Лято, море, планина ..., а на есен ЯСЛА :) - 5

  • 36 286
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
la vida loca, давай! Ти си човекът за пускане на новата тема  Grinning

Аз бях цяла седмица на работа, пълен работен ден. Бях забравила какво е. Тъкмо влязох в ритъм и то взе, че свърши.
Ева от четвъртък не е във форма. Хрема, кашлица и хленчеща. Снощи се оплака от болки в ухото. Помислихме, че е отит и капахме капки. Днес няма оплаквания. Температура няма. Причината може да са последните зъби, които трябва да избият. Дано бързо да й мине  Praynig

# 736
  • Мнения: 180
и ние бяхме като вас педито каза че било от кътниците
вече сме втора седмица в къщи и от 2 дни сме добре и се надявам така да си остане
и от понеделник пак на ясла дано да няма проблем

# 737
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
6o6ko, 2 седмици вкъщи заради това ли? Хрема+кашлица? Много време е това  Tired
Днес Ева спа 3 часа след обяд. Събуди се в 17ч и в 18:20 пак обратно в леглото. Успяхме да я изкъпем и я сложихме да си легне. Няма апетит през целия ден. Докато й мих зъбите не успях да видя венците как са. До сега проблем със зъбите не е имала. Всички, включително и горните 5-ти, поникнаха без да разберем. Тези 5-ти от долу май ще се окажат проблемни  Thinking Температурата й последно беше 37,7. Нищо не дадохме. Надявам се на една спокойна нощ.

# 738
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА
Хайде да изпишем и нея толкова позитивно и да сме си в помощ и подкрепа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт