Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 950
  • 694
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 118
Да ви питам, някой чувал ли е за ясновидка от Младост 1 в София? Не знам как се казва за съжаление.

# 361
  • Мнения: 0
Днес, благодарение на форума, прочетох за ясновидец Пиналски  .... Отговори ми някаква жена и ми организира среща с него за утре! Нямам търпение да чуя, какво ще ми каже.

Ще се радвам ако споделиш мнението си за него след срещата Peace

Някои неща от първия си пост ще ги махна, защото ми се струва, че е по-добре да си останат лично за мен...
Преди малко се върнах от срещата ни с Никола и все още се чувствам изпълнена с някаква странна, но положителна енергия и с много, страшно много мисли за живота. Отначало не бе така. Докато се отправях към мястото на уговорената среща, ме боля ужасно силно главата и вътрешно си мислех, че явно той няма добра енергия, но както и да е.
Споделям онова, което видях, почувствах и мисля... Ако не споделя всичко, все едно няма да съм казала важни подробности.  Дойде реда ми.
Веднага ме попита за името и датата ми на раждане. Записа ги и направи някакви изчисления. Каза "Задължително го правя, за да знам какви са номерологичните данни. Те са много важни и въз основа на тях, някои събития ще се случат през определен период". Попита ме, какво желая да види за мен. Поясних най-важния ми проблем, който е свързан със съпруга ми, със семейството ми. Той уточни, че задължително ще отвори и карти. Като казах карти се сещам, че видях поне 4-5 различни тестета на масата. Някои от тях на мен са ми непознати. Каза ми, че задължително съчетава ясновидството с номерологията и картите за да бъдат по-прецизни данните, защото "Понякога минава бързо пред вътрешния ми взор дадено събитие, а аз не мога да го спра. Веднага с поглед го търся в отворените карти. Не ми трябва упътването им и не съм го чел, достатъчно е онова, което виждам в себе си, но нуждата да го подредя в мисълта си, изисква картите, те не лъжат и показват всичко по-подредено, отколкото е в съзнанието ми." Предупреди ме, че ако знам как се гледа на Таро, ще разбера че не гледа картите по начина, по който са описвани в упътването им. "С годините разбрах, че освен картините и усещанията си, аз чета и изображенията на картите, а не значението им, но също и рисунки, картини, говорят ми, разказват истории". Стори ми се странно, но исках да видя какво ще ми каже. Каза ми да задавам конкретни и директни въпроси. "Не ме изпитвай. Задай ми конкретен въпрос. Въпросът ми бе "Ще се разделим ли с мъжа ми или ще останем заедно?" След всеки мой въпрос, се вглеждаше в мен доста задълбочено, сякаш гледаше леко над главата ми, а после само за секунда поглеждаше картите и се започваше кратък разказ. "Това и това, онова и онова". Много ясно и конкретно, с кратки разяснения и съвет какво да се направи и как да се повлияе на ситуацията. За някои неща които каза не зная със сигурност, защото са свързани с мои близки, които са починали, за баба ми каза че я вижда до мен. (В началото още ме предупреди, че ако трябва да ми се предаде дадено послание от близък починал, той ще види душата му). Яви се баба ми и той ми каза за нещо, което нямам търпение да се прибера в България и да проверя дали е така. "Това са скрити от целия ви род документи, които са за теб. Те са завещание от баба ти за теб. Скрила ги е, защото.... Да ги търсиш... Защото са подаръка й за тебе". Настръхвах, защото знаех, че нещо доста странно се случваше когато се правеше подялбата на имота на баба, когато тя почина. Настръхнах и от погледа му. Бе странно прикован към едно място от дясно на мен, сякаш виждаше някого там. Сякаш за да оправдае тази моя мисъл, каза "Не мога да погледна директно към нея, защото ще изчезне от погледа ми. Виждам ги с полезрението си, не директно, иначе изчезват..." Попитах го, дали вижда как изглежда, дали може да ми каже името й. Описа ми я такава, каквато му се явява в момента, а после разкри детайлни подробности за характера й, за начина по който се е отнасяла към всеки от нас. После разговора ни продължи по други по-маловажни въпроси. И на тях ми отговаряше доста изчерпателно. Накрая на сеанса, си припомних, че почти не го забелязах да се вглежда в картите за повече от секунда. Така, че за мен не гледа на карти. Според мен само търси дадено събитие, за да е сигурен, че не забравя да каже за него. Когато приключи гледането, ми каза какво ще трябва да очаквам за личната си година от рождения ми ден, до следващия ми рожден ден. Все още асимилирам казаното. Смятам, че каза много истини за миналото, доста истини за настоящето и някои неясни за мен твърдения за събития, които мога с времето да науча дали са били така или не. За бъдещето не ми даде голяма надежда. Свързано е със мъжа ми. Каза ми, че не вижда да се разделяме окончателно, но че ще живеем отделно на етапи и че това е започнало преди 3 години. А отново ще "се опомните и ще се съберете пак, след 6 години от сега". Забелязах, че има леко разминаване за времето на някои събития, но беше точен в казаното. И все пак, не искам да вярвам, че казаното за бъдещето ми ще се сбъдне. Не е онова, за което мечтая сега, а някои неща ме плашат. Ще видим. Мога да кажа само, че никога преди не съм срещала такъв човек, особено на неговата възраст. Няма нищо общо с днешните младежи. Поне това показва пред хората. Само едно не ми хареса. Обади се някой по телефона, а той каза доста грубо на гръцки "Когато спрете да се самозалъгвате, тогава елате при мен. Казах ви вече, че няма смисъл да идвате, ако не осъзнаете, че няма да се съберете отново. Хубав ден!" и затръшна телефона. Това е единственото ми лошо впечатление.
Оставам насаме, за да обмисля всичко чуто, запомнено и вълнуващо ме. Някои неща ми убягват....

