Спамо-чат /02.02-08.07/ ............

  • 11 987
  • 526
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 632
ОоооОоообичам почивнитеее дни, ляяято моорето.........  Party

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Привет, Мег  Hug

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон, още ме боли мястото на зъба. newsm78 Колко време ще продължи? Мъжа м име отчая, че ще ме боли толкова дни на колкото години съм.... ooooh!


Естествено, че ще те наболява и ще усещаш дискомфорт... няма да е дълго, споко  Wink Hug

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Днес ми се заби тая песен в главата, та нека да я пусна и на вас:

Laughing

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нели, как са книгите на пръв поглед? Почна ли ги?
Аз напоследък чета по няколко наведнъж... преди не можех така, явно с възрастта изкуквам и в това отношение дори  Mr. Green

# 515
  • Мнения: 735
Привет, привет!


Нел, милинките станаха чудни! Чак мъжа ми се учуди и ми вика - "ама ти месила ли си?"!!!! Mr. Green Joy Joy Joy

Ех, имахме едни планове с мъжо...ама малкия се събуди и ги развали. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 516
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


Ех, имахме едни планове с мъжо...ама малкия се събуди и ги развали. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 Славенаааа, палавницеееее!  Hug

 Радвам се, че ти се получиха милинките. Аз много обичам да ми се получават нещата от първия път. И с всеки следващ ставам все по-добра и по-добра.  Peace Ще видиш, че ще ти е кеф да ги правиш. Много са лесни.

 Мон, трябва със срам да призная, че тези дни не чета. Изобщо. Като получих книгите, с интерес ги разгледах, разтворих, четох оттук оттам. Но, толкова.
 Не ми се започва и не знам дори какво ми се прави. Скапва ме горещината и усещам, че като чета, не мисля. Четенето така губи смисъл. Не запомням нищо. А знам , че ще са ми интересни книгите и искам да ги чета с настроение.

 Сега пък реших да правя пилешки бутчета на фурна. И пак ще  надничам в горещата фурна. ooooh!

 Ще напиша рецептата за палачинките след малко.

# 517
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
           chef    Американски палачинки

  суха смес:

 1 ч.ч. брашно
 2 ч.л. бакпулвер
 2 с.л. захар
 Тези съставки се смесват с разбъркване
 
 течна смес:

 240 мл прясно мляко
 2 с.л. разтопено масло/маргарин/
 1 яйце, разбито леко
 Смесват се и тези съставки


 Сухата смес се изсипва наведнъж към течната и се бърка малко, докато се посмесят съставките.  Остават и топченца, да не ви притесняват.
 Пържат се в намазан тиган. Сипва се около 1/4 ч.ч. за палачинка от сместта. Аз ползвам голям черпак.
 Като се зачерви палачинката и се появят отгоре й дупчици, се обръща.
 Излизат около 8 броя.

 Невероятно вкусни са! Обаче най-трудно ми е обръщането. Поразкъсвам ги.  Confused Но пак са вкусни, де.
 А прясното мляко го меря като напълвам половин бутилка от малка минерална вода. Иначе не знам колко е 240 мл.  Blush

 Стават бързо, наистина. Като опека едната и я извадя, дръпвам тигана, че да не се нагорещява много.

 Похвалете се като ги изпробвате.  Hug

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Славена, после да наваксате  Whistling Mr. Green Laughing

Нели, рабирам, и аз имам такива периоди... а за жегата не ми говори. Броя колко време има до края на гадното лято и нямам търпение да свърши ... Twisted Evil

Американските палачинки аз няма да ги правя, защото обичам само много тънки палачинки, без да са бухнали Mr. Green

# 519
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Лека нощ и успешна нова седмица Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 520
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Лека нощ и от мен Hug Heart Eyes Hug



Уникален глас и страхотно изпълнение. Дано и на вас ви хареса, както и на мен! newsm51

# 521
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утроооо!  Hug

 

Бела, много хубава песен си избрала. Но снощи не съм видяла, за да я изслушам. Легнах и лежах без да мога да спя. Отново...Жега е. Смачка ме тотално вече.

 Ще се включа и в новата тема и с нетърпение чакам да прочета заглавието й.  Wink

  newsm68 Летни нощи и дниииииии!

# 522
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
 
  newsm68 Летни нощи и дниииииии!

Кремвирши Кен си хапниииии! newsm62

# 523
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Добро утро, Красавици! newsm51

# 524
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 
  newsm68 Летни нощи и дниииииии!

Кремвирши Кен си хапниииии! newsm62

 Точнооооооооо

 Ех, как мЪ разкри самооо

 Слушах я рекламата по радио Фреш сутринта

  newsm68 newsm68 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт