга става омагьосан и няма справяне с паразитите. Освен това не са само паразити, има и бактерии, микроби, вируси с тях кой ще се справи? Лекарствата за паразити не могат, те имат ограничения - един, два ,три вида паразити при това само възрастни индивиди, които например в твоя организъм може да ги няма. Значи трябва всеки да е абсолютно наясно какви точно паразити се ширкат в неговия организъм, да си намери точното лекарство според неговите паразити, пък трябва и да знае на какъв етап в тяхното развитие се намират и тогава да определи кое точно лекарство да приема. Т.е задачата става мисия невъзможна общо взето, да не говорим, че лекарствата за паразити са толкова токсични и отровни, че ако искаш да нанесеш трайни тежки последици за организма си може да се пият, но ако искаш да го излекуваш, просто не бива да се използват тези отрови.

Така, че схемата която ти дадох - черният кимион, кокосовото масло, пробиотиците, комбинираните витамини - натурални, а не синтетични, мед, прополис, пчелен прашец, сок от моркови+сок от ябълки нежно и постепенно ще унищожават всички паразити, техните яйца, вирусите, бактериите, микробите. И ще ги чистят с месеци, всеки ден по малко, по малко докато ги изхвърлим всичките. Точно така трябва да се чистят паразити - постепенно.  Затова трябва да се постоянства, всеки ден месеци наред, дори години, защото яйцата на паразитите имат период на развитие, някой от тях се излюпват след 7-8 месеца и ако спреш да приемаш нещата който ти описах да пиеш на третия месец например и приключиш с лечението, онези които ще се излюпят след 5-6-7-8 месеца отново ще развият във възрастни индивиди и в крайна сметка пак ще си имаш  паразити - отново. Така че е необходимо минимум 1 година да се приема всичко редовно, ежедневно. И накрая ще се превърне в начин на живот този режим, ще се превърне в превенция. Да не говорим,че това са неща супер полезни за всяка клетка на нашия организъм, това са най-полезните здравословни храни. С огромен брой витамини,минерали, и различни аминокиселини, които иначе няма откъде да си набавим с храната, независими дали се храним здравословно или не.

Трябва да се радваш,че ги изчистваш, нали това искаме всички, нали това е идеята, да ги изхвърлим от нашите тела, кой е казал, че това става само с лекарства. Напротив с лекарства не става, освен това последиците от лекарствата за организма са сравними с тежките последици от паразитите, даже те са по-лоши и от тях.

Последна редакция: пн, 06 мар 2017, 12:22 от m.kote

# 1 314
  • Мнения: 22
Здравейте, отдавна следя темата, тъй като съм убедена, че паразитите са причината за поне 95% от заболяванията и страданията на хората. До сега не предприемах сериозни мерки - само в отделни периоди вземах кокосово масло, тройчатка, диатомит, последно правих запер един месец. Явно така сме устроени, че докато не опре ножът до кокала, се почесваме и се самозалъгваме, че правим нещо за здравето си. Благодарна съм на всички, които споделят тук мнения и опит - от всекиго научих по нещо полезно. Накрая проумях, че е необходима стройна, всеобхватна и перфектно структурирана схема. Затова не знам как да изразя благодарността си към lino_reno и m.kote! Момичета, много съм ви задължена, каквото и да кажа, ще е малко! Бих искала да попитам дали ще е добре да се включи в менюто кичари. И за ПараПротекс - дали е наистина ефективен и без странични действия при продължителен прием. И дали е необходимо да се правят клизми, и колко често. И дали ще е от полза биорезонансна терапия, като допълнение към схемата.  
m.kote, моля, ако е възможно, сподели рецептата против косопад.

# 1 315
  • Мнения: 18
Здравейте, отдавна следя темата, тъй като съм убедена, че паразитите са причината за поне 95% от заболяванията и страданията на хората. До сега не предприемах сериозни мерки - само в отделни периоди вземах кокосово масло, тройчатка, диатомит, последно правих запер един месец. Явно така сме устроени, че докато не опре ножът до кокала, се почесваме и се самозалъгваме, че правим нещо за здравето си. Благодарна съм на всички, които споделят тук мнения и опит - от всекиго научих по нещо полезно. Накрая проумях, че е необходима стройна, всеобхватна и перфектно структурирана схема. Затова не знам как да изразя благодарността си към lino_reno и m.kote! Момичета, много съм ви задължена, каквото и да кажа, ще е малко! Бих искала да попитам дали ще е добре да се включи в менюто кичари. И за ПараПротекс - дали е наистина ефективен и без странични действия при продължителен прием. И дали е необходимо да се правят клизми, и колко често. И дали ще е от полза биорезонансна терапия, като допълнение към схемата.  


Здравей!

За ПараПротекс имам обратна връзка. Разговаряла съм с хора, които са го приемали. Отзивите не са удовлетворителни. На някой хора не им понася и го спират, а при повечето ефекта е никакъв, т.е не изчистват паразитите. Не смятам, че е нужен. По-горе споделих как аз изчистих много тежки паразити, очевидно това работи и при Лино, защото я запознах със схемата ми на лечение, която е абсолютно безопасна и мнооооого полезна и най-вече ефективна. Аз имах много тежки паразити, които унищожих за няколко месеца - 2-3 и продължавам да го правя, защото осъзнах, че така подхранвам и подпомагам организма си и освен това ще държа на страна нови кандидати от паразити за моя организъм. Сигурно има и други работещи неща, но когато те са откъслечни и единични, няма да доведат до ефективност, или до частични резултати, което пак е същото - ниска ефективност.

И да права си, че е необходима стройна, всеобхватна и перфектно структурирана схема. Всяка  нещо което поставям в тялото си от водата която пия, мине се през очистителен хранителен режим е стратегия, абсолютно целенасочена и не е случайна.

Дава се храна на организма в случая по-гореизброените неща, които са полезни за нашето тяло, клетки, имунна система и същите тези хранителни вещества са УБИЙЦИТЕ ЗА ПАРАЗИТИТЕ, ВИРУСИТЕ, МИКРОБИТЕ, БАКТЕРИИТЕ ПОРАДИ ТЕХНИЯ СЪСТАВ. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТОЧНО ПОДБРАНИ С ИМЕННО ТАЗИ ЦЕЛ. МОЯТА ИДЕЯ БЕШЕ ДОКАТО СЕ ХРАНЯ - С ХРАНАТА  КОЯТО ПРИЕМАМ ДА УБИВАМ ТЕЗИ ГАДИНИ В ТЯЛОТО СИ, А НЕ ДА СЕ ИЗМЪЧВАМ С ЛЕКАРСТВА И ДРУГИ ТАКИВА НЕЩА.

ЗАПЕР - за един месец е абсолютно недостатъчно, по-горе обясних защо това е така. Тази тема в подробни обяснения е сложна и изисква доста обяснения, затова в момента няма да се спирам на нея.
 
Относно клизмите - би могло да се правят, но не всеки ден или често, защото това ще наруши микрофлората на червата, и киселинната среда на червата, т.е РН-то, което може да е пагубно за чревната  имунна система, особено ако не се прави с правилните неща, по правилния начин.
АКО ИСКАШ ДА ПРАВИШ КЛИЗМИ - ВКЛЮЧИ В МЕНЮТО СИ ПРОБИОТИЦИ ЕЖЕДНЕВНО, ТОВА Е НЕЩОТО ОТ КОЕТО ИМАТ НУЖДА ЧЕРВАТА НИ - ИМАТ НУЖДА ОТ ПОМОЩ СРЕЩУ ПАРАЗИТИТЕ, ТЕ ДЕЙСТВАТ И ОЧИСТИТЕЛНО И ВСЪЩНОСТ ТЕ СА НАШАТА ИМУННА СИСТЕМА. КЛИЗМАТА ИЗВЪРШАВА МЕХАНИЧНО ОЧИСТВАНЕ И ТОЛКОЗ.
ПЪК АКО СЕ НАПРАВИ И С НЯКОЯ ХИМИЯ, ВМЕСТО ДА ПОМОГНЕШ НА ЧЕРВАТА, ЩЕ ГИ ДОУБИЕШ И ЩЕ ПОМОГНЕШ НА ПАРАЗИТИТЕ ДА СЕ ЧУВСТВАТ ОЩЕ ПО КОМФОРТНО, ЗАЩОТО МОЖЕ ДА НАВРЕДИШ НА РН-то на чревната микрофлора и да унищожиш нашите - добрите бактерии, които представляват нашата имунна система.

ТАКА, ЧЕ ЗА ДА ПОДПОМОГНЕШ организма си в битката му срещу паразитите, трябва да подсилиш добрите бактерии в червата, ПОНЕЖЕ ТЕ УМИРАТ В БОРБАТА СРЕЩУ ПАРАЗИТИТЕ И ТЕХНИТЕ ЯЙЦА - това са лактобацилите и бифидобактериите, които са само 15 на брой, т.е прием на ПРОБИОТИЦИ, ВМЕСТО КЛИЗМА.

Биорезонансната терапия би била от полза при всички положения, нооо и там има много неща, които трябва да обясня в доста постове. Най-важното при нея е срока и възможностите на уреда/апаратурата, с който се осъществява терапията. Изобщо една, две, процедури няма да са достатъчни.

# 1 316
  • Мнения: 22
Искрени благодарности за бързия и изчерпателен отговор! За мен е от изключителна важност да съм наясно с основните неща.  В момента съм в чужбина, но трябва да се прибера по-скоро, да си набавя всичко необходимо, и да започвам.
Убедена съм, че това е най-разумният начин за справяне с нашествениците. Моля се само да не е прекалено късно в моя случай.
Още веднъж благодаря! Има още 2-3 въпроса, на които все още търся отговори, но да не досаждам с питания сега, ще бъде по-натам.

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 09:43 от Chara Alf

# 1 317
  • Мнения: 11 378
Дъщеря ми /11 г/ има атопичен дерматит след ваксина и едно дълго разстройство като дете /6 месеца диария/   

Тостово е алергична е към:
Цитруси
Моркови
Карве белтък  и лактоза
Прах
Котки

Все пак не е тествана за всичко и съм много умерена към приема на нови неща. Все ми се струва, че е възможно да има паразити, които да са причината.

Как бихте ме посъветвали да я изследвам и къде?
Какво мога да и давам за да се изчиства меко и без драстични лекарства и схеми.

# 1 318
  • Мнения: 107
спрете фруктоза и глюкоза ефекта е много бърз захар може даже и бяла т,е, спрете сладки неща произведени в България като бонус и ще отслабнете

# 1 319
  • Мнения: 2
Здравейте,понеже не мога да изчета всичко изписано,искам да попитам има ли някой,който е пил сладък пелин и най-вече,ако може да препоръчате производител.На пазара цените са в интервал от 13 до 70лв и съм объркан какво да избера.

 Виж тук.Имат и тройчатка. http://organiclife.bg/product/1392/pelin-tinktura-100ml.html

Общи условия

Активация на акаунт