Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 8

  • 28 381
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 893
Hug нищо не направих ooooh! , но няма значение   bouquet питам , коя позиция е филма  Laughing

# 721
  • Мнения: 0


ако сфатив дека таа беше вршител на должноста професор на Академијата и игра со неговите ученици и неговите колеги ја пофали улогата на

http://www.kanald.com.tr/KotuYol/Haberler/Beni-hic-sasirtmadilar … spx#ixzz239ojHUk0

Последна редакция: сб, 11 авг 2012, 14:54 от mrvica 1234

# 722
# 723
  • Мнения: 14 510

  Ами сега #Crazy #Crazy #Crazy
Прибирам се  сега - гледам и нищо не разбирам  Embarassed Embarassed Embarassed нищо  newsm78
Нито къде да гласувам , нито защо newsm78
Ще изчакам!
Скъпа mrvika Hug / благодаря ти за огромното желание да ни информираш, ами като не съм
полиглот Shocked Shocked Shocked


Шатци помагай -ти сигурно разбра нещо макар и по интуиция Laughing Laughing Laughing
Аз само разбрах ,че това на картинката е "маман" hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 724
  • Мнения: 14 510
   Чудя се и това доста семпло същество на какво ли се надява като скъса адреса на Нуран.


Горката ,просто не знае ,че ако нещо трябва да се случи -то просто се случва!





Последна редакция: сб, 11 авг 2012, 19:07 от sebilMM

# 725
  • Мнения: 14 510


  Е , преди да се оттегля за  няколко  часа  и аз - да си спомним  от къде тръгна интригата във филма -според мен.


                                


              

# 726
  • София
  • Мнения: 30 218
здравейте момичета,

как е положението. Аз изгледах серията и ми хареса (доколкото можах да разбера  Embarassed ). Какво става с преводите? Изобщо някое момиче заело ли се е с превод от турски на англ. ез?

# 727
  • Мнения: 14 510



   Ами като е готен - готин си е Джансел Няма значение кой е - Ахмет ,Мурат, Азиз  или Селим .


   Сега е Кенан и го чакаме с огромно нетърпение- както туркините ,които за разлика от нас  разбират езика и за какво става дума  и си го харесват и държат рейтинга на ниво!



# 728
# 729
  • София
  • Мнения: 5 334
Ето ме отново. Бях пуснала преди няколко дни първи епизод, но ми се наложи спешно да изляза, а после и пътувах. Днес пак се залавям. Пфу, пфу! Crossing Arms Преводи има ли? Rolling Eyes Rolling Eyes Hug Hug Hug

# 730

Общи условия

Активация на акаунт