Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 65 040
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Тази снимка е публикувана във фейса, но момчето не ми прилича на Емир... newsm78

# 361
  • Мнения: 21 201
Статия за сериала.
Няма лъжа, няма измама, лицата, които, ще учасват в третия сезон със сигурност вече са ясни.


http://www.televizyongazetesi.com/adini-feriha-koydum-emirin-yol … 8631#.UEeG5_nAHyI

Звезде, Емир има подобна тениска, вече не знам, той ли е, не е ли!? ooooh!

# 362
  • Toronto
  • Мнения: 683

Тази снимка е публикувана във фейса, но момчето не ми прилича на Емир... newsm78

Прилича на Америка. И униформата прилича на американска newsm78

Neidjal, страхотно описание направи на фемирската любов! Наистина е така! Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 21 201
Тупарова,
Скрит текст:
приятно ми е, казвам се Надежда, накратко Надето. Спокойно може да се обръщаш към мен по име, а не с ника ми. Всъщност, както ти е удобно на теб. Написах тези думи, защото самата аз предпочитам да се обръщам към някого по име.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 21:32 от Neidjal

# 364
  • Мнения: 0

Тази снимка е публикувана във фейса, но момчето не ми прилича на Емир... newsm78


И на мен Peace

# 365
  • Мнения: 21 201
Хазалчето с фен.



Недоволствата на феновете вече започнаха.


Още една снимка на новия Джан.



От сета.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 21:41 от Neidjal

# 366
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупарова,
Скрит текст:
приятно ми е, казвам се Надежда, накратко Надето. Спокойно може да се обръщаш към мен по име, а не с ника ми. Всъщност, както ти е удобно на теб. Написах тези думи, защото самата аз предпочитам да се обръщам към някого по име.

Наде, Hug
Скрит текст:
И на мен ми е приятно! Ти също можеш да ме съкращаваш на Тупи Laughing

# 367
  • Мнения: 2 116
Здравей, Марги! Hug

Може и да си права. Но аз имам едно усещане за уникалност на любовта на Емир и Фериха. Това е нещо, което далеч не се случва на всички. Всъщност дори се случва много рядко и за такава любов се пишат пиеси, поеми и т.н. Затова казвам, че Емир не би се задоволил с нищо друго. Аз поне така мисля. Освен това Емир беше силен само когато трябваше да се бори за любимата си - тя му даваше тази сила и той й го каза. Не мисля, че ще има желание да се бори, дори не мисля, че ще търси сили в себе си. Но... ще видим какво са ни приготвили сценаристите. Peace

Тупи, наистина на този етап, аз също имам опасения да изпусна усещането си за уникалност на тази любов, както казваш и ти, но няма как да знам и да съм убедена... newsm78
Затова и си търся варианти, това да не се случи... newsm78

О, не мисля, че Емир беше силен само и основно заради Фериха. Naughty
Да, наистина видяхме неговата сила в повечето случаи  провокиран от тази любов, която свързваше с Фериха, но тази сила е у него самия, той е носителят... Peace

Да, когато любовта е голяма и истинска, както беше при тях, те заедно стават едно цяло, цяло в тази любов, но това цяло е от две отделни личности, двама гуши, човеци, а не половинки, части... Naughty
Двойката в любовта не е от две половинки, а от две единици.
Между другото това е и едно от твърденията на Х.Букай...нали съм му фен...поне моето тълкувание на думите му по тази тема и въпрос. Thinking
Ето нещо повече и по-добре казано от него. Peace

Хорхе Букай: Не трябва да търсим своята "половинка, а друг "цял човек"...
...Любовта, за която говорим ние, се гради от цели същества, които се срещат, а не от две половинки, които имат нужда една от друга, за да се почувстват пълноценни. Когато се нуждая от другия, за да съществувам, връзката се превръща в зависимост, а когато сме зависими, не можем да избираме. А без избор няма свобода. А без свобода няма истинска любов.

източник: http://btvnews.bg/545756345-Horhe_Bukay_Ne_tryabva_da_tarsim_svo … tsyal_chovek.html

Фериха я няма, за съжаление/пиша го, ама още сама не го вярвам... Naughty Rolling Eyes/ и Емир е поставен пред нов избор и път...така, че няма място за сравнение на любовта с Фериха и любовта, като любов...емоция и усещане за живот.

