Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 167

  • 46 497
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 
 
Туба, Джансел, "Запленяваща сърцето" и след това
 

 
Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

 
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
 

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
 
В ролите:



     

     

     

     
 

Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 

 
Страницата на Туба във Facebook



 
Страницата на Джансел във Facebook



 
Българската страница на Туба във Facebook


 
Тeмите:



 
Нашата приказка за Любовта и Музиката:

   

 

 

   

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 


 

 


 

 
 

 

 
 

 

 

 

   

 

 

Нашата приказка свърши, но винаги ще бъде част от нас!
 

Туба и Джансел ни накараха да повярваме в приказката!
И да ги обикнем още повече!

 

 

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Ринка , благодаря за прекрасния "оазис", който за пореден път създаваш за всички нас!

Цветя за теб от сърце.



Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 22:08 от guga51

# 2
# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка  Hug

И от мен - благодаря за прекрасната нова тема, пък  Wink и цветът и ми е от най-любимите / обожавам всички нюанси на лилавото!   bouquet



Дано тук и то много скоро  Wink до дни да разберем и заглавието на новият проект, който очакваме вече с огромно нетърпение!  Peace


# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 22:22 от guga51

# 5
  • Мнения: 0
Maраба!
Да ни е хаирлия новата тема, наситена с много новини и снимки! Praynig


На всички именници да си носят именцата с гордост!

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Само за ценители на красивата музика т.е всички ние

Скрит текст:

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Гуга  Hug

Ринка  Hug за тези красоти!  Peace



# 8
# 9
  • Мнения: 4 224
Здравейте и от мен в новата "лилава" тема!

Ринка  Hug тези цветя са за теб с благодарности за поредното уютно кътче, което си ни подсигурила

И понеже сме на "лилава" вълна да ви пусна и "Цвят лилав" на Ирина Флорин



Цвети  Hug и аз се присъединявам към пожеланията ти в тази тема да научим името на следващия проект на Туба

# 10
  • Русе
  • Мнения: 6 503
КантиHug

А, до тогава картинки и гифчета  Whistling колкото искаш, че и повече!  Peace  Laughing



# 11
  • Мнения: 4 535
И от мен благодарности за новата тема ! Peace  bouquet



Направо съм във възторг от прането и лилавата тоналност на тази снимка, затова си позволявам да я пусна и в тази тема  Wink Ама как се е барнал Онур, спазил е дрескода ни, и прическа си е направил Joy Joy

# 12
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И от мен благодарности за новата тема ! Peace  bouquet



Направо съм във възторг от прането и лилавата тоналност на тази снимка, затова си позволявам да я пусна и в тази тема  Wink Ама как се е барнал Онур, спазил е дрескода ни, и прическа си е направил Joy Joy

НадинWink ама и доста втален ми изглежда, а ние се чудим защо се крият и не се показват с бебките!  Simple Smile Било е изненада нов проект, нова визия!  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 4 224
Цвети - така е. Снимки и гифчета - дал Господ! Ето още една снимка от Баку, която май не съм виждала


Надин -  bouquet за дрескода на Онур. Струва ми се, че май е влязъл в норма  newsm78

Цвети с теб сме на една вълна,а? hahaha

# 14
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети - така е. Снимки и гифчета - дал Господ! Ето още една снимка от Баку, която май не съм виждала


Надин -  bouquet за дрескода на Онур. Струва ми се, че май е влязъл в норма  newsm78

Цвети с теб сме на една вълна,а? hahaha

КантиWink ами то тук е често срещано явление  Wink нали сме от ятото, та по двойки, тройки, както дойде  hahaha ставаме и теле-патки!  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт