Проблем с abv-поща

  • 7 894
  • 6
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 643
Здравейте.Прятелят ми има следният проблем...опитва се да влезе в абв-пощата си и не успява.Въвежда всичко правилно и все му изписва грешно потребителско име или парола.Влизал е в пощата си към 20.00ч и малко преди 00.00ч вече не може.Все това изписва.Проверява главни букви,малки,интервали,символи,числа,език на писане,всичко е точно,но не успява да влезе.Какво може да се е случило?Има важни писма в нея и чака още такива Sad Благодаря на отзовалите се Peace

# 1
  • Мнения: 2 183
Има един бутон "Забравена парола".
Да пробва от там. Ще му поиска таен въпрос и отговор или алтернативен (друг) е-майл, който е добавил при регистрацията.
Щом проблема не е в езика, главни-малки букви и т.н., най-вероятно някой му е хакнал пощата и му е сменил паролата. Само недоумявам как от 12 до сега е станало.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Здравейте.Прятелят ми има следният проблем...опитва се да влезе в абв-пощата си и не успява.Въвежда всичко правилно и все му изписва грешно потребителско име или парола.Влизал е в пощата си към 20.00ч и малко преди 00.00ч вече не може.Все това изписва.Проверява главни букви,малки,интервали,символи,числа,език на писане,всичко е точно,но не успява да влезе.Какво може да се е случило?Има важни писма в нея и чака още такива Sad Благодаря на отзовалите се Peace

от няколко дни абв.бг има проблем.
да изчака.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 643
Има един бутон "Забравена парола".
Да пробва от там. Ще му поиска таен въпрос и отговор или алтернативен (друг) е-майл, който е добавил при регистрацията.

Опитваме и оттам,но при таен въпрос,като въведеш потребителското име и изписва,че е невалидно,а за алтернативен адрес казва че не помни какво е написал ooooh!

# 4
  • Мнения: 24
Има един бутон "Забравена парола".
Да пробва от там. Ще му поиска таен въпрос и отговор или алтернативен (друг) е-майл, който е добавил при регистрацията.

Опитваме и оттам,но при таен въпрос,като въведеш потребителското име и изписва,че е невалидно,а за алтернативен адрес казва че не помни какво е написал ooooh!

Пиши на поддръжката - https://passport.abv.bg/j/form_help.jsp?from=abv.bg

# 5
  • Мнения: 1 310
Нямам проблем с abv. Peace
При три неуспешни опита, abv блокира акаунта за 15-тина минути. Трябва да изчакате.  Peace
И най-добре пишете на поддръжката.

# 6
  • Мнения: 115
Случвало ми се е - бяха ми хакнали пощата преди време. Свързах се с поддръжката - наложи се да отида до офиса им, с лична карта. Дадоха ми код, с който да вляза в пощата си и да си сменя паролата съответно.

Общи условия

Активация на акаунт