Аз и преди бях писала за това...усещането с което живеем, че истинската любов е в ед.ч.
Може би, тази рамка на мисълта ни пречи, да видим любовта в същността й и от друг възможен ъгъл... newsm78
Аз също до срещата си с историята на тази любов/тяхната/ до момента в сериала. не съм се замисляла за това, за моите собствени рамки за нея/любовта/...знам ли?
Ох, пак я подкарах философски... ooooh! Wink Просто си мисля...така де...на глас/пишейки тук... newsm78 Joy

# 368
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Добре Тупи, разбрахме се. Hug
Ако ми позволите, бих искала да изкажа малко по-различно мнение.
Аз съм много романтична натура и мисля, че всеки, който не е докоснат от вълшебството наречено любов просто само съществува. Когато обичаме, според мен не ставаме зависими и не ни се ограничава свободата на избор, защото ние веднъж сме избрали човека с главно Ч за себе си.
Вярно е, че всеки от нас поотделно е единица, но сме изцяло завършени когато срещнем още една единица и с нея станем едно цяло. Единицата сама по себе си е просто единица, но когато към нея се добави още една, тогава стават две, а две е повече от едно.
Затова смятам, че когато обичаме и любовта ни е взаимна, ние не сме зависими, а се чувстваме напълно завършени, е, поне аз така се чувствам.
Всеки от нас в една или друга степен е силен, но понякога не можем или не успяваме да се покажем силни, но ако има някой до нас, който ни помага да извадим на показ своята сила, тогава може да покорим върхове.
Това е моята философия за силата на любовта.
Затова смятам, че колкото и да се нараняваха в повечето време от сериала, ФЕмир черпеха сили един от друг, дори и когато бяха разделени.

# 369
  • Мнения: 1 277
Гледам сега едни спойлери:

Скрит текст:
Явуз и Санем щели да бъдат заедно като двойка. ooooh!
Зехра щяла да претърпи инцидент с автобуса отивайки на сватбата на дъщеря си, но щели да спасят само Йомер.
Ханде щяла да замине, Корай да се ожени за втори път и неговата жена най - вероятно отново ще бъде от село.

# 370
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ако ми позволите, бих искала да изкажа малко по-различно мнение.
Аз съм много романтична натура и мисля, че всеки, който не е докоснат от вълшебството наречено любов просто само съществува. Когато обичаме, според мен не ставаме зависими и не ни се ограничава свободата на избор, защото ние веднъж сме избрали човека с главно Ч за себе си.
Вярно е, че всеки от нас поотделно е единица, но сме изцяло завършени когато срещнем още една единица и с нея станем едно цяло. Единицата сама по себе си е просто единица, но когато към нея се добави още една, тогава стават две, а две е повече от едно.
Затова смятам, че когато обичаме и любовта ни е взаимна, ние не сме зависими, а се чувстваме напълно завършени, е, поне аз така се чувствам.
Всеки от нас в една или друга степен е силен, но понякога не можем или не успяваме да се покажем силни, но ако има някой до нас, който ни помага да извадим на показ своята сила, тогава може да покорим върхове.
Това е моята философия за силата на любовта.
Затова смятам, че колкото и да се нараняваха в повечето време от сериала, ФЕмир черпеха сили един от друг, дори и когато бяха разделени.

 +1

Наде,  bouquet твоята философия за силата на любовта, напълно се припокрива с моята! Hug  Hug Hug

# 371
  • Toronto
  • Мнения: 683
Наде, абсолютно съм съгласна!
Моите извинения към Хорхе Букай ако не съм го разбрала правилно, и към Марги, ако и теб не съм разбрала правилно! Hug
Но ей това слово повече пасва на моите разбирания за любовта:
„Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се привърже към жена си, и те ще бъдат една плът” (Битие 2:24)

# 372
  • Мнения: 21 201
Четейки спойлера за Санем(ако стане това), бих казала, че вече зрителската ми непоносимост към героинята, мина предела. Само с Явуз не си беше лягала, почти всички мъже изреди. ooooh! Отвръщавам се от образа й!

# 373
  • Мнения: 12 719
Гледам сега едни спойлери:

Скрит текст:
Явуз и Санем щели да бъдат заедно като двойка. ooooh!
Зехра щяла да претърпи инцидент с автобуса отивайки на сватбата на дъщеря си, но щели да спасят само Йомер.
Ханде щяла да замине, Корай да се ожени за втори път и неговата жена най - вероятно отново ще бъде от село.
Дързост и красота пасти да ядат пред нашата Санем  Joy Joy Joy

# 374
  • Мнения: 0
Гледам сега едни спойлери:

Скрит текст:
Явуз и Санем щели да бъдат заедно като двойка. ooooh!
Зехра щяла да претърпи инцидент с автобуса отивайки на сватбата на дъщеря си, но щели да спасят само Йомер.
Ханде щяла да замине, Корай да се ожени за втори път и неговата жена най - вероятно отново ще бъде от село.
Красота #Crazy #Crazy #Crazy

Наде Hug  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт