Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 157 ~Какъв ще е пътя ......решаваш ТИ!

  • 93 596
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • Мнения: 1 786
Диди  Hug пак си се вдъхновила за нови творения   bouquet За подписа ти, както се казва: напълниха ми се очите  Rolling Eyes Мерси и за снимките  Hug
Снежи  Hug
Тинче  Hug
Добре дошли на новодошлите  Hug
Между другото, някой знае ли къде изчезна Неси, домъчна ми за нея. Много време не я виждам вече  newsm78
Наде и аз нямам търпение за втори фрагман. Бях много скептична за трети сезон, ама знае ли се, май, Чаги те първа има какво да ни показва от играта си. Само дано, този път, сценаристите си пият по- редовно хапчетата  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 12 719
Диди  Hug пак си се вдъхновила за нови творения   bouquet За подписа ти, както се казва: напълниха ми се очите  Rolling Eyes Мерси и за снимките  Hug
Снежи  Hug
Тинче  Hug
Добре дошли на новодошлите  Hug
Между другото, някой знае ли къде изчезна Неси, домъчна ми за нея. Много време не я виждам вече  newsm78
Наде и аз нямам търпение за втори фрагман. Бях много скептична за трети сезон, ама знае ли се, май, Чаги те първа има какво да ни показва от играта си. Само дано, този път, сценаристите си пият по- редовно хапчетата  Mr. Green

Неси е на почивка преди 1-2 седмици си писахме с нея  Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 1 786
Мерси Диди  Peace

# 80
  • Мнения: 21 201

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 22:13 от Neidjal

# 81
# 82
  • Мнения: 21 201

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, Show TV ekranlarında bu sezon da devam etmesine karar verilen 'Adını Feriha Koydum' dizisini değerlendirdi.

Emir'in yolu, diken dolu!

...Bu sezon, dizi oyuncuları arasında en zorlu sınavı Çağatay Ulusoy verecek. Adeta cenazeyi tek başına kaldıracak...

Bilindiği gibi Adını Feriha Koydum'un iki başrol oyuncusu Vahide Gördüm ve Hazal Kaya diziden ayrılmışlardı. Bu durumda 'diziyi kurtarma görevi' tek başına Çağatay Ulusoy'un üzerine yıkıldı. Her ne kadar dizinin kadrosuna Beril Kayar ve Zeynep Çamcı gibi isimler katılmış olsa da gidenlerin boşluğu kolay kolay doldurulacak gibi görünmüyor. Kaldı ki, dizinin jenerik kapağı, Vahide Gördüm ve Hazal Kaya'nın yarım yüzlerinden oluşuyordu. Dizi neredeyse 'yüzünü' kaybetti...

İsmi 'Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu' olarak değişen dizinin yeni dönem tanıtım fragmanlarında gördüm ki, umutlar yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un 'adonislerine' (Baklava şeklindeki karın kaslarına) bağlanmış. Fragmanda aynanın önünde yarı çıplak haldeki Emir'i, saçlarını iki numaraya vururken izledik. Belli ki yapımcıları ve senaristler, Emir'e genç kızları çok daha fazla baştan çıkaracaklarını düşündükleri 'yeni bir yol' çizmişler.

Çağatay Ulusoy, Habertürk'te yayınlanan röportajında dizinin yeni dönemde neye benzeyeceği konusunda önemli ipuçları da verdi. Emir, her türlü sorumluluktan kaçan, ölümden bile korkmayan, hayattan hiçbir beklentisi kalmamış, kafasına ne eserse onu yapan biri haline dönüşecekmiş. Çünkü Feriha ölürken, geriye Emir'in sadece 'bedenini' bırakmış, ruhunu alıp götürmüş.

Yani görünen o ki, dizinin genç kız fanları, bu sezon sadece 'bedenle' idare edecekler!

Belki de dünya tarihinde bir dizi ilk kez bu kadar büyük bir değişim ve dönüşüme uğruyor.

Peki bu riske girileceği yerde, aynı ekibi bir başka dizide buluşturmak daha rasyonel olmaz mıydı? Öyle ya da böyle, bir markaya dönüşen 'Adını Feriha Koydum', sanki mundar ediliyormuş gibi geldi bana...

