Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 29

  • 64 604
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Blagodarq za reakciqta, no ve4e snimahme, za sujalenie bez da imame subesednik zapoznat s cqlata vurtelejka. Blagodarq i za li4noto suob6tanie. 6te imam predvit va6ata gotovnost pri vseki sledva6t material po temata i se nadqvam da vnesem malko qsnota za masite, otnosno trudnostite okolo zabolqvaneto i le4enieto. Leka ve4er!

Абе, госпожо, каква журналистка сте, като не пишете на български, а на маймуница.....
Ние може да имаме среща с рака, ама не сме толкова тъпи. Всичките Ви кампании са едно голямо нищо. Защо си мислите, че като ни плюете и ние си мислим, че дъжд ни валии.....

# 721
  • Мнения: 1
Тая нощ нещо не ме хваща сън,та реших да почета кой какво е правил тези дни.Много ме подразниха "писанията" на тази новоизлюпена журналистка,първо кани събеседници,а на следващия ден обяснява ,че вече няма нужда от тях.МНого непрофесионално,ако изобщо са правили такъв репортаж. 

# 722
  • София
  • Мнения: 428
Привет на всички момичета!
Влязох в темата с желанието да споделя отново с вас прекрасното си настроение и чудесните мигове които преживявам, но чета, че някой си е позволил за кой ли път да навлезе неподготвен в така чувствителната за нас тема и се отказах от намерението си. Бунтува се вашата съвест и с право. Но мили мои коя от вас повярва, че някой ще ни даде форум за медийна изява и то да споделим за "трудностите" които срещаме, както се е изразила госпожата. Колко срамно и унизително звучи този пост. Та тя здравната система по-скоро се опитва да ни убие, отколкото да ни помогне. Всяка една от нас непрекъснато е принудена да се бори два пъти повече със системата, отколкото със заболяването. Но ние това си го знаем и отстояваме, защото сме жилави като тревата. Колкото повече се опитват да ни мачкат, толкова ставаме по-силни! Ето защо искам да ви пожелая един прекрасен и спокоен ден изпълнен с много положителни емоции!!!! Обичам ви и ви целувам! Ваша баба Маргич!

# 723
  • София
  • Мнения: 5 074
Ооооо, не  #Cussing out Престани с това "баба Маргич", защото ме караш да се чувствам дърта, сбръчкана и ненужна  hahaha hahaha hahaha

# 724
  • София
  • Мнения: 856
Добро утро   Nature Sunny  Nature Sunny
Ама това с журналистката искрено ме издразни-вчера в 11ч.кани ,а вечерта  вече били снимали  Rolling Eyes
Е то вярно,че аз съм забравила на кой канал ми е БНТ ,ама сега съвсем ми паднаха в очите

Хубав и успешен ден на всички

# 725
  • Мнения: 10
А аз си мисля ,че работата на тази журналистка  няма нищо общо с нас като заболели хора,  цялата дандания е заради някаква тяхна колежка Валя....някаква си ,даже не помня второто Й име (абе защо нямаме на клавиатурите И с чертичка отгоре newsm78 Joy ..трябва да обадя на производителите :35):...та не ,че и аз гледам БНТ, но веднъж мярнах, че правят някаква кампания за набиране на средства за тази жена ,която била с тежко онкологично заболяване.Така, че не се  косете, момичета!Не си струва  нервите, кой ще ни погледне нас ...като си има разните му там ...журналистки с рак?!
  Амазонка,не съм записала час още за ехото-в понеделник, другата седмица вече .И като пиете това кафе по обед що без мене бря #2gunfire..... Joy, ми обадете се де...ако ме искате. Hug

# 726
  • Мнения: 4 864
В нашата тема най-много реклами, най-много раздавачи на надежда и какво ли още не... Пфууу, що не ни оставят да си се радваме и споделяме, да си се жалваме, ами ни  мислят за толкова плиткоумни...   #Cussing out

# 727
  • Мнения: 1
Blagodarq za reakciqta, no ve4e snimahme, za sujalenie bez da imame subesednik zapoznat s cqlata vurtelejka. Blagodarq i za li4noto suob6tanie. 6te imam predvit va6ata gotovnost pri vseki sledva6t material po temata i se nadqvam da vnesem malko qsnota za masite, otnosno trudnostite okolo zabolqvaneto i le4enieto. Leka ve4er!

Този пост,написан на "маймуница",и все пак с правописни грешки,не говори никак добре за тази "журналистка",много непрофесионално е ,да ви кажа и обидно ми стана!Ние хора "втора ръка "ли сме,че не заслужаваме отговор на български език,който показва проява на уважение ?Извинете ме,но се ядосах! Naughty О,и да внесем яснота за "масите"???Така ли наричате българските жени?

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 09:36 от mimito@

# 728
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
Масите newsm78 #Crazy newsm78??? Наистина не звучи добре!!!
Искам да ви кажа и моето мнение по въпроса.
Според мен непрекъснато трябва да се напомня на жените, че трябва да ходят на профилактични прегледи. Не, че аз като съм ходила, не се срещнах с тази твар, но поне се надявам да съм го хванала на време Rolling Eyes, което няма как да стане ако не се ходи на лекар. Оправданията на моите приятелки да не ходят са много: Пари, време, неудобство и т.н.  А да не говорим, че в по - малките градове това е тема изместена на много заден план и неудобството и срама да се ходи на такъв лекар са големи newsm78 Начина на мислене е останал някъде назад в 19 и началото на 20 век. Ето сега например в общината ще идва подвижен ехограф за такъв преглед. Познайте колко ще отидат? Ама на този апарат нищо не се виждало, какъв бил сега пък този лекар, на мен нищо ми няма и т. н. и т. н. до безкрай!!!! Та в този смисъл Сис е права като казва, че дори и една жена да се вслуша, това вече е добро начало! Но колкото и да тръбят медиите, колкото и болниците да правят кампании, ако липсва чувството за самосъхранение и чувството за отговорност, както към себе си, така и към близките ти, нищо не може да помогне Naughty
А що се отнася до журналистите, знаем си ги, гледаме си ги, ядосваме им се и  за съжаление не стават по - интелигентни! Rolling Eyes
Желая ви прекрасен ден!

# 729
  • Варна
  • Мнения: 118
Здарвейте,
Тука цари хармония, е, малко е децентрализирана Laughing
Разбрах защо не гледам БНТ от години.
За Варненската група - хайде другата седмица да се видим, ама надвечер - че е по-хладничко. Към 18.00-18,30 може - денят сега е дълъг. Обадете се като сте във възможност.
Аз заминавам за Бургас за финалите на републиканското по водна топка. Стискайте палци и на моите момчета.
 newsm51

# 730
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
nanastef   fingerscrossed здраво за твоите момчета!

Напълнихме още една темичка момичета  Laughing Открих нова, заповядайте в нея

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663909.new#new

Моля ако някой има имформация за промяна на данни на първа страница да ми драсне едно ЛС, за да коригирам.

# 731
  • Мнения: 972
Солени целувки и слънчеви поздрави от Несебър!  bouquet
Пристигнахме,настанихме се.Хотелът ни е прекрасен! направихме първия плаж.Преди малко се прибрахме да се изкъпем и отиваме на вечеря и после шет мет по несебърските сокаци! Laughing

А на г-жа журналистката бих искала да ѝ кажа някои "интересни и цветисти " нещица,но не си струва да ме баннат заради нея! Mr. Green /ЖАЛКО ЧЕ ГО НЯМА ОНЗИ ЕМОТ ИКОН ОТ СКАЙП ДЕТО ДРАЙФА! ЩЕШЕ ДА Е МНОГО ПОДХОДЯЩ ЗА СЛУЧАЯ! Mr. Green/

п.п.Кой каза,че няма ударено И на клавиатурата си?! Я пробвай да натиснеш shift и Ь! Wink

Общи условия

Активация на акаунт