Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №3

  • 143 505
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
миналата седмица сама си направих разделител за бельо - нарязах един кашон, оказа се че имам 69 чифта прашки, които допреди това едва се побираха в шкафчето ми

# 346
  • Мнения: 5 873
Много ми харесаха вашите разделители за бельо, само че тук не съм виждала Rolling Eyes...

Това е нещо подобно http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=7590

# 347
  • София
  • Мнения: 2 511
Аз си правя разделители за бельо по един доста прост начин. Събирах дълго време картонените рула от тези за тоалетна хартия. Първоначално мислех да ги направя на онзи "класьор" за кабели, но ми останаха много и ... ХОП! Залепих ги едно за друго, някои щракнах с телбод, и стана идеално. По-късно може да снимам.

# 348
  • Мнения: 3 420
Аз си правя разделители за бельо по един доста прост начин. Събирах дълго време картонените рула от тези за тоалетна хартия. Първоначално мислех да ги направя на онзи "класьор" за кабели, но ми останаха много и ... ХОП! Залепих ги едно за друго, някои щракнах с телбод, и стана идеално. По-късно може да снимам.
Снимай,моля те!  Praynig

# 349
  • София
  • Мнения: 2 511
Eто, малко не е на фокус, но пак се вижда:



Всяко руло го срязах на две равни половини, защото едно е много голямо и по-дребните ми гащи се губят в него Simple Smile В тези "чекмедженца" слагам и презрамките за сутиен и разни други джунджурии.

# 350
  • Мнения: 6 713
Идвам да благодаря от цялото си сърце на всички, които споделят тук прекрасните идеи и клипчета! Никога скринът на Дребо не е бил толкова подреден и най-важното - с един поглед мога да избера нужната дрешка, без да обръщам всичко с краката нагоре. Благодаря  bouquet!

Скрит текст:





Преди чекмеджетата едва се затваряха, а сега дори има свободно място, при условие, че извадих по-дебелите зимни дрешки.

Много ми харесаха вашите разделители за бельо, само че тук не съм виждала Rolling Eyes...

Мариета, невероятно подредено е! Браво. Само че не ми стана ясно отдолу разделители ли има,че не се вижда на снимката добре?

# 351
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Къде да има разделители Rolling Eyes? Никъде няма. Ще ми се слипчетата да прибирам в такъв, че сегашното положение /на първата снимка в дясно/ едва ли ще се задържи дълго, особено когато малките ръчички пипнат там Whistling...

Ванче, да не би да има Икеа по нашенско  newsm78?

# 352
  • Мнения: 2 286
Лурдес, няма разделители. Някъде, по-напред в тази тема, едната мама пусна клипче за такова подреждане на дрешките в чекмедже. И от пълната анархия, която беше, изведнъж стана страхотно.
Една мама даже писа, че противно на нейните очаквания, тази подредба се запазвала дълго.

Ако ти се рови, потърси. Ако има някой клипчето под ръка, може да го пусне пак.
 Hug

# 353
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, това подреждане е точно по клипчето. би трябвало да се задържи, защото виждаш всяка една дрешка и вадиш точно нея, без да разбутваш и разравяш всички купчини при нормалното сгъване.

# 354
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 120
И аз пренаредих чекмеджетата като тези от въпросното видео. Не очаквах толкова свободно място. Използвах органайзерите на Икеа, на няколко пъти попаднах на намалени и си ги взех, та имам много от тях. Моите на на мъжа ми дрехи са подредила так в чекмеджетата, до тези на дъщеря ми не съм стигнала.
Ето тук няколко снимки.
Скрит текст:
/spoiler] това са моите летни дрехи, пак в органайзер на Икеа, гардероба и раклите са ни икейски.
Скрит текст:
моите зимни дрехи.
Скрит текст:
на мъжа ми
Скрит текст:
едно от чекмеджетата с бельото ми
Скрит текст:
домашните ми дрехи без органайзерите
Имам още чекмеджета за подреждане, но засега това успях.

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 00:51 от Doret

# 355
  • Майничка
  • Мнения: 12 677
Запазва се дълго време това подреждане, особено ако си изкарал добре "въздуха" при прегъването. Даже да се опразни наполовина редицата, не се "разпада".

# 356
  • Мнения: 2 286



Лурдес, ако не си намерила клипчето, запорядай  bouquet

Аз се върнах да го изровя,че ще се наложи такова подреждане Crazy . Та сега ще уча и ще си записвам Laughing


Момичета, виждали ли сте такова?
http://www.organize.com/acsheldiv.html

# 357
  • Мнения: 451
много ми хареса подредбата от клипчето, но не се ли мачкат така много дрехите newsm78 аз имам навика да ги гладя и тогава да ги прибирам Mr. Green

# 358
  • Мнения: 101
Момичета, помогнете ми с идея как да си направя в готовия гардероб чекмеджета! Преди месеци подредих скрина на малкия по по тези клипчета и искам да има такъв ред и в нашият гардероб!Много ми харесаха чекмеджетата на Dorit, но в сайта на Икеа не намерих подходящ размер.
Рафтовете на гардероба са с размери 52/дълб./ на 48/лице/ на 32 /вис./. Иска ми се между два рафта да сложа по 2 чекмеджета - т.е. тяхната височина трябва да не не повече от по 13 см.
Замислих се за пластмасови кутии с ръб, които да закрепя на летвички, но не зная дали ще стане достатъчно стабилно и трайно.  newsm78

# 359
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Информацията тук ще ми е много полезна, благодаря, отивам да чета назад.

Общи условия

Активация на акаунт