ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 699
  • 254
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 9 715
Герда, на трето класиране едва ли някой вече ще си позволи да не пише някое училище със свободни места. Поне аз така бих постъпила - изброяване на всички свободни позиции.

# 196
  • Мнения: 36
Jov, за четвъртото класиране - директорите обявяват оставащите места в самото училище, или пак е в сайта на Рио? Ако не е централизирана тази информация, значи да обикаляме училищата и долу-горе като просяци да питаме, така ли?
Нямам точен спомен, но мисля че миналата година  видях в сайта на ОМГ в Пловдив, а не съм следила в сайта на РИО. Но предполагам всички училища, в които има останали свободни места ще си ги обявят в сайтовете, понеже са заинтересувани да имат ученици.

# 197
  • Мнения: 36
Jov, за четвъртото класиране - директорите обявяват оставащите места в самото училище, или пак е в сайта на Рио? Ако не е централизирана тази информация, значи да обикаляме училищата и долу-горе като просяци да питаме, така ли?
Нямам точен спомен, но мисля че миналата година  видях в сайта на ОМГ в Пловдив, а не съм следила в сайта на РИО. Но предполагам всички училища, в които има останали свободни места ще си ги обявят в сайтовете, понеже са заинтересувани да имат ученици.
Проверих в РИО Пловдив от миналата година също са качени свободните места след трето класиране.

# 198
  • Мнения: 75
Благодаря, Jov!
Виждам, че героите са уморени. Който подавал заявления - подавал. Ако някой има собствени впечатления за активността за 3-то класиране - ще е добре да сподели. Вчера ми звучеше, сякаш няма кой знае колко рискуващи.

# 199
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
A koга излиза 3-то класиране?

# 200
  • Мнения: 75
В петък, ако не се лъжа.

# 201
  • Мнения: 390
Здравейте!
В петък 13 излизат резултатите от трето класиране.

# 202
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Здравейте!
В петък 13 излизат резултатите от трето класиране.

Значи още два дни палцестискане и после чакаме да се похвалят тук най-смелите.  Peace

# 203
  • Мнения: 75
Ще е добре да имаме с какво да се похвалим:)

# 204
  • София
  • Мнения: 472
Благодаря, Jov!
Виждам, че героите са уморени. Който подавал заявления - подавал. Ако някой има собствени впечатления за активността за 3-то класиране - ще е добре да сподели. Вчера ми звучеше, сякаш няма кой знае колко рискуващи.

В нашето гнездо бяхме 3-ма само..около 11ч, а и госпожите казаха,че активността била много ниска.Предходния ден са минали 4 дечица само.Така,че мисля,че почти няма рискуващи, аз също не бих рискувала. ако обстоятелствата не налагаха да потърсим нов избор.
Дано утре приключи всичко успешно и да да оставим тази камапания( мнооого дълга и стресираща) зад гърба си и се отдадем на летни приключения!  Laughing(не,че  моя младеж  не се е отдал вече де...мама да му мисли)

# 205
  • Мнения: 75
Mama Bube, толкова съм благодарна за тези новини!!!!!
Може да не е било навсякъде така, но на мен ми се иска да е било:)
Сърдечно благодаря за надеждите и стискам палци и на вас!

# 206
  • Мнения: 75
И да! Беше много дълго и стресиращо!!!

# 207
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!

Пожелавам успех на всички, които чакат трето класиране!
Следя от известно време поредицата от теми за 7 клас и останах приятно очарована от пъстротата на форума. Бих искала специално да благодаря на администратора и на активно участващите не само за точните информации, а и за оформлението и оригиналните теми. И честно казано съжалявам, че не си направих регистрация в началото на 7 клас.
За статистиката само да спомена, че синът ми е приет на на първо класиране в 73 СОУ.
Още веднъж за хората, които чакат - успешно класиране!

# 208
  • София
  • Мнения: 62 595
Молете се другите да са с по-нииски балове от вас!  Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 403
Продължавам да стискам палци и очаквам утре добри новини!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт