Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 106

  • 40 675
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 064
Ами да Лор, абсолютно си права, ако е Халил, Алев е най-голямата заплаха за него. Тя можеше да го разкрие и изобщо не би се поколебала, като се ядоса.

Аз Курдет го изключвам и заради това, че не мога да съзра мотив при него. Принципно движеща сила на престъпленията са любов и пари, както и влияние, власт и други неща, произхождащи от парите. При Халил ги има тези условия, при Кудрет - не.

Във всички случаи Халил направи една голяма грешка, която го издава, че не е чист - застреля Музо.

Късмет, мерси за темата.

# 2
  • Мнения: 3 547
късметче, благодарности за новата тема  Heart Eyes







Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 12:21 от lor

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Късметче Благодаря за новата тема  Hug
Аз пък да ви кажа все си мисля че е твърде очевадно да в Халил и нарочно ни навеждат на там а всъщност ще се окаже някой който дори не подозираме.Въпреки че с това описание отговарят много малко мъже.Изключвам Али, Асъм и Кудрет.И оставам Халил и Алпер но пък ни беше казано в анонс че е човек от миналото на Алев newsm78
А покрай смъртта на Алев никакво разследване.Никой не провери нещата й компютъра , снимки , студиото или пък за някакъв бележник.
А така не ни дадоха кой кого е преластил в нощта на катастрофата.

# 4
  • Мнения: 0
Късметче, благодаря за темата! Hug
Пипи, това с прелъстяването Алев го каза на майка си, когато говориха последния път "Всъщност той те прелъсти преди злополуката" за втория си баща, фрагманът тогава ни подведе  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 547
Късметче Благодаря за новата тема  Hug
И оставам Халил и Алпер но пък ни беше казано в анонс че е човек от миналото на Алев newsm78

А така не ни дадоха кой кого е преластил в нощта на катастрофата.


Бахман беше човекът от миналото, когото Алев срещна отново в нощта на смъртта си.
Тя го беше срещала и преди, когато Халил я заведе в къщата и после също, когато тя отиде и завари Селим там да го лекува.
Това беше срещата с човек от миналото.

Относно прелъстяването - това беше реплика на Алев към майка и, когато я обвиняваше, че е прелъстила настоящия си мъж още преди да загине бащата на Алев.

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 22:10 от lor

# 6
  • Мнения: 3 547


и с какъв неугасващ копнеж Халил продължава да гледа към Айлин, дори в деня на сватбата си

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 22:10 от lor

# 7
  • Мнения: 1 064
А може би като не ни оставят друг заподозрян, освен Халил, а същевременно ни показват колко е измъчен, как страда, да ни карат да мислим, че има някой друг, някой, за когото не знаем, а в края на краищата да се окаже, че лошият е Халил. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Все още имаме едно голямо неизвестно - що ще дири Айлин през 2013 в Иран. Този детайл все още остава извън цялата картинка.

# 8
  • Мнения: 234
Късметче, мерси за темичката Hug
Бланка, според мен мисля ,че в 2013, Айлин приема самоличността на Лейла и така се подвизава в Иран, а за диренето- може би все още   Селим.
На снимката по-горе на масата, Качулаткото прилича на Халил, по ръст и по ръчички поне Peace

# 9
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Хайде, приятно гласуване!  Hug Mr. Green

# 10
  • Мнения: 234
Късметче, може ли още една опция- Саймън, или негов човек, тоя движи половината филм, що не и това, за да защити Бахман

# 11
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 nikita, готово  Peace

# 12
  • Мнения: 234
Мерси, Hug метнах се на последната опция, щото включва и Саймън и такъв дето не сме виждали и такъв дето сме виждали,покрай него Mr. Green,въпреки,че за да се изплаши толкова Алев, много вероятно е да е Халил, но не ми се ще да е той.

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
jap17 , Lor благодаря ви много.Аз от толкова размисли и страсти започвам вече да се обърквам  #Crazy

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!  Hug

Не съм писала  много отдавна и много ми липсвахте!  Heart Eyes Hug Напоследък не съм ви и чела, но причината е, че много се запалих по "Son" и понеже бях по-назад със сериите, не исках да чета какво става нататък. Пак страхотен филм направи Байрактаров  smile3501

Искам много много да благодаря на Бланка и Лакуна за удоволствието да гледаме и този сериал преведен!  newsm20 smile3525 newsm51 Момичета, всеки път като пусна поредния епизод си мисля колко сте страхотни за целия ви труд!   bouquet Hug Hug Hug

П.С. - Вече ми остана да изгледам един епизод и с удоволствие ще чета темата и ще се включвам повече! Ловим ви!  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт