Как се става кучка?

  • 42 621
  • 458
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз се включвам в темата newsm03 От година живея с едно момче,ама нещо напоследък нещата куцат-май ще ставам кучка че така като съм добричка май не става.Та... за момчето- той вече си ме прие за даденост,нито ме пита как си добре ли си, гладна ли си жадна ли си, може ли да направя нещо за тебе, не е от този тип който си показва чувствата не е нежен, а за романтичност да не говорим newsm51. Случвало се е когато нещо се разсърдя и той чак тогава започва да ми се умилква.Май му харесва да се държат зле с него.

Напълно ти разбирам терзанията. И аз съм се чудила защо понякога т.нар. ми гадже не се интересува от мойте нужди, чувства, интереси и пр. По същия начин не си изразяваше чувствата, не е романтичен. Мислех си, че му идва от зодията, но не е сигурно. Но, макар да ме обявиха за прибързан преценител №1, го отдавах на лична индивидуалност. Обаче, колокото и да се заблуждавам, тези прояви са си чисто и просто нормалното поведение на един мъж, който вече се е успокоил, че жената си е вечно негова, вързана-завързана и няма нужда да се хаби.
Е, мен това ме дразни и не понасям подобно любовно поведение.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Успкоен или не, ако един мъж изпитва вътрешна потребност да е мил и нежен с момичето до него ще го показва и без ултиматуми. Или вашите мъже на са такъв тип, или просто не сте им мили вече. Нали не искате да ви разиграват театър, а в действителност да умират от досада? Simple Smile

# 197
  • в пералнята
  • Мнения: 1 037
Напрао сА пищисАх кат прочетох темата!
Чувала съм легенди за такива жени, ама никога не съм "срещала", тъй да се каже. А съм си мислила, че съм привлекателна. То до такава жена като авторката всяка би изглеждала по детски безлична, скромна и несъществена.
Според мен Бисето не само не е наясно със себе си, ами направо живее в друг свят. Толкова е загубила от достойнството, което твърди, че има, че не е истина.
Ама пращала смс-и, ама канила, ама гледала снимки във фб, ама следила, ама питала колко чифта обувки има, ама била дрисла, била дете, проучила какво закусва, как се казва третата й братовчедка по майчина линия, не можела да й стъпи на малкото пръстче... Shocked
Недей да обвиняваш другите, затова, че ти си лесна, нагла и безинтересна.  То е хубаво човек да си знае цената, ама трябва да се отчитат някои фактори  като инфлацията и търсенето на определен вид стоки  Wink 

С най-добри чувства от една писана!   bouquet

# 198
  • Мнения: 2 052
 Shocked
Темата е един път.

Нека съм полезна: авторката да се снабди с този наръчник по женски номера, които дават по-добри резултати при мъжете от прямата, директна заявка за интерес. Бонус е, че е написан от световен талант и съчетава полезното с приятното.

http://alba-books.com/alba-books/index.php?route=product/product … p;product_id=8632

Така се сваля льохман.  bowuu

# 199
  • Мнения: 131
Недей да обвиняваш другите, затова, че ти си лесна, нагла и безинтересна.  То е хубаво човек да си знае цената, ама трябва да се отчитат някои фактори  като инфлацията и търсенето на определен вид стоки  Wink 

С най-добри чувства от една писана!   bouquet

Ех, колко злоба, колко чудо ooooh! Безинтересна съм, вярно е Laughing Предпочитам с мъжете да си говоря за неща, различни от новата ми риза, прическа, цвета на лака на ноктите ми, чантите ми и броя обувки, които имам.

Иначе продължава да се мъкне при мен на работа за малко общи приказки, вчера даже ме осведоми, че предния ден не съм била на работа Rolling Eyes И продължава да ме лъже за съвместното съжителство, чак ми става смешно вече. Нещо се пошегувах във връзка с друга тема да вземе да си заживее с гаджето и ще види - и оня вика, че скоро нямало да се случи, не ooooh! Outta Joint Хем той я набърка в разговора, хем като казах и аз нещо, се изнесе по бързата процедура. Като в детската градина - "на-на-на-на-на, имаааам си гаджеее, ля-ля, нека тиии". hahaha

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без лични нападки, ако обичате...!
Нека квалификациите не са от обидно естество...!

# 201
  • София
  • Мнения: 865
BS,
много ми хареса стилът ти на писане, признавам си, че прочетох само първият и последният ти пост. Хареса ми. Харесва ми самочувствието ти - премерено беше (поне в първият пост  Party), въобще много ми харесваш. Обаче ето ти и моят съвет. Не си играй. Не искаш да си от другата страна - на мястото на "приятелката". Не наранявай хора, които не познаваш, само защото искаш да задоволиш някаква своя потребност на АЗ-а, само защото искаш да опиташ нещо ново, или само защото си оттегчена от този презадоволен свят в който живеем. Не наранявай това момиче. Била съм преди всичко от твойта позиция, докато, разбираш, колелото се върти, и в един момент минаваш от другата страна. Не искаш да си там, повярвай ми. За това не прави нещо, което не искаш сама на себе си да ти се случи. Намери си някой друг на който да приложиш всичко, което е в главата ти. Успех Simple Smile

п.п. От личен опит ще ти кажа, че такива мъже като този който описваш в последния си пост, не си заслужават. Чудя се дори какво прави една жена като теб да се занимава с подобен човек. Мъжа или си тежи на мястото или не съществува в моя свят.

# 202
  • Мнения: 131
На последните постове ще отговоря утре, че сега така съм подпалила, че дори не мога и да ги осмисля.

Намерих негова регистрация в сайт за запознанства от началото на март 2012. Дори е премиум-член, демек си плаща някаква сума на месец, за да има по-големи екстри там, не ги разбирам точно. Та там пише какво търси, цитирам по памет: Някоя, която да знае, че светът не свършва с рамките на града и страната, в които живеем; Някоя, която да не смята Паулу Коелю за мексикански фокусник; Някоя, която да различава бяло от червено вино.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

 #Cussing out

Егото ми е съвсем в киреча вече, та аз тоя съм го чела между другото последно на 20-годишна възраст, той е на 30 в момента бе! А при вината правя разлика и между доста сортове... Направо съм преквалифицирана. Да не се връщам и на външния вид, за който някои тук се бяха хванали, та искаха да ме изядат с парцалите. Къде Толстой и Скот Фицджералд, къде Коелю?? ooooh!

# 203
  • Мнения: 741
Такъв все още ли го искаш?
Все още ли искаш да си сваляш нивото?
Остани си на дистанция, за свое добро. Не ми се иска после да чета твоя тема колко си разочарована и наранена, и то не от темерутщината му, а от собствената си грешка да затънеш в л....на му. Уважавай се повече и си намери достоен мъж, който да е на твоето ниво!  Grinning     Peace

# 204
  • Мнения: 4 569
Та там пише какво търси, цитирам по памет: Някоя, която да знае, че светът не свършва с рамките на града и страната, в които живеем; Някоя, която да не смята Паулу Коелю за мексикански фокусник; Някоя, която да различава бяло от червено вино.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Кой знае на какви е попадал щом е с такива изисквания.  Crazy

# 205
  • Мнения: 1 743
Че какво му е на изискванията, то се вижда, че му връзват.

# 206
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Az па се чудя какво толкова Коелю е набеден  newsm78 в Бг. сложили сте му рамка и край, писател за менекенки и т.н.  Laughing

За  мен не е лош писател  Wink

Признавам си една книга съм прочела негова и то миналия месец , не съм на 2о, не съм мнекенка   Laughing Четивото бе приятно и леко  Peace
Но аз си падам по 'мръсници' като Чарлз Буковски , Хенри Милър и т.н.  няма да изброявам предпочитанията си  Mr. Green

Цитат

Някоя, която да не смята Паулу Коелю за мексикански фокусник

Той е бразилец  Laughing или твойта мека мара пише на изсуст  Sunglasses


Пича   Wink съдейки  по начина който се е анонсирал в сайта  Sunglasses има комплекси , ти вероятно тоже като гледам как реагираш  Hug


# 207
  • Мнения: 91
От Патка трудно се става Кучка  Grinning
smile3521

Не е невъзможно, но първо трябва да осъзнаеш защо си патка ...  #2gunfire

# 208
  • София
  • Мнения: 2 734
Мен лично това, което ме дразни в Коелю е, че не казва нищо ново, нищо свое. Всичките му писаници са заемки от философи, религии и притчи, писани векове напред. Но стилът му е лесен и смилаем и все пак това е начин до тези неща да се докоснат хора, които никога не биха ги открили, ако трябваше да ги четат в оригинал. Което е по-добре от нищо май...

# 209
  • в пералнята
  • Мнения: 1 037
Аз едно не разбирам, като е толкова зле тоз младеж, защо си се заинатила? Като ти е под нивото защо не се занимаеш с някой, който е на твоето ниво, ами буксуваш на едно място?

Общи условия

Активация на акаунт