"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - тема 213

  • 36 739
  • 726
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 72
Добро утро !!
Mydream....Благодаря за поредната тема!! Да си пожелаем много хубави новини и много срещи с нашите любимци!!!

 newsm51 newsm51 newsm51  loveuuu  loveuuu  loveuuu txtloves txtloves txtloves

# 2
  • София
  • Мнения: 1 017
ДОБРО  УТРО   Hug Hug HugЧЕСТИТА  НОВА  ТЕМА   smile3525 smile3525

Приемете поздрав и от "сина на обущаря"...... newsm78 Joy hahaha bowuu



         Hug Hug

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 10:06 от krasminikif

# 3
  • Мнения: 13 495

Mydream, благодаря ти за новата тема! Hug Hug



Толкова е хубаво, че има къде да си споделяме обичта към нашите любимци!  bouquet Винаги ми е приятно да влизам тук и да разговарям виртуално с всички вас! Hug Hug

(Но ако ще се леят дитирамби за Кенан, може би ще трябва да се отвори нова тема?) Naughty Naughty

# 4
  • Мнения: 23 375
Туитър

Берг и Халит са празнували снощи в ресторант Lacivert. Собственикът е написал в туитър: Тази вечер наши гости са скъпите Халит и Бергюзар. По мое мнение много, ама много си подхождат. Но големия интерес към тях нарушава спокойствието им.



Това е сайтът на заведението

http://www.lacivertrestaurant.com/

# 5
  • Мнения: 485
Е това, че нарушават спокойствието им не е хубаво, но пък дали няма да се появят снимчици, че и ние да им се порадваме.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 017
ЖУ, С П О К О.....,пуснах го за....ц в я т Laughing Laughing Синеочко  не може да бъде изместен от никого!!!!!!!! Stop hahaha bowuu   smile3525 smile3525 newsm51

                       Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 13:01 от krasminikif

# 7
  • Мнения: 23 375

Кенан към вчерашна дата.
 

Laughing Laughing Laughing


# 8
  • Мнения: 11 116
Привет! Hug

Варна, благодаря ти за информацията.   bouquet  bouquet  bouquet
Всяка година гадаем къде са Халит и Берг на своята годишнина. И според мен двамата много си подхождат.  Joy
Мястото изглежда много приятно! Ако имахме и снимчица... Grinning

# 9
  • Мнения: 11 116

Толкова е хубаво, че има къде да си споделяме обичта към нашите любимци!  bouquet Винаги ми е приятно да влизам тук и да разговарям виртуално с всички вас! Hug Hug

(Но ако ще се леят дитирамби за Кенан, може би ще трябва да се отвори нова тема?) Naughty Naughty[/i][/color]

И на мен ми е много приятно да бъда с всички вас! Hug Hug Hug

Дори пак ще го напиша - нищо друго не ми доставя толкова радост, както информация за тях и тяхна снимка заедно! Така, че Джу, споко! Нормално е преди проекта, докато се осветлим повечко да има понякога постове за актьорът, който ще партнира на Берг! Все пак цяла година очакваме този проект - ще го има ли, какъв ще бъде, с кого ще бъде. Предположихме  кого ли не Grinning , по-нататък живот и здраве ще има и коментари за филма. Това е неизбежно. Дори и да има тема за самия сериал. Така както се обсъжда ВВ, пускат се фрагмани, снимки на актьорите, така ще бъде и с другата киновечер, нали винаги сме искали да следим проектите им. Те са част от продължението. А всеки има право на своя избор какво да гледа, кога ще го гледа, дали ще споделя мнението си. Твърдо съм за свободата - каквото ни вълнува около проектите  и актьорите в тях - да го коментираме. Все пак това е форум. Колкото до останалото – Халит и Берг – те са №1. Hug

# 10
  • Мнения: 11 116
Приемете поздрав и от "сина на обущаря"...... newsm78 Joy hahaha bowuu



         Hug Hug

Краси, разсмя ме искрено! Hug Hug Отиват му очила! Grinning
А и трябва да свикваме с присъствието му...Само остава да разберем коя ще е втората киновечер. Grinning

За другото ...много си права. Халит/Берг никой не може да ги измести. И на мен много ми се иска да четем само за Халит и Берг, както и да има новини, свързани с тях двамата, но няма. Докато стартира сезонът може би. Силно се надявам Данайчето да бъде с нас и да сме наясно в основните линии какво се случва. Сигурна съм, че и Варна ще ни помага, когато може, както винаги го е правила с много обич за нашите любимци.  Praynig Hug

# 11
  • Мнения: 11 116
Ето сега и нещо за другата партньорка.  Grinning Hug
Доколкото разбирам, любовта й върви по мед и масло.


Скрит текст:
MERYEM UZERLİ NEDEN ACI ÇEKİYOR?Meryem Uzerli “Dişlerimi temizlettim, bu nedenle ağrı çekiyorum ve konuşacak halde değilim” diyerek gazatecilerin sorularını kısa tuttu.08 Ağustos 2012 08:30‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Dişçiye gittiğini belirten Uzerli, “Dişlerimi temizlettim, bu nedenle ağrı çekiyorum ve konuşacak halde değilim” dedi. Sevgilisi Can Ateş’le aşk sorularınaysa “Her şey mükemmel gidiyor” yanıtını verdi.


Дали са започнали снимките на ВВ или все още се наслаждават на ваканцията си.
Важното е, че нашите душици снощи са отбелязали своята годишнина. Heart Eyes Варна, оше веднъж ти благодаря, дано се появи още нещо днес! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 15:19 от Mydream

# 12
  • Мнения: 11 116
Едно чудесно клипче на Миха от вчера!  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 411
Майдрим,благодаря за новата тема!
Кой знае колко от клиентите са ги щракали,че собственика
да пише подобно нещо.Какво до се прави?Спокойствие в къщи.
Само там им е спасението.
Момичета,нали Кенан ще бъде син на обущар,а Красето ни показва
Петекая,/нямам нищо против точно той да ми прати поздрав,дори го
 претпочитам/или пак аз не съм в час?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 017
Майдрим,благодаря за новата тема!
Кой знае колко от клиентите са ги щракали,че собственика
да пише подобно нещо.Какво до се прави?Спокойствие в къщи.
Само там им е спасението.
Момичета,нали Кенан ще бъде син на обущар,а Красето ни показва
Петекая,/нямам нищо против точно той да ми прати поздрав,дори го
 претпочитам/или пак аз не съм в час?



НАДЕ, СНИМКАТА Я ВЗЕХ ОТ  Т  У  К .. ОТ ФЕЙСА.....

https://www.facebook.com/pages/Addicted-to-Our-Apollo/191379244269935

Общи условия

Активация на акаунт