ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 69 771
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 362
Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".
Темата е за въпроси към модератори и администратори и моля потребители да не отговарят на въпроси на други потребители, особено в случай, че не са запознати детайлно с проблема/въпроса и не са 100% убедени в правотата на твърденията си.


Моля, когато имате предвид конкретна тема/публикация или потребител - давайте линк към темата/мнението или профила на потребителя.


ПРЕДИ да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от ЗАКОВАНИТЕ ТЕМИ в този подфорум.

На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

За да следите дадена тема не е необходимо непременно да публикувате безсмислен постинг от рода на "запис". Подобни публикации се трият. Използвайте бутона . Така за всяко първо непрочетено мнение системата ще изпраща е-мейл известие за нова публикация, като в е-мейла се съдържа линк към новата публикация.
 В случай, че не желаете да получавате е-мейл известия, направете нужните настройки в секция Известия - размаркирайте четирите квадратчета с опции и от падащия списък с опции "За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:" изберете НИЩО.
Може лесно да следите темите, за които сте се абонирали, ползвайки линка Известия от потребителското поле горе. Линкът води до страница, съдържаща списък с всички теми, за които имате включен абонамент. Когато в дадена тема има нов, непрочетен отговор, до заглавието на темата има иконка , кликването върху която ще зареди темата при първото ново/непрочетено мнение.

Линкът Отговори от горното меню е еквивалентът на Нови отговори на моите публикации. Това не е абонамент, няма отписване и записване. Там се показват всички теми, в които сте писали и има нови отговори, които не сте чели. Там се показват само имената на темите, в които има нови отговори, а не всички теми, в които някога сте писали. Собствените си публикации може да видите през Профил - Покажи публикации.
Може да маркирате като прочетени темите от списъка с нови отговори страница по страница чрез съответния бутон Маркирай прочетено или да маркирате като прочетени абсолютно всички теми и подфоруми чрез червения линк в дъното на заглавна страница - Маркирай всички съобщения като прочетени.



Системата за кирилизация КРЕДОР поддържа както фонетична, така и БДС подредба. Допълнителна информация - ТУК

Ако работите с браузер Internet Explorer и страниците на сайта не се визуализират коректно, менютата не са подредени или се държат "странно", кредорът не се вижда или не функционира правилно, то моля, използвайте бутона за Compatibility View

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 17:29 от Mamma

# 1
  • Мнения: 685
 Mamma, има ли някакви обърквации във форума, тъй като преди малко не ми даваше аватара и подписът ми е съвсем различен от това, което имах  newsm78
Смених паролата след това, но вероятно някакво преплитане се получава с подписа. Може ли да погледнете.
Старият не е проблем, ще направя нов, а този да го изтрия, така ли?

# 2
  • Мнения: 6 362
Не би трябвало да има объркване на подписите.
Потребителите се идентифицират с име/мейл и парола, а след това линковете към профилите са с идентификатор с цифри.
Т.е. единственият вариант е някой да се е логнал с името и паролата.

Възстановете си вида на профила, а аз ще помоля админите/програмистите утре да проверят по-задълбочено в логовете дали има някаква информация какво се е случило с промяната на профила.

П.П. Невероятно ми се струва да се случи отново, но преди години имахме един-единствен подобен случай - потребители с разлика само един интервал в името се оказа, че случайно са ползвали една и съща парола и единият потребител се беше логнал в профила на другия.

# 3
  • Мнения: 685
Мамма, нп, нищо чудно да е станало подобно нещо, каквото казвате, ще махна този подпис и готово, най-много моите да са отишли при някого друг  Mr. Green
Благодаря!  Hug

# 4
  • Мнения: 0
Наскоро си направих регистрация тук! Забавлявам се много и получавам много полезна информация. Не знам обаче как мога да създам тема, а ми се иска.. бихте ли ми помогнали ?? Simple Smile))))))

# 5
  • Мнения: 6 362
Изберете подфорум, който най-много отговаря на тематиката, която искате да дискутирате и използвайте бутона .

Списъка с подфоруми може да видите както на заглавна страница, така и от менютата с категории горе или от списъка за бърз достъп долу в дясно.

# 6
  • Мнения: 832
От известно време не мога да пиша на латиница във форума. С хром съм. Като отворя с друг браузър (експлорер или опера) всичко е наред  Rolling Eyes  Някакви идеи какво може да е станало или как да го оправя?
Благодаря предварително!

# 7
  • Мнения: 6 362
Да не би КРЕДОР-ът да е превключен на кирилица?

# 8
  • Мнения: 832
Благодаря, явно това е бил проблемът - беше на българска фонетична клавиатура. Сега е ОК вече  Hug

# 9
  • Мнения: 2 990
Имам въпрос към администраторите. Разработвам материали за онлайн езиков курс и искам да ги предложа безплатно на пишещите в съответната тема във форума, с цел да получа коментари и препоръки. Това нарушава ли политиката на форума?

# 10
  • София
  • Мнения: 5 658
Раздвоение (-троение, -четворение) на личността ли е това или аз си внушавам?

# 11
  • Мнения: 6 362
Имам въпрос към администраторите. Разработвам материали за онлайн езиков курс и искам да ги предложа безплатно на пишещите в съответната тема във форума, с цел да получа коментари и препоръки. Това нарушава ли политиката на форума?

В случай, че това може да се приеме като проучване на пазара - да.
В случай, че има линк, адрес и т.н. - също да.
Ако са само материали, които ще бъдат предоставени с цел получаване на мнение за конкретните материали и по никакъв начин това не се асоциира тук с фирма/адрес на сайт, предлагащ платени услуги - то не е проблем.

Раздвоение (-троение, -четворение) на личността ли е това или аз си внушавам?

Раздесеторение, ако трябва да бъдем точни.

# 12
  • Мнения: 2 990
Благодаря, Мамма.

# 13
  • Мнения: 27 524
Извинявайте за тъпия въпрос, ама има ли една малка буболечица, като чертичка, която пълзи в монитора в лявата му половина?  hahaha

Редактирам се, че я има, независимо каква страница е отворена. Какво може да е това? Жива? Вирус?  Thinking

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 10:30 от Блонди

# 14
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
В благотворителния има пуснати две еднакви теми , моля модератор да провери

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671030.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671031.0

Общи условия

Активация на акаунт