Почивна станция Изгрев на МВР Созопол

  • 4 862
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте . Искам да се извиня ако темата я има вече, но не намерих това което търсех.
Интересува ме някой има ли телефон на базата.  И какви са цените. Тъй като с моя "мъж" - (живеем на семейни начала).
Аз искам да отида с детето, докато той е в командировка там, но не знам как да процедирам, ако някой ми помогне ще съм му много благодарна.
А и да не забравя, някой ходил ли е скоро там и как е сега, чух че имало ремонт. 
 Hug

# 1
  • Мнения: 0
Здравей !
Не знам дали ще можеш да отидеш, защото всички почиващи са с карта, също така като нямате подписан брак, не знам дали няма да те таксуват като външен човек.
Ние тази година за първи път ще почиваме там, така,че после ще дам
актуална информация и снимки   Grinning
Весело лято !

# 2
  • Русе
  • Мнения: 40
Почивали сме в тази база през 2006 г. и през 2009 г. Повече няма да повторим. В момента Созопол е толкова презастроен, че за да стигнеш до плаж "Хармани" ти трябват около 20 минути пеш, а преди години по права линия бяха около 10 минути. Да не говорим за навалицата на плажа. Валиант ни беше плаж "Каваци", но там е същото. Иначе условията в базата са според заслугите- ако си от София-п реновирани стаи или апартаменти, ако обаче си от провинцията- соц- обстановка. Към ресторанта нямахме забележки и двата пъти. 

Общи условия

Активация на акаунт