Смешки от форума - 7

  • 65 062
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
И аз съм чувала, че калцият от млякото трудно се усвоява от организма.

# 16
  • Мнения: 9 689
Да не се усвоява, разбирам. Нестабилността му, обаче, ми скри шапката Simple Smile))))))).

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ето за калция.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%86%D0%B8%D0%B9
Нестабилен та дрънка!  Joy

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Права си, трябва да пуснем отделна тема "Глупости от форума" и там да си коментираме. Само дето през ден ще трябва да пускаме следващото издание, извора е непресъхващ. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 736
Читети и ривети:

Цитат
Много пъти, четейки т.нар елитарна литература съм се питала, аджеба този човек сам вярвал ли е на глупостите, които е писал или просто се е правил на интересен, движейки се в определен литературен кръг ... И поради факта, че повечето хора осъзнават, колко бездарен е, той облича собствената си некадърност в химерата, че истинското изкуството е за избрани ... Масата не може да оцени гения му  Crazy Няма лошо да си вярва, но аз съм на принципа, че хубавото си е хубаво и без гръмки изрази и  глупости, маскирани зад трудноразгадаеми по смисъл изречения. Ако нещо е мъдро, то може да бъде изказано и с две прости думи  Wink Няма нищо по-красиво от това!

Излиянието е в тема за един много нашумял фенфик по не по-малко нашумяло произведение.  Mr. Green Пояснявам, за да не помислите, че авторката визира Шекспир с простия и красив изказ.

# 21
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Сега кажи че става въпрос за "50 shades of grey".

# 22
  • Мнения: 3 736
Казвам, за какво друго би могло да е.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 945
От петъчната Peace, много течности се изливат там Whistling

Цитат
Ще цитирам Владимир Илич: "Лучше меньше (брой актове, в случая), да лучше" . В превод: очаквам дълго "да ме клати като гладен циганин джанка ", пак цитирам, но форумка.

# 24
  • Мнения: 4 569
Цитат
Здравейте !
Имам огромен проблем , поради който ми е много неудобно да споделя , но исках да чуя вашите мнения преди да се допитам до гинеколог. По време на секса със съпруга ми от няколко дена се издава един звук от мен ,който наподобява пръцкане и  на мен ми става много неудобно и го спирам. На Вас случвало ли Ви се е ? Ако да как сте спирали този неприятен звук ?
Laughing

# 25
  • Мнения: 739
Това за пръцкащата шун*а беше много обещаващо  Joy Жалко, че преждевременно модовете затриха темата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 569
Цитат
***Как да държиш идиот в напрежение…утре ще ти кажа!***
hahaha Joy
Подпис из КМ.

# 27
  • Мнения: 1 701
Цитат
Здравейте !
Имам огромен проблем , поради който ми е много неудобно да споделя , но исках да чуя вашите мнения преди да се допитам до гинеколог. По време на секса със съпруга ми от няколко дена се издава един звук от мен ,който наподобява пръцкане и  на мен ми става много неудобно и го спирам. На Вас случвало ли Ви се е ? Ако да как сте спирали този неприятен звук ?
Laughing

 Laughing Не и е лесно! Simple Smile
Искам да прочета отговора на гинеколога и. Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 768
И що не вземе да прочте темата на Дона "пърдите ли с шу...те си?" и да се успокои. Mr. Green

# 29
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
Здравейте !
Имам огромен проблем , поради който ми е много неудобно да споделя , но исках да чуя вашите мнения преди да се допитам до гинеколог. По време на секса със съпруга ми от няколко дена се издава един звук от мен ,който наподобява пръцкане и  на мен ми става много неудобно и го спирам. На Вас случвало ли Ви се е ? Ако да как сте спирали този неприятен звук ?
Laughing

 Laughing Не и е лесно! Simple Smile
Искам да прочета отговора на гинеколога и. Wink
И аз, и аз Sunglasses .

Общи условия

Активация на акаунт