Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 914
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 3 450
  • Мнения: 17 546
В телефона нямаш ли файл с ръководство за употреба?

# 3 451
  • София
  • Мнения: 38 589
Да се оплача - купихме на дъщеря ми малък Самсунг андроид, с малка карта.
Взе да дава някои дефекти. Не ми е проблем да го занеса на сервиз, проблемът е, че картата не пасва на нито един друг телефон! #Cussing out

# 3 452
  • Мнения: 10 635
 L'Agent,
може да купите микро-сим-адаптер и да я сложите в обикновен телефон.

# 3 453
  • Мнения: 17 987
В телефона нямаш ли файл с ръководство за употреба?

Там ли са го наврели, убий ме нямаше да се сетя, търсих в кутията  Crazy

Още нещо се сетих- на стария ми НТС можех да си сложа на екрана най- често набираните номера, тук има ли някакво т. нар. бързо избиране?

# 3 454
  • Мнения: 17 546
Има. Като влезеш във желаното име от указателя, от левия фукционален клавиш избираш Добави бърз клавиш в Начален екран.

# 3 455
  • Мнения: 17 987
Има. Като влезеш във желаното име от указателя, от левия фукционален клавиш избираш Добави бърз клавиш в Начален екран.

Бижу...ти си съкровище  Heart Eyes


И пак имам въпрос- за HTC Desire 500, който много хвалех, бъгна 2 пъти от вчера. Нещо да предложите и за него  newsm78

# 3 456
  • Мнения: 660
И пак имам въпрос- за HTC Desire 500, който много хвалех, бъгна 2 пъти от вчера. Нещо да предложите и за него  newsm78

Ми те НТС по принцип са си бъгнати телефони. Сестра ми си беше взела и на 3-тата седмица се развали. Дадоха го на сервиз и след седмица същото..Пък не е като да не е пазен от сестра ми.  Crossing Arms

# 3 457
  • Мнения: 17 987
И пак имам въпрос- за HTC Desire 500, който много хвалех, бъгна 2 пъти от вчера. Нещо да предложите и за него  newsm78

Ми те НТС по принцип са си бъгнати телефони. Сестра ми си беше взела и на 3-тата седмица се развали. Дадоха го на сервиз и след седмица същото..Пък не е като да не е пазен от сестра ми.  Crossing Arms

С нещо ще помогнеш ли по въпроса ми, или директно ще ми препоръчаш следващия?

3 седмици е прекалено кратък срок за бъгване дори в ръцете на малката ми щерка.

# 3 458
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И на мен ми се е бъгвал до сега два пъти имам го от декември месец Thinking и двата пъти бяха наскоро  newsm78
Единия път беше нещо ръчках и точно в този момент ми звъннаха и така си зацикли както ми звънят,нито можех да дигна,нито да затворя,нищоооооооооо #Crazy И си вибра обаче здравата,вадих батерията и се оправи  Peace
Втори път бях в интернет и пак нещо заби докато бях отворила нещо да чета по същия начин нищо не можеше да се прави с него и пак вадих батерия Rolling Eyes
Не знам кажете нормално ли е  Rolling Eyes Според всяко устройство като отвориш хиляди неща се случва да забие и да няма мърдане,лаптопа също ми е правил такива номера  newsm78

# 3 459
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
Ми те НТС по принцип са си бъгнати телефони. Сестра ми си беше взела и на 3-тата седмица се развали. Дадоха го на сервиз и след седмица същото..Пък не е като да не е пазен от сестра ми.  Crossing Arms
ММ е с One X вече повече от 2 години - ядове няма Simple Smile
Колежки също са доволни от марката...
От месец и аз съм с One M8 - нямам оплаквания Simple Smile ...виж, обаче Samsung в къщата ни няма да влезе Simple Smile

# 3 460
  • Мнения: 10 635
На мен са ми казвали, че телефоните се бъгват в ръцете на деца заради това, че играят много игри, които изцеждат ресурсите на телефона, както и че ръчкат, отварят, затварят безразсъдно приложения. И че телефон, ползван от възрастен се запазва като софтуеър и безпроблемна работа много по-дълго. Не знам дали е вярно.

# 3 461
  • Мнения: 17 987
Не знаем сестрата на колко годинки е. Много мои познати имат тази марка и са си много доволни.

# 3 462
  • Мнения: 660
Не знаем сестрата на колко годинки е. Много мои познати имат тази марка и са си много доволни.

На 13, тя се страхуваше да ползва телефона, освен снимки и видео друго не е правила. Но аз нямах предвид само нея, а и други познати, на които съм била свидетел на такива  случки, просто не сметнах за нужно да споделя бройката, съжалявам ;д (: Но явно е различно, не знам, явно зависи от доста неща. Simple Smile


Аз имам въпрос. Има ли начин
това
Скрит текст:

Да стане като това
Скрит текст:

Т.е. в такъв син цвят ?  Praynig

# 3 463
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Съни .. ♡ Monroe .. има, ама на твое място не бих рискувала Simple Smile
Синьото е от по-старата версия на андроид, сивото е 4.4. Ако телефонът няма гаранция (или не я искаш) можеш да го руутнеш и след това с xposed да направиш различни интересни неща с него, но не го препоръчвам. Сложен и рискован процес, защото винаги има шанс да си брикнеш телефона Simple Smile

# 3 464
  • Мнения: 660
Съни .. ♡ Monroe .. има, ама на твое място не бих рискувала Simple Smile
Синьото е от по-старата версия на андроид, сивото е 4.4. Ако телефонът няма гаранция (или не я искаш) можеш да го руутнеш и след това с xposed да направиш различни интересни неща с него, но не го препоръчвам. Сложен и рискован процес, защото винаги има шанс да си брикнеш телефона Simple Smile

 Сложно изглежда..
Благодаря за обяснението ..   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт