Целуване и натискане на публично място

  • 22 385
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 663
Те  младоженците не са виновни, на някои хич не им е приятно, ама като завикат някои.
За другото и аз съм се чудила, не му ли се опъва палатката.   

# 31
  • Мнения: 7 947
Еми вероятно се опъва - ама какво от това?  newsm78
Това пък и младоженците да ви пречат  hahaha вече ми идва в повече...
Имам познат, който казва, че секса е за правене на деца и не спи с жена си отдавна. Вероятно сте като него...

# 32
  • Мнения: 12 663
На мен младоженците не ми пречат, но не ми беше приятно да се целуваме под команда на разни подпили роднини.

# 33
  • Мнения: 7 947
На мен младоженците не ми пречат, но не ми беше приятно да се целуваме под команда на разни подпили роднини.
Е, като си се решила на сеира с бялата рокля - ще караш традицията до края!

# 34
  • Мнения: X
Да бе, все някой пречи, кой - пушел, друг - целувал се, трети - купони правел, дишал им въздуха, ама ха, ни ги е срам...
Имаше една приказка за кривата ракета...
* по темата, дразнещо е леко, ама не ми пречат, нали не ми смуче на мене палците, не им гледам в паниците, честно...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе.....Аз пък се дразня...Щото не участвам.... Mr. Green
По темата, сериозно: гадно е в такъв момент да ти шибнат морално-натоварен шамар. Отвратително е. Болезнено е и е унизително.
Никога не бих направила забележка на двойка, дори по моите критерии да прекаляват.....
Ударът от думите ми върху тях ще е по-рушащ от гледката, която осигуряват случайно на децата ми в този момент.
Е, стига да не му прави свирка пред нас....

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 18:37 от GENTIL

# 36
  • Мнения: 64
Вие не сте ли били влюбени? Simple Smile

Били сме, но не всеки се натиска на обществени места. )


Явно е било отдавна и не помните. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 25 606
Имам познат, който казва, че секса е за правене на деца и не спи с жена си отдавна.

И ти му вярваш?   Mr. Green
На практика можеш да си сигурна само ако ти си в ролята на жената, иначе няма как (освен ако не им светиш, разбира се).   Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
доколкото разбрах детето им е рекнало в прав текст. Хайде, ако не им пука от възрастните, поне пред децата да се съоразяват, особено ако вече има изразено недоволство. Трудно ми е да си представя да седна на една маса с половината рода и да започна да правя като описаната в случката двойка. На мен ще ми е неудобно. Впрочем, имам едно обяснение - младите искат на всяка цена да покажат колко са влюбени и как не им пука.

# 39
  • Мнения: 3 659
Случвало ми се е с мъжа ми да излезнем с друга двойка влюбени, които през цялото време не спряха да се смучат, лижат, опипват. Идеята беше да се видим, да поприказвахме, а то двамата с мъжа ми бяхме свидетели на една увертюра преди секс. Еми благодаря, ама ако имам нужда от афродизиак ще си пусна канала... А пък детето ми да стане свидетел на подобна грозна сценка, която прекрачва моите граници за поносимост, никогаш...

# 40
  • Мнения: 22 432
Вие не сте ли били влюбени? Simple Smile

Били сме, но не всеки се натиска на обществени места. )


Явно е било отдавна и не помните. Simple Smile

Не е било толкова отдавна и помня достатъчно добре. )
Просто не съм привърженик на подобни демонстрации пред публика.
Едва ли не и още малко ще се....пред хората. Освен ако не им е това целта.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Имам познат, който казва, че секса е за правене на деца и не спи с жена си отдавна. Вероятно сте като него...
Едното според мен няма нищо общо с другото. Аз може да съм много разкрепостена в секса, но да не смятам за редно да показвам чак такива страсти пред хората. Имам си граница на благоприличие. Никога не бих направила забележка на такива хора, просто се обръщам на другата страна и не ги гледам.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 127
Едното според мен няма нищо общо с другото. Аз може да съм много разкрепостена в секса, но да не смятам за редно да показвам чак такива страсти пред хората. Имам си граница на благоприличие. Никога не бих направила забележка на такива хора, просто се обръщам на другата страна и не ги гледам.  Peace


Точно до благоприличието и доброто възпитание опират нещата.  Peace

 CrazyНищо чудно след години някои да почнат и да се съвукупляват пред публика без свян. Whistling

# 43
  • Мнения: 481
те самите нямат деца и са женени от 2 години.
Моята дъщеря се изцепи така ( без да съм споменавала пред нея, че гледката ми е неприятна)

Иначе деверът ми стана тази година на 30г, а снаха ми на 27г.
Иначе са много мили и двамата и не бих им направила забележка. Надявах се мъжът ми да му подшушне като на брат, че не е много приятно за околните, но той не иска и да чуе за това.

# 44
  • Мнения: 3 634
Целуването и натискането на обществено място не ме дразни. Малко ми е странно когато е при 50+, но това е друга тема. На такова обследване с език като описаното от авторката не съм присъствала от тийн-купоните.

Общи условия

Активация на акаунт