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 13:56 от Robys

# 362
  • Мнения: 4 608
Аз да питам някой скоро получавал ли е отговор от Карла? Аз й писах и предният път и сега на 20, но отговор нямам.

# 363
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
      Писах на Карла преди десетина дни и получих отговор 2 дни след това. Останах учудена от бързината. Същия ден й писаха две мои познати и все още чакат отговор. Дали ми е познала- бъдещето ще покаже. Simple SmileЩе дам отчет тук.

# 364
  • Мнения: 18
Много се чудя дали да платя таксата на Пиналски за видео или чат по скайп . Сега им писах и-мейл и много се чудя дали да го направя. Май реалният контакт с него и най-добре , отколкото по скайп!!!! newsm78Как мислите ?

# 365
  • Мнения: 0
Много се чудя дали да платя таксата на Пиналски за видео или чат по скайп . Сега им писах и-мейл и много се чудя дали да го направя. Май реалният контакт с него и най-добре , отколкото по скайп!!!! newsm78Как мислите ?

Мисля, че няма как да е същото при видео или чат консултация. Друго е на живо. Но пък като няма как да дойдеш до Атина, как да стане?
Мога да ти препоръчам Виолета от Хасково. Гледа на кафе и тя бе много точна при мен, преди години. Телефон нямам, но зная адреса й. Може пък някой друг от форума да знае номера й.

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 16:00 от Robys

# 366
  • Мнения: 144
Много се чудя дали да платя таксата на Пиналски за видео или чат по скайп . Сега им писах и-мейл и много се чудя дали да го направя. Май реалният контакт с него и най-добре , отколкото по скайп!!!! newsm78Как мислите ?

Здравей,

колко струва подобна такса и как се превеждат парите?

# 367
  • Мнения: 0
[
Мога да ти препоръчам Виолета от Хасково. Гледа на кафе и тя бе много точна при мен, преди години. Знам, че още приема на адрес. Телефон нямам, но зная адреса й. Може пък някой друг от форума да знае номера й.