# 83
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Привет на всички и от мен! Hug

Нова тема  newsm10 добре съм ви заварила и в нея!  smile3521

За Тинчето,  Hug и всички момичета, споделящи, по-често, по-рядко, за всички на балкона,  Hug
радвам се, че правите темата интересно място във форума.
Място, където може да се сподели и да се обменят мнения за сериала АФК!
Пожелавам на всички спокойствие и удоволствие, искам го и за себе си, ще се постарая да направя каквото зависи от мен! Hug
А за старанието от ваша страна, на което се доверявам...е моето благодаря! newsm51
Нека темата бъде изпълнена с цвят от мнения, и ухание на разбиране!  Hug


Скрит текст:
Само да попитам, защо не се изписват темите до стр. 50-та? newsm78
Да кажа добре дошли и от мен на tuparowa, Пеца,  Hug   bouquet

Цитат
Опитах се за си изтегля и преведените серия ама Йок субтитри не тръгват и това е
Пеца, успя ли да решиш проблема с епизодите? Пиши ми на лични, ако мога да ти помогна. Peace


Много сте писали днес, а мислих да пиша за Мехмет/че снощи не ми стигна времето/, ама няма пък как да не обърна внимание на това, което ме впечатли от страничките и днес...изобщо, не е лесна и мойта... newsm78 Joy Wink

Прочетох с удоволствие коментарите ви и избраните от вас моменти и сцени в анкетата.
Разбира се, че по-скоро съм ЗА с всички, то и при взаимното харесване на сериала, няма как да е по-различно/поне в цялост/

Аз не съм гласувала, в предната тема споделих моето мнение за анкетата и по-точно за параметрите й.

За всеки ред във всеки пост съм благодарна, защото откривам интересни неща, най-вече, като допълнение търсено от мен самата, за моите размисли около сеериала. И ако не изброявам поименно/и с ник/ всеки, Hug  не значи, че не съм забелязала и оценила всеки и всичко. Naughty
Виждате, че и без това трудно се вмествам в границите на нормалност за пост в тема за сериал и форум. Rolling Eyes

Диди,  Hug и аз трудно чета/без маркиране/ постовете ти, но пък това е една специфичност и разпознаваемост, допада ми като идея и решение.  Peace Интересното е, че за първи път тук срещнах това с избора на цветове на текста.

Имам моменти и сцени от сериала, които на секундата ми отключват мисълта за него... Shocked Thinking
Различни са, редуват се, понякога с дни е една, после се сменят, въртят ми се няколко...
Днес тази сякаш ме преследва... #Crazy


Ама съм я сложила в графа "изчакване" да си чака реда, така де, Мехмет е сега и днес... Joy Joy Joy
Затова приключвам с този си пост, че да смогна с планувания. Peace Wink

Не ви ли липсва музика по последните странички? newsm78
Едно клипче на Ети,  Hug с моменти от сериала и чудесна песен , ако е така... Peace Laughing

http://youtu.be/2nHKAwdCgs0  MY LOVE ► EMIR & FERIHA

Докато ви пожелая хубава вечер, дойде пак ред на нощта...така, че нека да е спокойна! Hug
До по-късно с тези, които ще я посрещнат, на останалите...до утре! Peace Laughing

# 84
  • Мнения: 6 105
Добро утро на всички!  Hug

"Какво са разстоянията - метър и километри?
Има очи, които виждат през високите
планини.
Има мисли, които
летят над безкрайните равнини.
Има хора,които никога не се разделят.
Усмихни се.
Има хора,които никога не се разделят.."


Заповядайте:





Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 08:16 от romanti4ka

# 85
  • Мнения: 180
Добро утро на всичко Simple Smile
Романтичка  bouquetза закуската и снимките Hug
Лек и прохладен ден! Hug

# 86
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Вани,   bouquet

Лелчееееее, къде се губиш? Hug Hug Hug

Аз в анкетата гласувах за моментите , които чисто човешки ме разтърсиха , разстроиха и развълнуваха.

1. Годежа на Халил с Фериха - никога не бях плакала така на сериал , спомням си , че бях съкрушена дни наред.

2. Заминаването на Зехра или по специално момента м/у Софи и Зехра в парка. Плаках с тях тогава защото и двете актриси успяха да докоснат сърцето ми с играта си.

3.Сдобряването им в апартамента на Емир, след като бяха освободени.Тук този си избор си го обяснявам може би с дългото чакане , което беше и от там се вълнувах доста.

4.Първата ФЕмирска сватба на вилата в планината.Ето тук съм се радвала като дете на играчка. Така ме бяха накарали да се вживея в историята на Фемир самите Фемир , че подскачах из нас и се хилих като зелка доста дълго време.

5.Раждането на бебето на Руя и сцените с Фери в болницата. В този епизод бях на тръни заради това бебе. Толкова бях притеснена сякаш аз чаках ДНК теста.

Разбира се всички моменти в анкетата са запомнящи се , но целта е да изберем  петте , които най мн са ни докоснали било то положително или не толкова. Peace

# 87
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Романтичка благодаря за кафенцето и закуската,а снимките са просто супер.Аз да ви кажа все повече започва да ми харесва Чаги с новата прическа.Приятен ден на всички.

# 88
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Вани, благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

Прекрасен ден Ви желая! Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 180
Тинче здравей,леля и благодаря за новата темичка с чието заглавие ме караш да се замисля. Heart EyesАми губя се,не и по света,по-скоро у нас.  Laughing
Илда добрутро Hug
Пеца добре дошла Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 09:43 от megi7

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт