МНЕНИЯ ЗА 46 СДЯ МИКИ МАУС

  • 9 464
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2
Моля за мнения на родители, чиито дечица са посещавали или посещават СДЯ Мики Маус. Дъщеря ни е приета там  и от септември ще сме в тази ясла. Въпреки, че ще е навършила 2 годинки до тогава, не е особено общителна, не обича да остава сама в детски клубчета и естествено, като всички майки, съм притеснена как ще се адаптира. Затова ако имате преки впечатления от яслата, моля да ги споделите. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 1
Искам да се обърна към всички майки, чийто дечица са приети в 46та ясла...
Дъщери ми е там вече 1 година ( сега ще я изписват) и съм супер доволна. Яслата е много чиста, уютна и приветлива. Персонала и много на ниво, г-жите се грижат много добре за децата, учат ги на песнички играят игри. Ние сме във втора група при г-жа Гайдарова и г-жа Стоянова, и двете са страхотни, много мили и се държат страхотно с дечицата Simple Smile Директорката е много мила и разбрана жена.
Не се притеснявайте майки, малките съкровища ще са в добри ръце в 46та ясла Simple Smile))))

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
helenjohnson, и двете ми деца са минали през тази ясла - малката също я изписват сега есента.
Аз съм доволна от адаптацията им. Практиката е 3 дена детето да се оставя до обяд и на 4ия вече и да спи. Плакали са като всички деца, но в рамките на две седмици са свиквали. Моите, и двамата, са тръгвали обаче на по годинка и половина. При навършени две децата са по-привързани според мен към родителите и може и да е по-дълга адаптацията, но си зависи много и от детето. Говорете й от сега, може би е добра идея да я заведете няколко пъти до там, сега следобед децата винаги са навън. Няма да ви пуснат вътре, но отстрани може да види, че има деца, които се забавляват в игри и да й обяснявате, че това е хубаво място за дечица като нея. Ако имаш конкретни въпроси, питай. Пожелавам ви успех  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 324
аз също съм много доволна от тази ясла, моята дъщеря я посещава вече една година и сега ще започне втора през септември. тръгна на годинка и половина и свикна точно за 10 дена, до такава степен, че търси леля Николова (тя ни е любимката) даже и в почивнитв дни, а понякога през нощта, ако се събуди   Laughing
има деца, които по-трудно свикват, някои си плачат още и още всяка сутрин, въпрос на характери е. но яслата е много добра, кухнята също, лелките са супер, поне в нашата група (No1). Бъди спокойна, мястото е добро  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2
Моля за мнения на родители, чиито дечица са посещавали или посещават СДЯ Мики Маус. Дъщеря ни е приета там  и от септември ще сме в тази ясла. Въпреки, че ще е навършила 2 годинки до тогава, не е особено общителна, не обича да остава сама в детски клубчета и естествено, като всички майки, съм притеснена как ще се адаптира. Затова ако имате преки впечатления от яслата, моля да ги споделите. Предварително благодаря.

Благодаря на всички майки за добрите думи. Определено, след като ги прочетох се чувствам по-спокойна. Успех и късмет и на Вас и на дечицата Ви по-нататък.

# 5
  • Мнения: 2
Моля за мнения на родители, чиито дечица са посещавали или посещават СДЯ Мики Маус. Дъщеря ни е приета там  и от септември ще сме в тази ясла. Въпреки, че ще е навършила 2 годинки до тогава, не е особено общителна, не обича да остава сама в детски клубчета и естествено, като всички майки, съм притеснена как ще се адаптира. Затова ако имате преки впечатления от яслата, моля да ги споделите. Предварително благодаря.

Не знам как е било преди, но едни приятели много се оплакват от яслата - храна, отношение, материална база. А в един сайт видях, че някой се е оплакал, че лелките пушат пред децата, само отварят прозореца. Ако това е вярно, това е безобразно отношение.

# 6
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте, приети сме там и малко остана да почнем. Моля за някакви актуални мнения за яслата. Виждам положителни неща се е писало, но някой с пресни впечатления.

# 7
  • Мнения: 190
Здравейте, от вчера и нашето момче ходи на ясла в Мики Маус. Той е най-малкия и още ми е свито, дано е здрав, иначе все ще свикнем! С много положителни впечатления от обстановката, директорката и от едната възпитателка съм. Кухнята им също е добра, ядем я вече 3 месеца Simple Smile Ще чакам още отзиви от мами с дечица в нашата ясла. yes

# 8
  • София
  • Мнения: 45
В коя група сте?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте, от вчера и нашето момче ходи на ясла в Мики Маус. Той е най-малкия и още ми е свито, дано е здрав, иначе все ще свикнем! С много положителни впечатления от обстановката, директорката и от едната възпитателка съм. Кухнята им също е добра, ядем я вече 3 месеца Simple Smile Ще чакам още отзиви от мами с дечица в нашата ясла. yes
Писала съм по-назад в темата. Към днешна дата и третото ми дете посещава яслата. Доволни сме Simple Smile Бях ти писала преди време в другата тема за яслите, но нямаше някакви конкретни въпроси. Малката също тръгна на 1г и 1м. Свикна лесно, но си поболедува първата година. Успех!

# 10
  • Мнения: 190
 Jiema, благодаря!  bouquet
Цвети1, в 4та сме.

# 11
  • София
  • Мнения: 45
Ние сме в първа група. Също сме добре, имаме хрема често. Детето щом е добре и ние сме доволни от яслата.  

# 12
  • Мнения: 357
Включвам се с опит от 2 група- детето ми ходеше с удоволствие на ясла. Имахме престой заради карантина месец и половина в 1 група-установих , че се занимават по активно с децата относно обучение. В момента базата им е идеална, ремонтирано, чисто , детски площадки перфектни. Единствено не съобразиха  да сложат рампа за стъпалата пред площадката на 1 група.

# 13
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Не знам как е било преди, но едни приятели много се оплакват от яслата - храна, отношение, материална база. А в един сайт видях, че някой се е оплакал, че лелките пушат пред децата, само отварят прозореца. Ако това е вярно, това е безобразно отношение.
Това, че някой не е доволен от храна, отношение или материална база е до човек и възпитание. Храната е страхотна, лелите са прекрасни и добри, базата е ремонтирана , с отлични условия. Относно това, че лелите пушат вътре, моля проверете и тогава пишете. Явно не познавате директора на заведението. Вътре цари ред и чистота. Проветрява се абсолютно задължително по наредба. Направете снимки, покажете доказателства и тогава хвърляйте прах, а не от едни приятели чух и разбрах. За мен е ясла, по-добра ясла, най-добра ясла ..... 46 ЦДЯ "Мики Маус". Просто е страхотно. На децата се обръща внимание, базата е отлична, директора г-жа Ангелина Цолова е изключителна. И в този ред на мисли искам от името на цялото ни семейство да изразим нашата най – искрена  благодарност на м.с. Валя Лилова, м.с. Галя Петрова, да не забравяме м.с. Марияна Гайдарова и всеотдайните лели – Нели Янчева и Румяна Цандева от 2-ра група, както и на всички, които не познаваме, но са част от детската ясла. Радвам се, че и двете ми дечица бяха при вас. Благодарим ви за професионализма, грижите и търпението ви, които осигуряват висока степен на цялостно развитие на детската личност.
Уважаема Г – жо Цолова, за нас е изключително удоволствие да отправим специални благодарности към Вас, екипа от професионалисти и помощен персонал, който така умело ръководите. Възхитени сме от упорития ви труд за подобряване на материално – техническа база, на обичта и грижите, които полагате, с което я превръщате в предпочитаната детска ясла за всяко дете. Благодарни сме, че получаваме вашата искрена подкрепа и съдействие, защото ни обединява желанието да осигурим по – добра среда и условия за личностно развитие на най – скъпото ни – нашите деца.  Бъдете и занапред образец на всеотдайност, професионализъм и педагогическо майсторство. Родители не се чудете, а в чудесната ясла децата си запишете.

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 08:41 от TTsvetySS

# 14
  • Мнения: 190
Здравейте, и малкото ми момиче е прието в яслата и декември най - късно ще тръгне. Много съм доволна и се надявам и тя да се адаптира добре като сина ми. Той си поболедува първата зима, но вече изкара втората година и ...на есен с песен на градина 😆

Общи условия

Активация на акаунт