За коя Виолета става въпрос? Защото са две в Хасково Laughing За тази, която живее в Бадема и в едно село- има не много приятни  отзиви във форума. #Crazy

# 368
  • Мнения: 18
Много се чудя дали да платя таксата на Пиналски за видео или чат по скайп . Сега им писах и-мейл и много се чудя дали да го направя. Май реалният контакт с него и най-добре , отколкото по скайп!!!! newsm78Как мислите ?

Здравей,

колко струва подобна такса и как се превеждат парите?


https://www.pinalsky.net/


В началната страница е описано . От тук видях , но като зададох въпроса дали таксата си е 30 лв чрез Изи пей , нищо не ми се отговори! Не че нещо....

# 369
  • Мнения: 0
[
Мога да ти препоръчам Виолета от Хасково. Гледа на кафе и тя бе много точна при мен, преди години. Знам, че още приема на адрес. Телефон нямам, но зная адреса й. Може пък някой друг от форума да знае номера й.

За коя Виолета става въпрос? Защото са две в Хасково Laughing За тази, която живее в Бадема и в едно село- има не много приятни  отзиви във форума. #Crazy

Виолета, при която аз съм ходила, живееше в Бадема.
Лично аз, останах доволна. Нооо, това бе през далечната 2000 година. Тя може вече да не приема, кой знае.

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 15:48 от Robys

# 370
  • Мнения: 0
Значи това е трета Виолета в Хасково!  Laughing #Crazy
Втората живее по пътя за Кенана  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 0
Значи това е трета Виолета в Хасково! #Crazy Laughing
Втората живее по пътя за Кенана Laughing

Не е , поправих се, защото сега си спомних, че живееше в Бадема. Това "Червена стена" нещо ми говори, но не помня.

# 372
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета ! Отдавна не съм писала, но иначе ви следя  Laughing Явно сте забравили старите ми постове, но аз накратко ще обобщя - раздяла с голямата любов, което доведе до голяма депресия. Много търсене, много ходене - ходжи, гледачки, астролози, психотерапевти. Равносметката след всички лутания - Емилия - измъкване от депресията и насоки за бъдещи дела - много съм доволна - БЛАГОДАРНОСТИ ! Ники Узунов - също голяма помощ на емоционално ниво, добре позна характери и ситуация, познаваемост за развръзка, само сроковете се изместваха - много съм доволна - БЛАГОДАРНОСТИ ! И сега да изкажа своето мнение за една от най-обсъжданите асртоложки - Анелия Лечева. Дами ОЧАРОВАНА е много меко казано !! Отношение, познаваемост, с 2 думи всичко от което имах нужда !  Simple Smile Ходих при много, но нито един не позна какъв е основният проблем на моята половинка, що за човек е в детайли и най-важното причината за раздялата и ключът към възобновяването на нашите отношения. Всяка дума, която каза г-жа Лечева е истина. Още не мога да повярвам, не че съм се съмнявала в астрологията, но не мога да повярвам, че до такава точност може да се сведе информация за характери, взаимоотношения и бъдеще. Безкрайно съм доволна !! Още не мога да намеря подходящите думи, за да изразя възхищението и благодарността си. Аз намерих ТОЧНИЯТ ! Успех на всички ви !  Hug  Peace

# 373
  • Мнения: 2
Здравейте, ако някой може да сподели  какви транспортни връзки има до село Боян Ботево от Варна, нямам личен автомобил, а искам да посетя Хайрие.

# 374
  • Мнения: 0
Вземи автобус от Варна до Хасково- има директни, мисля- 2-3 на ден. После- автобус от Хасково до Боян Ботево. Най-добре е да пристигнеш вечерта в Хасково, да преспиш и сутринта по-навреме да отидеш до селото. И после- по обратния ред Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 22:20 от akuma

Общи условия

Активация на акаунт