за коликите

  • 1 666
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Дъщеря ми беше със страхотни колики до края на 3 месец Sad Опитахме всичко което чухме, Водихме я на двама доктори, но така и не намерихме нещо което наистина да помага.
Топлите компреси успокояват до известна степен, а и сега когато става по-студено на бебчо ще му е много гот Wink .
Внимавай, ако даваш Бейбинос, понеже са с акохол и не трябва да се дават повече от един месец. Останалите капки като Еспумизан, Сап Симплекс и т.н. са на една основа и самите доктори казват, че са по-скоро за родителско успокоение, че си направила нещо.
Чайовете с анасон и копър са много газогонни. Криси страда доста докато не установих това и не ги спрях.
Освен на корема ти, като поотрасне малко, може да го слагаш и по очи на коляното ти.
Колкото и да ми е тъжно мога само да ти пожелая здрави нерви.

# 16
  • Мнения: 2 609
Цитат на: irenka
И при нас положението е лошо.Давам и Хип заедно с еспумизан и бейбинос,но резултат няма.Плаче някой път до посиняване,а на мен сърцето ми се къса че не мога да й помогна. Sad

Ох,при нас положението е абсолютно същото.Бяхме на еспумизан,сега сме на саб,но ревем та се късаме както се казва,че и аз понякога със нея,че немога да му помогна на миличкото Cry

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Единственото което мога да правя е да се моля по-бързо да преминават,но...за момента няма такива изгледи.Много се тормозя,наистина много плаче и нищо не помага.

# 18
  • Мнения: 255
Цитат
Ето линк към темата в съседния форум. Там съм се произнесла по въпроса


Много благодаря Sign Exclamation  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт