Целуване и натискане на публично място

  • 22 383
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 878
Приемам го и не ми пречи. ДГД пуританите.

# 16
  • Мнения: 64
Вие не сте ли били влюбени? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 22 430
Вие не сте ли били влюбени? Simple Smile

Били сме, но не всеки се натиска на обществени места. )

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Време е за нравствена полиция...
Знам дори кой най-става за шеф.

# 19
  • Мнения: 21 445
  Еми натиска им се на хората, на вас като не ви се натиска... завиждачки.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
О, директно ги отрязвам когато ми писне. Е, първоначално в лека шеговита форма, като подмятане, ако не помогне- в прав текст.

# 21
  • Мнения: 12 662
  Еми натиска им се на хората, на вас като не ви се натиска... завиждачки.

Натиска ни се, ама сме пуританки - вечер на тъмно с нощница.

Много са ми просташки тия изяви.  И тъй като въобще не ми е остър езикът, винаги намирам какво да кажа.

# 22
  • Мнения: 472
Чак такова натискане и смучене не приемам. Има си време и място. Разбирам да се хванат за ръка, или да се прегърнат, или някоя целувка, ава чак пък толкова   Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 17 281
Изобщо не смятам, че е неудържим порив, айде сега, не мога да се сдържа да осмуча палците на любимия докато сме с децата и бабите, сакън пък чак такава страст да ме затресе  Laughing Ми то на мен и секс често ми се приисква докато сме с хора навън, ама все някак успявам да потисна порива докато се приберем  Laughing

# 24
  • Мнения: 10 547
Целуване и натискане на публично място са ми били винаги неприятни. Даже и без подобни като описаните от теб прояви.
Но май само във форума сме се събрали от една порода. Останалите се млящат по улиците без оглед на пол, възраст и време от денонощието.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Приемам го и не ми пречи. ДГД пуританите.

И на мен  Peace

Спомних си тинейджърските ми години  Mr. Green еххххх  Flutter


# 26
  • Мнения: 21 445
  На мен и в уединение не ми се осмукват палци, какво остава на обществено място, но ако някой толкова го напъва... моля.

  Спомням си, че един път много позорно се натискахме с любимия в Мистър Пънч, преди да го закрият.

# 27
  • Мнения: 7 947
Какво ви е мнението по този въпрос?

Малкият ми девер ( големия го обсъдихме вече в темата за общия семеен бюджет  Wink ) и жена постоянно се натискат и целуват навсякъде. И то не са просто целувки, ами едно близане на пръсти, смукане на уши, едно баране и това и пред децата ми , а и пред свекъра ми Sick
Дори дъщеря ми им каза, че не и е приятно. ( по-точно им каза : "много гнусно си смучете езиците", про което аз направо онемях  Shocked)

Нямам нищо против хората да показват любовта си, но според мен трябва да се спазват някакви граници на благоприличие.



Свекърът нищо ли не казва? Ако не – значи от него идва проблема – такъв син е възпитал.
Иначе на мен не ми пречи, нито на детето му пречи, някак приема за нормално тая близост, вероятно от вкъщи е свикнал да ни вижда с татко си, че правим подобни неща...

# 28
  • Мнения: 1 761
Какво имаш предвид публично място?

Ако хората са си у дома,могат да правят каквото си искат.Виж,това,че разни роднини се мотаят наоколо,едва ли би ги впечатлило,освен,ако не са ги поканили специално.

Ти на свекърите ли ходиш на гости или на девера ти?
И защо те трябва да са заедно,когато ти ходиш там?Няма къде да отидат или се чудят как да те изгонят /което е напълно възможно,особено,ако знаят,че не ти е приятно да се целуват пред теб/...

На мен,например,роднински събирания,които са по-дълги от час и половина-два са ми неприятни и трудни за изтърпяване.Особено,ако има и други роднини с деца.много се изморявам от това непрекъснато съобразяване дали съм достатъчно покрита в жегата,понеже аз ще се сваря,ама се налага да седя навлечена заради гостите или вместо да си почина слушам безкрайните истории на някоя стринка.Висенето на маса с часове изобщо не е задължително.Като ти е скъп някой толкова много,отдели му половин час само и единствено за него,гледай го в очите и го слушай,наслади се на факта,че го познаваш и сте заедно.Премляскването по цял следобед не е уважение,нито внимание,а до колко е социално общуване е отделен въпрос.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Не ми е изобщо приятно да гледам как някой се мляска, оправдавам единствено тийновете, защото ги тресе отвсякъде хормона, но за хора над 20 г. възраст, това е липса на възпитание и липса на такт 
Колкото и сега да ви стане странно, не ми е приятно да гледам дори младоженци как се целуват по сватбите по 5 минути, направо ми е супер грозна тази "традиция" с "горчивото"

Гушкане, целуване по устата на обществено място приемам, но размяна на телесни течности ми идва в повече.

От друга страна им се възхищавам на такива хора как успяват да се ограничат само до целувки и смукане на пръсти  Laughing ... ние с мъжа ми не можем да се владеем толкова, затова не се и целуваме на публично място

Общи условия

Активация на акаунт