Подсичане!!!

  • 4 059
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 79
На нас ни помага само Бейби тан и преварена свинска мас с невен -невероятен мехлем. Whistling

# 61
  • София
  • Мнения: 3 678
Моят Валентин си дойде от родилното мн. подсечен- снаха ви ми каза да си купя Бейби Тан- само 1,30лв и с него му мина за 1 седмица
И сега при всяка смяна на памперса му мажа дупето с крем на Себа Мед /струва 12лв- но е мн. добър/или Бейби Тан
Най добре да сменяш често пампата и да миеш дупенцето с вода- не само с кърпички и ако можеш то оставяй по-дълго по голо дубе като сменяш памперса
Но си купи и кремчето аконе си го ползвала- мн. е добро

# 62
  • Мнения: 129
Ние бяхме така от 5 дена след раждането та така до края на 1вия месец-дупенцето му беше червено на кръв и чак рани имаше Cry.
 С какво ли не мазах, вси4ко опитах и беиби тан и Дактакорт и Бактробан и бочко и кремове и цинк и олиото на Бюбхен нищо. Бях се отчаяла докато една приятелка не ми каза да използвам 4ист зехтин, и така и стана за 1 седмица се оправи, навсякъде където се подси4а(зад ушичките, под мишничките, на сгъвките на краката и др...) и до ден днешен като го намажа изчезва на другия ден. Joy

# 63
  • Мнения: 1 259
От месец и нещо позлвам Бейби тан+ тетра и не се е подсякъл нито веднъж:)

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Малена много се подсичаше като по-малка, еднинственото кремче, което ползвах беше на аптека Попова/ Варна/ мигновен 100% резултат.

Това кремче е страхотно и резултата се вижда веднага при подсичане!

# 65
  • Мнения: 1 425
Малена много се подсичаше като по-малка, еднинственото кремче, което ползвах беше на аптека Попова/ Варна/ мигновен 100% резултат.

Това кремче е страхотно и резултата се вижда веднага при подсичане!
Наистина е супер, но при нас вече не помага. От раждането на Вики до скоро съм го ползвала и действаше много добре, но от известно време не ни действа. В момента дупенцето й е рана. Сутрин и вечер я кисна в тетра, сменихме няколко крема и нищо не помага. Утре сме пак на консултация да видим какво ще ни изпишат.  Rolling Eyes

# 66
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моя е с чувствителна кожа и много се подсича- само 5мин с наакан памперс и направо му пада кожата.Когато е бил доста подсечен правех крем от една тубичка цинкова мас, 1т. дефламол и 50мл. преварен зехтин. Когато направо му се бели кожата и става на рани пострадалите места третирам с фоксин или едно подобно което е лилаво (не му помня името). Ако подсичането е смесено редувам мазанията при всяка смяна на пелените. Превантивно мажа с бочко или с бюбхен.Мазала съм и с др. кремчета и лекарства, но тези са имали най-голям ефект.
 Съжалявам, но ако му е много чувствителна кожата на бебчето каквото и да правиш често ще се подсича. При смяна на памперса мий дупето с вода, добре подсушавай и оставяй дупето да подиша поне 10мин. Аз лятото, срам не срам го извеждах по голо дупе на разходка само да може кожата да диша.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моят сладур се подсече здраво, до кърваво червено, като му изби първия зъб. Кремчето за подсичане на НИВЕА не ни помогна в този случай. Доколкото разбрах той е за предпазване, а не за лекуване на подсичането.
По препоръка на приятелки взех БОЧКО и за три дни се оправихме. През това време сменяхме памперса на всеки три часа. Миех и старателно подсушавах дупето и го оставях да "подиша".

За зеленото аки - на Коси му е такова, като е ял пюре със спанак.

Общи условия

Активация на акаунт