Лакове за нокти - тема 61

  • 50 799
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Това тъмно червено ли е, с някакъв кафяв подтон?
Сетих се и за Диор Aztec Chocolate .... все на кафеви ме избива  ooooh!
Тъмно червеното е добра идея май, или пък това
http://i900.photobucket.com/albums/ac204/laquerista/Dor671Sun.jpg

# 721
  • София
  • Мнения: 3 328
Брех, не мога да измисля на рокля в цвят пепел от рози какъв лак да сложа. Иска ми се нещо по-ярко ама май не ми се вързва  ooooh!
ПП. Кафяво, ама .... имам едно шоколадово Еси, забравих му името.

Нещо в сиво? Графитено - сиво.

# 722
  • Мнения: 644
Момичета,

досега само четях, няма какво по - различно от пусканото да покажа, а и вие сте "хай левъл" в сравнение с мен Simple Smile

Сега имам едно питане и ще се радвам, ако ми отделите време и внимание.

Имах стъклена пила, купена в най - обикновен хипермаркет от Австрия, някаква напълно неизвестна марка. Миналата седмица обаче я счупих, за жалост. Подариха ми стъклена пила на Ейвън. Ей сега за първи път я ползвах и забелязах, че покритието й пада, като на места е вече неизползваема. Ще изкара може би още няколко пъти ползване. А покритието падна на местата, в които опира нокътят при пилене.
Австрийската я ползвах почти година и нямах никаква забележка. Препоръчайте ми хубава стъклена пила, но такава, която мога да купя от магазин, не ми се занимава с поръчки за такава дреболия.

Благодаря   bouquet

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Брех, не мога да измисля на рокля в цвят пепел от рози какъв лак да сложа. Иска ми се нещо по-ярко ама май не ми се вързва  ooooh!
ПП. Кафяво, ама .... имам едно шоколадово Еси, забравих му името.

Нещо в сиво? Графитено - сиво.
Dior - Gris Montaigne?

Ммда, струва ми се подходящ.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm10
Ако пък няма да има много бижута към тоалета, може и нещо с шимър, пак в графитено-сиво. Chanel Graphitе, може би.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ааа, без бижута, не търпя такива неща изобщо.
Благодаря ви, момичета! Ще видим на кое ще се спра. Може би цвета на обувките ще реши кой цвят лак ще избера Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 1 544
Според мен на пепел от рози шоколадово ще заспи направо  Peace

# 727
  • Мнения: 532
...Препоръчайте ми хубава стъклена пила, но такава, която мога да купя от магазин, не ми се занимава с поръчки за такава дреболия.

В много аптеки продават едни, които са без марка и с разни рисунки или камъчета в горната част, има ги в два размера. Моята е вече на пет години и не е мръднала Peace Просто питай продават ли стъклени пили, обикновено не са изложени.

Момичетата хвалят и тези на Перфект, но не съм ги пробвала и не мога да дам лично мнение Whistling

# 728
  • Плевен
  • Мнения: 339
Момичета, някой знае ли кое е този лак на Еssie

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Доколкото ми показа гуугъл "Secret stash".  Peace

# 730
  • Плевен
  • Мнения: 339
Доколкото ми показа гуугъл "Secret stash".  Peace

Благодаря ти Ивче Hug

# 731

Общи условия

Активация на акаунт